У селі Кияж відзначили престольне свято

19 Квітня 2017, 08:05
4254

Престольне свято – це завжди трепетно та емоційно. А коли воно ще й на свято Світлого Христового Воскресіння, то радість та урочистість із особливою силою діє на людські душі.     

17 квітня, на другий день Пасхи, таку подію святкували настоятель та прихожани Свято-Воскресенського храму в селі Кияж. Торжества з цієї нагоди очолив священик села Любче протоієрей Сергій Савієвський, якому співслужили священик Микола Жученя (село Залісці) та настоятель храму священик Євгеній Срібний.

Йдеться на сторінці Рожищенського благочиння.





Опісля Божественної літургії відбувся хресний хід на завершення якого отець Сергій привітав настоятеля храму та присутніх із святом. В свою чергу отець Євгеній подякував гостям та прихожанам, а до його слів приєдналися з пасхальними вітаннями від маленькі кияжці.








 

Коментарі
19 Квітня 2017, 11:43
що за бійка сталася в топільно
19 Квітня 2017, 12:57
Слава Богу не вспіли повбивати один одного
19 Квітня 2017, 14:04
"Хрисстос воскресе из мертвых, смертию смерть поправ исущым во гробех живот дарував"_УПЦ МП С Праздником!
20 Квітня 2017, 03:33
Цікаво коли Христос був на землі чи одягався він так "помпрезно" як книжники та фарисеї? А якби Він прийшов сьогодні і проповідував для людей то як би Він був одягнутий як звичайний рожищанин чи як ВІП персона???
20 Квітня 2017, 15:55
До чого???? Про яку помпезність говориш??? Ти що хочеш, щоб службу очолив бородатий чоловік у штанях і спортивній кофті??? І кросівках)))) Подумай краще, де сміття в Рожищі дівати))))
20 Квітня 2017, 22:22
Добровольські патріоти де? Чи за столом п'ють горіляку? Без їх свято не свято. Ствердження одне "Без одного жида ярмарка обійдеться " Направдуню кажу.
21 Квітня 2017, 02:05
...