Відбулася нарада щодо відновлення опалювального сезону в районі

23 Квітня 2017, 10:00
3547 Джерело: stvadm.gov.ua

Днями в Рожищенській районній раді відбулася постійна комісія з питань використання майна спільної власності територіальних громад району, розвитку підприємництва, енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку.

На комісії розглянули питання щодо продовження опалювального сезону відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 319 від 27.04.2016 року «Про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається і розраховується: на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня; на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня.

Як повідомило управління соціального захисту населення РДА, опалювальний період в Рожищенському районі закінчився 3 квітня 2017 року.

У зв’язку з численними зверненнями жителів району, а також у зв’язку з тим, що середньодобова температура не становить більше 8 градусів, депутати райради звернулися до голови Рожищенської РДА Інни Гайворонської з питанням про відновлення опалювального сезону до 30 квітня 2017 року.

Голова комісії Сергій Дунець зазначив, що «люди звертаються, тому що опалювальний сезон закінчився, суспільство пільг не має і відповідно має платити більше».

Заступник голови Рожищенської РДА Інна Сергійчук пояснила, що завершили опалювальний сезон через потепління, і відповідно до цього особливих порушень із закінченням опалювального сезону не було.

Депутатів обурив той факт, що РДА не відреагувала на низьке зниження температури і не продовжила опалювальний сезон, зате зреагувала на потепління і незабаром підписала рішення про припинення опалювального періоду.

«Якщо опалювальний сезон буде відновлений, то технічні можливості дорахувати субсидію є, але з моменту відновлення», – підкреслює начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ярослав Фандич.        

Після жвавого обговорення питання, комісія дійшла остаточного висновку, рекомендувати голові Рожищенської РДА видати розпорядження про відновлення опалювального сезону.

Наразі залишається очікувати відповіді від РДА на дану рекомендацію. 

Коментарі
23 Квітня 2017, 14:33
Довго думала та збиралась комісія чи давати рекомендації по відновленню опалення. Ви Дунець у садочок зайдіть так в 1 разом з Дулюклм і гляньте батькам в очі а потім будите в політику велику гратися.
23 Квітня 2017, 15:35
А що це дулюк опалення в садочку виключив? Чи гайворонська розпорядження дала!
23 Квітня 2017, 22:42
За опалення в тому числі. А тих чиновників (маю на увазі в Києві), що придумали субсидії потрібно на ешафот. СУБСИДІЯ це не ХАЛЯВА, а обкрадання ВСЬОГО народу України.
24 Квітня 2017, 00:24
а ви скажіть шановні, хто знав про розпорядження 3 квітня? взнали 20 квітня після оголошення в газеті і зразу ж відреагували.
24 Квітня 2017, 01:01
Ти тут не вкидай того чого не знаєш. Наведи хоча б один приклад де був відкат чи як ти пишеш дерибан. Проаналізуй чесно всю пророблену роботу за ці роки і визнай що ще при жодному голові за ці 27 років не було зроблено стільки роботи. І доречі якісно і без відкатів що при бувших головах було нормою.
24 Квітня 2017, 11:49
Мамо нас хвалять
24 Квітня 2017, 18:38
А чому видалили мій коментар? Що у ньому не так? Є наклеп? Є образи? Чи правду чути не хочете???
24 Квітня 2017, 20:05
Шановні редактори, автори, модератори! Для чого Ви видалили мій коментар? Чого Ви боїтесь? Там не має жодної образи, там ніхто не піддавався критиці, АЛЕ ТАМ БУЛА НАПИСАНА РЕАЛЬНА ПРАВДА, ІСТОРІЯ НАШОГО МІСТА. Яким шляхом Ви йдете? Поверніть мій коментар. Просто поверніть. Свободу слова ніхто ж не відміняв, правда?
24 Квітня 2017, 20:30
<p>Про яку свободу слова говорите ви в той час, коли пишете не авторизувавшись? По-друге, якщо завтра ви відкрито зустрінетеся з журналістом і озвучите все те що писали тут, ми вам гарантуємо, що жодного слова з нашої розмови не буде видалено!!!! І це буде реально свободою слова людини, яка не боїться говорити правду про яку знає. І по-третє, який стосунок до даної публікації має те, що ви понаписували?</p>
24 Квітня 2017, 20:37
Вкотре просимо кожного із коментаторів сайту: будьте коректними один до одного! Не плутайте свободу слова з неконтрольованим словесним потоком!!! СВОБОДА ЯЗИКА ВІД МОЗКУ – ЦЕ НЕ СВОБОДА СЛОВА!!! https://uk.wikipedia.org/wiki/Свобода_слова
24 Квітня 2017, 22:59
Я написав своє ім"я і вважаю, що цього цілком достаньо. Це моє право вирішувати, чи писати мені тільки ім"я, чи повністю П І Б. Авторизуватись? - Для чого це потрібно Вам і мені? Вам мало мого імені? Не вважаю, що саме Ви маєте мені диктувати свої умови, я ж Вам своїх не диктую, я ПОВАЖАЮ ВАШЕ ПРАВО ВИБОРУ, ВАШІ МЕТОДИ РОБОТИ, не розумію, але поважаю Ваш вибір!.. Щодо свободи слова - то я висловив свою думку, а точніше описав те, що дійсно мало місце в історії нащого міста, чи Ви можете заперечити усе те, що я перелічив у досягненнях попередніх - ЦАРСТВО ЇМ УСІМ НЕБЕСНЕ - міських голів? Коли я пишу своє ім"я під коментарем, коли я без образ і наклепів висловлюю свою думку, то Вам щось ввижається і щось хочеться... Що саме Вам хочеться? Щоб усі думали однаково, а точніше так як Ви? Чи як? Чи я помиляюсь? Зустрічатись із Вашим журналістом? Для чого? Якщо Ви вважаєте, що я написав відверту нісенітницю і брехню - спростуйте це або просто ніяк не реагуйте. Але ж Ви чомусь видалили мій коментар, ВИДАЛИЛИ і ще й намагаєтесь нав"язати свої правила поведінки. Щодо того чи боюсь я казати правду... Та ні, не боюсь, пишу під своїм ім"ям і, ВКОТРЕ НАГОЛОШУЮ, без наклепів, образ і так далі, пишу коротко і по суті. Що ж до того, який стосунок має мій коментар до даної публікації, то так, тут Ви абсолютно праві - до публікації - НІЯКОГО, але я відреагував на коментар: "Ти тут не вкидай того чого не знаєш. Наведи хоча б один приклад де був відкат чи як ти пишеш дерибан. Проаналізуй чесно всю пророблену роботу за ці роки і визнай що ще при жодному голові за ці 27 років не було зроблено стільки роботи. І доречі якісно і без відкатів що при бувших головах було нормою". Тут чомусь Ви не вбачаєте аморальності ніякої і Вас усе влаштовує. Як же: "Про мертвих або добре або ніяк!" - це не стосується Вас в плану модерації, ні? Пишучи (це про коментаторів) і НЕ МОДРЕЮЧИ (це про Вас) такі коментарі, Ви за мовчазною згодою дозволяєте паплюжити добре ім"я мертвих голів, людей, яких обрала громада, ГРОМАДА! Невже хтось може ствердно сказати, що Лігостай, Замлинний, Алієв не були господарникми, не віддавались місту, не розвивали його в міру СВОЇХ можливостей??? Та ніхто цього не скаже, НІХТО! Хтось може назвати їх хабарниками? Та невже? А те, що нинішній голова працює, то так, працює, досить достойно працює, на те його й обрали щоб він працював і ТВОРИВ наше місто! Невже я це заперечую, невже хтось свідомий це заперечить??? Але як можна порівнювати роботу, як? Це не піддається порівнянню, бо один зробив одне, другий друге, третій третє і так далі!.. Не розумію я Вашої логіки, ПРОСТО НЕ РОЗУМІЮ. Своїм коментарем я хотів присоромити "До 123", який не авторизувався, не назвався, а лиш тупо облив брудом покійних, ТУПО і НАГЛО! Я у Вас питаю, Редакціє, це так правильно, це по людськи??? Ніхто нікого не ображає, не має права цього робити, але не можна рівняти усіх по своїй лінійці, кожен приходить в цей світ лишити по собі... хто добро, а хто і зло... В чому моє зло на Вашу думку, в чому? Важко мабуть визнавати те, що є люди, які мислять не так як Ви, а шкода, ой як шкода!.. Бог Вам і усім нам суддя, миру, любові усім нам і добра!
25 Квітня 2017, 00:26
А звідки такі "познання" про те що не брав?
25 Квітня 2017, 11:18
Що за скептицизм? Якщо є така інформація - озвучуй! Не знаєш нічого по суті - краще мовчи!
25 Квітня 2017, 11:28
Отож бо, Бог нам усім суддя і Він все бачить! І кожному з нас буде дано по заслугам! А щодо Вашого коментаря, то ж попередній дуже навіть відрізнявся, правда? А щодо коментатора "123", то ви ж його і повторили! А мова в публікації геть не про те що Ви тут пишете. Але, Бог нам суддя!
25 Квітня 2017, 17:16
Ну і в чому була відміна попереднього коментаря? Відновіть його і тоді усі зможуть оцінити та проаналізувати. Що ж до коментатора &quot;123&quot; - повторити і процитувати - то різні речі. Я процитував. Для Вас. <br/>P.S. Відновіть коментар, відновіть...<br/>P.P.S. І щодо самої публікації... Я чітко ж сказав: &quot;Що ж до того, який стосунок має мій коментар до даної публікації, то так, тут Ви абсолютно праві - до публікації - НІЯКОГО, але я відреагував на коментар&quot;. Уважно читайте. Чи останнє слово однаково за Вами?