За вчинене адмінправопорушення Літогощанський сільський голова заплатить штраф

20 Квітня 2017, 17:23
3910

У четвер, 20 квітня, в Рожищенському районному суді відбулося судове засідання у справі щодо порушення вимог про працю.

Згідно матеріалів, які надійшли до суду від Управління Держпраці у Волинській області, Петро Радчук, мешканець села Іванівка, який працює Літогощанським сільським головою, вчинив адміністративне правопорушення не нарахувавши зарплати та відпускних за грудень 2016 року завідуючій клубом села Іванівка Ірині Осіюк й директору Будинку культури села Літогоща Галині Дудар. Також не виплатив їм заробітну плату за січень 2017 року. Такими діями Петро Радчук порушив ст. 97 КЗпП та ст. 94 КЗпП України.

Цікаво, що в Літогощанській сільській раді не визначено посадових осіб за якими закріплено ведення табелів обліку робочого часу.

Під час судового засідання Петро Анастасійович зауважив, що заробітну плату не було виплачено лише тому, що Ірина Осіюк та Галина Дудар не здали табель робочого часу, але вину свою визнав.

Вислухавши пояснення відповідача та дослідивши матеріали справи, головуючий суддя Іван Сіліч прийняв рішення визнати Рудчука Петра Анастасійовича винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 41 ч. 1 КУпАП та наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі шістнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1020 гривень.

Також Петру Анастасійовичу доведеться сплатити в дохід держави судовий збір в розмірі 320 гривень.

Іван Сіліч нагадав сільському голові, що він може скористатися правом апеляційного оскарження рішення суду першої інстанції.


 

 

Коментарі
21 Квітня 2017, 00:17
Чому не пишете про події в Топільне, розборкі між тополянами та рожищаними і луцькими ультрас, патрульних екіпажів було з 5, а конфліктуючих з обох боків майже 2 сотні? Не мало чи не так? Чи таке не для преси?
21 Квітня 2017, 01:02
Рожищани приходили скати палити з Тополянами.....це така традиція....тим паче там ніякої драки не було це фейк....
21 Квітня 2017, 01:07
цей "недосайт" висвітлює лише вигідні певному колу людей проблеми..все інше будується на жорсткій премодерації,або видаленні незручних коментарів..читай поки не видалили))
21 Квітня 2017, 01:18
Як повідомили нас в поліції, ніяких подібних розбірок в селі Топільно не було. Можливо й передбачався такий собі кулачний бій, але вчасно навідалися Рожищенські правоохоронці й все втихомирилося. Не потрібно вводити людей в оману та писати про нереальних дві сотні людей.
21 Квітня 2017, 10:40
Покажіть десять Участків Сіліча І. Де вони знаходять хто йому їх давав???? Чи редакція впісялася.....А може і в Кака........
21 Квітня 2017, 10:54
Да головного лікаря показують де знаходяться участки... А Суддю Сіліча і<br/> Редакція Рожищ не показує де він Наколядував Десять Участків і Хто йому виділив за Які Великі Заслуги?????
21 Квітня 2017, 11:04
Да редакція тільки видаляє коментарі, а показати так нічого неможе. Нам цікаво де Суддя Сіліч взяв десять Участків В Рожищах???
21 Квітня 2017, 11:37
Участків Має багато Може він порушив адміністративні Порушення? Суддя Сіліч І.
21 Квітня 2017, 13:20
то що бійня в топільно була то точно.і не просто а жорстоко.заставляли і землю істи. розказувати багато- це просто жах.важливо щоб воно більшн не повторилося
21 Квітня 2017, 14:05
То ти висвітли про &quot;топільненську трагедію&quot;!
21 Квітня 2017, 14:08
Для початку писати навчися, а тоді починай писати. А заздрість - це великий гріх. Не переживай і тобі &quot;УЧАСТОК&quot; виділять.
21 Квітня 2017, 15:41
Люди добрі, чому ви звикли тільки палки в колеса вставляти. Хочете землю то їдьте в села і вам її нададуть тай працюйте собі. Ви дмаєте, що так легко на землі працювати. Ні. Нам селюкам всі заздрять, але в село ніхто не хоче іти жити.
21 Квітня 2017, 22:48
Розкажіть про хабарницю Светку .
21 Квітня 2017, 23:51
Про яку саме?
22 Квітня 2017, 10:12
Якщо має десять участків землі, то це що погано чи якийсь гріх великий?! Краще нехай земля пустує. Сіліч просто хороший господар і знає як краще що зробити. хто вам не дає землю мати купляйте і обробляйте. Нє краще тут людей обробляти. Переключайтесь на когось іншого.
23 Квітня 2017, 13:33
Багатодітним Матерям Треба відчитуватись нащо їм участок... А Цому Суді Сілічу взятачніку, який Має Десять тоже треба вітчитатись де вони є... І Хто йому їх дав????
23 Квітня 2017, 16:15
А чого дав? може купив. людина працює і отримує зарплату. може собі позволити купити. цікаво, а звідки взяточник? ви що давали? якщо давали, то вас що хтось заставляв. точно як в лікарні самі лікарям тичите, а потім жалієтесь. ви люди самі спочатку поміняйтесь а потім про інших судіть. а Сіліч багатьом допоміг. срати його бо він суддя. це понятно. Він хороша людина. І це багато хто знає.