Де живе «Бардак» – село Любче

23 Квітня 2017, 14:30
6593

Район.Рожище продовжує рубрику «Де живе Бардак».

Відтепер шукатимемо ту примарну істоту скрізь де тільки можна, в межах рідного міста та району.

Кореспондент Район.Рожище знайшла Бардак у селі Любче і поза ним (по дорозі на Переспу, на північ села).



Місцеві зазначають, що хоч сміття знаходиться поза селом, але його вітром заносить аж у сільську місцевість, на людські поля.

Частенько на цьому «мальовничому» сміттєзвалищі можна спостерегти людей, які зловживають алкоголем. Тут вони намагаються знайти метал, аби здати його і купити спиртне.

Усі в Любчі розуміють, що з цією проблемою потрібно боротись, зокрема, копати кар’єр і загортати сміття в нього. Та коли це чудо станеться, ніхто не знає.



Прикро, що ідея чистого довкілля все ніяк не приживеться у нашій свідомості. 

Не потрібно боятися зробити зауваження тим людям, які кидають непотріб на не відведених для цього територіях?

Варто пам'ятати, що країну, в якій хочеться жити, можуть побудувати лише самі громадяни. Отож, показуймо приклад справжніх людей.

А на ваших вулицях в місті, чи селі живе Бардак? Напишіть нам про це на [email protected].


 

Коментарі
23 Квітня 2017, 17:56
А де еколог? Чи це не його компетенція?
23 Квітня 2017, 18:13
В Рожищах мусор пошукайте.... його при владі багато))))))
23 Квітня 2017, 23:38
В нашому районі Голлівуд без витрат на декорації може знімати постапокаліпстичні фільми. Будь-де, в будь-якому місці та населеному пункті. Нам усім ганьба, ми не європейці!!! Все починається з простого, посади деревце, прибери після себе, не сміти... Нам до цивілізованого світу ой як далеко... Нажаль...
24 Квітня 2017, 01:35
В нашому районі нема зацікавленості, <br/>Сільські ради не мають коштів щоб прибрати це, а люди немають совісті, моя хата скраю, більшість сміття можна спалити, так це шкодить атмосфері але краще нехай згорить чим буде захаращувати території. <br/>Маємо таку ж проблему, але люди свині смітять уже за межами свого подвір'я, не говорячи уже за ліси.
24 Квітня 2017, 12:21
А мені цікаво - рубрика &quot;де живе-БАРДАК&quot; де була ще? крім Любча?
24 Квітня 2017, 12:32
Не розумію, більшість такого сміття можна спалити, це легше, ніж возити його і скидати не зрозуміло куди
24 Квітня 2017, 15:44
рубрика була в Рожищах, Топільно, Михайлині, Малинівці і т.д.
24 Квітня 2017, 18:20
Далеко не потрібно їхати. &quot;Бардак&quot; в центрі міста Рожище за магазином підприємця Пулатова зробили туалет. Жителі 5 поверхового будинку щодня &quot;любуються краєвидами&quot;. На що дивиться місцева влада і власник магазину? Можливо хай переїдуть в цю багатоповерхівку керувати містом.
27 Квітня 2017, 17:21
Про яку Європу можна говорити?
28 Квітня 2017, 11:24
Ви так за Любче не пережевайте,зі Львовом для початку розбиритесь,з великим мистом,роскедае кругом свое смітя і ничого,а тоді вже пишить за мале село.Он в городах кругом срачі,дорог нема, вони за Любче взялись.
28 Квітня 2017, 11:31
По пути до Переспи возле леса невидили бардак блин,там реально мусара куча,возле самого леса переспа туда завозит кругом кульочки на деревьях.ежайте смотрите.
28 Квітня 2017, 17:57
.