У Копачівці близько трьох місяців стоїть залишене невідомими авто

03 Вересня 2020, 15:17
8039

У одному з дворів села Копачівка Рожищенського району невідомі жінка та чоловік залишили автомобіль.

За словами місцевої мешканки, автомобіль ВАЗ стоїть у селі десь із червня. Про це жінка розповіла Район.Рожище.

Як стверджує свідка подій, жінка і чоловік десь 30-річного віку вийшли з машини, забравши речі у сумках та мішку, витерли машину ганчіркою зовні та у салоні й пішли геть.

Більше біля машини ніхто не з'являвся. Цікаво, що її залишили незамкнутою.

Коментарі
03 Вересня 2020, 21:01
І шо так просто на чиєсь подвір'я заїхали? Відбитки стерли ,Та й номери якість не правильні.
03 Вересня 2020, 22:04
А мусарам слабо зайнятись? Чи тільки бухати і хабарі брати,
04 Вересня 2020, 00:49
В Рожищах тоже на головній дорозі колись, машина стояла цілу зиму і весну. Ніхто не пікнув.
04 Вересня 2020, 11:22
А шо два мусарка-додіка на уазіку не встигли спинити цей транрпортний засіб? ЙОЙ, яка печаль. Всіх селюків люблять спинити і намагаються гроші збрити, а тут громадяни своє діло відпрацювали, пальці з тачки стерли і тачку скинули. Пролетіла мусарня, як фанера над Парижем. Тепер недослідаки нехай за свої кошти поїдуть, у Локачі наприклад, на "тормозах справу спустять".
04 Вересня 2020, 11:47
Чудо, ти незасильно глазасте? Тобі два маргала розкош??
04 Вересня 2020, 12:28
Пановє поліціянти, ви вже знайшли хто обікрав ювелірку в тц "веселка"? Ви вже знайшли вбивць людини біля кафе "венеція"? Ви знайшли вбивцю матері-одиночки і діда в селі Рудка? Ви, мудакі притрушені, неможете продажу наркоти по Рожищі припинити. Йдіть хоча б у валютників та таксистів про наявність ліцензій запитайте, а не тіток-селянок папрягайте за торгівлю біля площі Богдана і займіться організацією дорожнього руху та паркування автомобілів в центрі міста. А якщо вам ваша робота важка, зарплата мала, погони жмуть - йдіть працювати на Кромберг. Там навіть вам додікам знайдуть робочі місця і працю в три зміни.
04 Вересня 2020, 12:33
Нехай стоїть той жигулик. Дітки будуть бавитись. Він що під декомтнізацію підлягає???
04 Вересня 2020, 14:08
Це колишня рожищенська хвойда Оксана Кулішка з своїм знайомим мак перевозили.
04 Вересня 2020, 19:15
<p>Ни*уя себе лексикон, я думал что представители вида человека гопник-обыкновенный уже вымерли в 2000-ом.</p>