У Рожищі вирішували, що відзначати: День примирення чи перемоги

22 Квітня 2017, 18:07
2172

21 квітня заступник голови райдержадміністрації Інна Сергійчук провела нараду з організаційних питань щодо відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про це повідомляють у РДА.

В результаті обговорення було запропоновано:

– здійснити благоустрій територій, що прилягають до пам’ятників, обелісків, меморіалів воїнам-визволителям, місць поховань  учасників Другої світової війни в населених пунктах району;

– відвідати представниками місцевих органів виконавчої влади ветеранів війни за місцем їх проживання;

– провести у населених пунктах району заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, 72-й річниці перемоги над нацизмом, іншим пам’ятним датам Другої світової війни за участю ветеранів, учасників національно-визвольного руху, представників влади, трудових колективів, військових частин, політичних партій, громадських організацій, молоді, учасників АТО, волонтерів;

– проведення у місті Рожищі панахиди за загиблими та покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків у зв’язку з Днем пам’яті та примирення, 72-ю річницею перемоги над нацизмом, іншими пам’ятними датами Другої світової війни;

– здійснити покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків загиблим героям;

– організувати у бібліотеках району книжкові виставки, тематичні полиці, у музеях – експозиції, що висвітлюють історію Другої світової війни;

– провести у закладах культури району культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи;

– організувати проведення спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, присвячених 72-й річниці перемоги над нацизмом;

– у навчальних закладах району провести тематичні уроки, виховні години, круглі столи, інші заходи, присвячені 72-й річниці перемоги над нацизмом та пам’ятним датам Другої світової війни, зустрічі учнівської та студентської молоді з ветеранами, учасниками національно-визвольного руху, бійцями АТО.

Коментарі
22 Квітня 2017, 22:53
Урочистих заходів з концертами та шануванням ветеранів Великої Вітчизняної Війни не предбачено....наче не ПЕРЕМОГУ відмічають а всебічну поразку.
23 Квітня 2017, 00:09
ці люди недавно були з колорадськими ленточками що на фото
23 Квітня 2017, 01:14
Ти, ...! Не можу опуститись до твого рівня примітивізму... "Колорадські ленточки" - це георгіївські стрічки, стрічки переможця, сходи до бібліотеки і почитай книжок для власного просвітлення. Не так давно з такими стрічками ходило усе місто, уся область, уся УКРАЇНА!!! А ти тут показуєш свою ницу обізнаність і типу робиш з себе... до речі, кого ти робиш з себе? Клоуна? Не витягуєш на клоуна... А робити якісь недолугі наклепи на жінок - так не уподобляйся Олександру ДулюТу та Валерію ШварцкоТу - це їх сфера діяльності. Чи ти один із цих двох ПРОЙДИСВІТІВ?
23 Квітня 2017, 01:47
я з Сергієм повністю згідна!!! Скотиняки ті ,що забули про свято ПЕРЕМОГИ!!!
23 Квітня 2017, 04:03
це Ви ще слабо їх назвали, так швидко "реформувалися". Що це за позорна програма, в якій жодного слова про ПЕРЕМОГУ у Великій Вітчизняній війні
23 Квітня 2017, 11:21
ветерану повинно бути на даний час мінімум 93 роки..отже це день памяті жертв нацизму і комунізму..в чому перемога ???закидати мілліонами трупів????це не перемога а трагедія людства....а ветерани які зараз виходять в більшості бувші кгбшники які не воювали .. залишилось одиниці.ветеранів які справді воювали.
23 Квітня 2017, 11:24
колорадські ленти носили власовці ..справді почитай книги підніми архіви при диктаторі слаліні за них розстрілювали)))
23 Квітня 2017, 15:21
може і так..а під жовто гоубим не бандери людей вирізали???
23 Квітня 2017, 15:23
перекрутили ту історію на свій лад...люди не дурні і все памятають хто справжні герої......но!!!! історія любить повторятись.........
23 Квітня 2017, 16:41
Христос Воскрес. Не хочу ні з ким суперечити,але з цими "лєнточками" нас вбивали на сході України.
23 Квітня 2017, 16:42
і це не стосується ніяк до цієї статті.
23 Квітня 2017, 16:44
Як би зараз не захищали ту чи іншу сторону , а Історія то такий факт що не попреш бо воно вже відбулося!!!!!!!!!!!!!! І пройшло не так багато часу і живі ще ті люди як бачили реалії у воєнний і повоєнний час і можуть багато розказати...... А нам треба ТУТ ту історію використати щоб не творити помилок тепер А лежНІ така в нас натура що дай гризти один одно хоть за що небуть то за стрічку не того кольору то зараз пройде років 10 скажуть хто з маками той за пролиття крові чи ще яку х..ню видумаю!!!!!!!!
23 Квітня 2017, 18:34
КОЛОРАДСЬКІ ЛЕНТОЧКИ ЦЕ ВЛАСОВСЬКІ НАШИВКИ ПІД ЯКИМИ І ЗАРАЗ НА ФРОНТІ ВБИВАЮТЬ НАШИХ ГЕРОЇВ. НЕ ВСІ ХОДИЛИ З ТАКИМИ ЛЕНТОЧКАМИ С..А
23 Квітня 2017, 18:46
<p>полікуй голову..такі як ти довели країну до ручкі ......херой херов....з ким примириння??? з фашистами і бандерами??люди празнували 9 травня і будуть..і ніхто незабере в них те свято...а ти бандері своему дупу лежи дальше..........</p>
23 Квітня 2017, 19:38
Піди краще подивись скільки порізаних дубових дерев лежить біля бувшого заводу сільмаш.Скоро від України одна вишиванка на голих дупах свідомих залишиться,а вони все будуть про гвардійські стрічки ветеранів Вітчизняної війни гавкати.
24 Квітня 2017, 00:37
Придурок піди на 9 Травня свічку постав за убитими та ненародженими а він святкувати хоче ку..а
24 Квітня 2017, 01:59
Дуже дивно читати коменти людей, які вимагають негативного ставлення до бандерівців у тих, кого на сході і в кацапії тільки так і називали. ЗАВЖДИ! Як тільки казав, що з західної України, казали "а бандеровец". Можливо включиш прискорення і звалиш з нашого бандерівського сайту? Побєдоносець диванний. Будуть празнувати? Ну-ну.
24 Квітня 2017, 02:06
Допоки живі учаснки війни, ми повинні хоча б з поваги до них святкувати День Перемоги.Вони жертвували своїм життям, здоров'ям, щоб ми жили під мирним небом.....
24 Квітня 2017, 02:37
Ірина, все в нас в головах перепутано, Ми хочемо святкувати День Перемоги, всі ці роки всі участники цієї страшної війни святкували не день перемоги, а день закінчення війни, і завжди всі говорили щоб не було більше війни, не щоб знову когось там перемогли, а щоб не БУЛО ВІЙНИ. І, на мою думку, день примирення набагато доречніше ніж день перемоги, сам цей день звучить як знущання, подивившись на рівень життя переможців та переможених, краще б всі ті кошти, що будуть розпиляні на святкування, роздали б участникам.