Рудка-Козинська: на ток-шоу «Говорить Україна» виясняли, хто вчинив подвійне вбивство

25 Квітня 2017, 07:03
15756

У березні в селі Рудка-Козинська Рожищенського району сталося подвійне вбивство.

У матеріалах «Рудка-Козинська: невідомий замордував пенсіонера, а його внучку вбив на очах в однорічної дитини», «Надзвичайні новини»: нелюд, після подвійного вбивства помив руки в калюжі та пішов»«Злочинець приїхав по Вікину душу, а дід попав «під руку» як зайвий свідок», - про трагедію в Рудці-Козинській» Район.Рожище писав, про цю трагедію.

Нагадаємо, 21-річна Вікторія поїхала провідати дідуся, а в обідню пору її знайшли вбитою просто під іконами. Дідусь лежав в літній кухні, саме там з ним розправився вбивця.

Коли приїхала поліція, то жахнулася – біля ніг убитої Вікторії плакала її однорічна дочка. 

24 квітня на телеканалі «Україна» пробували розібратися в цій нелегкій ситуації.

 

Коментарі
25 Квітня 2017, 12:28
а ця пра....ка! що там робить? Сама мае 1000 пацанив по цилому свити!
25 Квітня 2017, 15:27
А чому наша поліція його відпустила? Свідки підтвердили що то той самий чоловік.Знову басалик профукав?
25 Квітня 2017, 20:33
А хто мама дівчини чи падрига(михальська)
25 Квітня 2017, 21:49
проте наша поліція добре вміє з бабульками воювати на базарі не з перекупниками які торгують ковбасами і порошками польськими а з бабульками які продають своє вирощене на городі