Літогощанський сільський голова відповідатиме перед Законом

19 Квітня 2017, 13:30
4256

У четвер, 20 квітня, об 09:25 год в Рожищенському районному суді Волинської області відбудеться судове засідання у справі щодо порушення вимог про працю.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності Літогощанський сільський голова – Радчук Петро Анастасійович.


Як повідомляють активісти ГО «Самооборона», до них звернулися завідуюча клубом Іванівки Ірина Осіюк та директор Будинку культури села Літогоща Галина Дудар, з проханням допомогти у вирішенні виплати заробітної плати, яку, буцімто з невідомих причин затримує сільський голова Літогоща Петро Радчук.


Проте пан Радчук проігнорував запити, які надсилала громадська організація. Про це самооборонівці повідомляють на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.



«Протягом січня-лютого сільський голова Радчук затримав заробітну плату завідувачкам клубів у Літогощі та Іванівці - Дудар Галині та Ірині Осіюк. Після того, як ці громадянки звернулися до нас за допомогою, ми відправили в сільраду два запити. У них ми просили пояснити підстави такого порушення бюджетного кодексу, а також надати нам штатний розпис сільради. Окремим пунктом хотіли дізнатися і про виконання видаткової частини бюджету, йдеться у повідомленні. - Порушивши всі строки надання відповіді пан Радчук привіз нам шматок зарплатної відомості по Осіюк і Дудар (дивіться на фото нижче). Замість того, щоб спрямувати свою енергію на вивчення законів, він влаштував цілу виставу. Суть якої вкладеться в одне речення: «Ви - ніхто!»


 

Коментарі
19 Квітня 2017, 18:35
Шановні, не качайте права, а вивчайте закони!!!!!!!!!!!!!!!! Дана інформація (про зарплату) підпадає під дію закону України про нерозголошення конфіденційної інформаціїї. А тому хочу в Вас запитати, чи є у Вас письмова згода від Осіюк та Дудар на обробку особистих даних? А Радчук, тоже л*х, повівся на Вас і порушив вищеназваний закон надавши Вам повну інформацію.... Блін... РЖУ НЄМОГУ!!!!!!
19 Квітня 2017, 18:46
<p>Самооборона при . І такі ж звертаються до вас. В Ато йдіть а не чіпляєтесь до сільських голів. А завклуби нехай на роботу ходять а не вдома сидять. Трутні</p>
19 Квітня 2017, 18:55
ну а що ви хотіли з с/г.в йогож 9кл освіти і з бурси щей поперли.отакі можновладці у нас.
19 Квітня 2017, 19:10
Всі нормальні люди беруть самооборону під ...... уй
19 Квітня 2017, 19:12
Нема слів! Сільський голова явно ще той жлоб! Як можна таким працівникам не давати зарплату?!! Є села в яких дійсно застой в роботі культури, але завклуби ж там надто поважні люди, а до простих завжди чіпляються. Надіюсь зарплату врешті виплатять цим людям!!
19 Квітня 2017, 20:17
Цей сільський голова - ще той фрукт!
19 Квітня 2017, 20:36
а тому голові непривикати в нього то вже мабуть буде 4 суд ну не може людина без цього. Його вже раз звільнили за фальшиві документи шо приписав чорних. зато грошви тоді взяв, але йому завжди мало
20 Квітня 2017, 00:03
Сіліч нормальний суддя. і взятки не у всіх бере, кажуть. якщо винен, судить справедливо
20 Квітня 2017, 01:05
Сільський голова сказав, що всеодно витурить їх з роботи.
20 Квітня 2017, 01:06
До Редакції Рожищ! Чого видаляєм коментарі. Суддя Сіліч І Взяточнік Ще за часів Кучми мабуть. Звільнення незаконні робить в Рожищах. Йому треба заявляти не довіру Судді Рожищенського Району!!!
20 Квітня 2017, 01:18
і сам стане на їх місце і буде казати свою коронну фразу "всякі є і всяких треба"
20 Квітня 2017, 01:35
із тими зарплатами то все дрібниці, йому від того ніякої користі, почуєте скоро на що він влетів серйозно
20 Квітня 2017, 01:39
Так краще Голова зразу заявляє недовіру Суді Сіліча бо він з самообороною виконує незаконні вказівки...... Незаконно звільняє .
20 Квітня 2017, 02:02
В нас в селі голова хазяїн і пан. Як він скаже, так всі і роблять, бояться його.
20 Квітня 2017, 11:57
Тоді для чого ви його обирали???? Логіки нуль!
20 Квітня 2017, 12:53
А НЕ...УЙ ЗА ГРОШІ ГОЛОСУВАТИ .
20 Квітня 2017, 16:00
Іванівка- продажне село. на що заслужили, те і маєте