«Могил за бур'янами не видно», – рожищанина обурило місцеве кладовище

06 Серпня 2020, 09:10
6354

На рожищенському новому кладовищі – бур'яни у людський зріст. Заросло багато пам'ятників, трансформаторна підстанція і навіть могила перепохованих воїнів УПА.

Разючі світлини з цвинтаря надіслав до редакції рожищанин, який побажав залишатись анонімним.

Чоловік вражений байдужістю людей, котрі не дбають про могили своїх близьких, які вже відійшли у вічність.

«Це просто жах. Не знаю, хто це має косити. Могил за бур'янами не видно. Як можна отак просто забути, що тут хтось є. Це ж не важко – хоч раз на місяць навідатись і обкосити біля могили», – пише рожищанин.







Читайте також:

Коментарі
06 Серпня 2020, 12:28
То візьми і обкоси. Чого ждеш когось
06 Серпня 2020, 12:36
А як родичі перепохованих упівців прийдуть з косами?
06 Серпня 2020, 12:42
Запитайте в мера, в нього є декілька друзів алканавтів які дуже люблять косити. Хай відправить
06 Серпня 2020, 13:09
Нехай “Дільниця благоустрою” покосить,чи тільки місцевий бубочка в центрі парк дозволяє косити?
06 Серпня 2020, 14:02
Булочка там не ходить, а в парку виходиш з міської ради і око радує показана трава.
06 Серпня 2020, 14:09
Не бачу тут нічого, що може якимось боком відноситись до Дільниці благоустрою. На фото зарослі могили, де є ще родичі, могила героїв УПА з квітами, які побуяли від того що йшли дощі. Ще сфотографована прилегла до тамтешнього підприємства територія, яку мають обслуговувати підприємства, що там функціонують. <br/><br/>Як би вам не хотілося обгадити Дільницю благоустрою та міську раду - це просто недолуго. Хай там як, а працівники, можливо не завжди в ту ж секунду, якби нам хотілося, прибирають та обкошують місто. І порівняно з іншими районами місто виглядає гарно!<br/><br/>Натомість розумію, що чим ближче до виборів, тим більше буде постів, аби облити брудом нинішнього мера. Ну що ж у кожного своя совість. Гроші ж Шкоди не пахнуть, правда редактори сайту?
06 Серпня 2020, 14:38
Я плачу податки за місце на кладовищі також заплачено ....може вам педставники влади ще губи медом намазати ....повилалили швиденько з кабінетів і організовали наведення порядку бо скоро вас з тих кабінетів виносити почнуть ....
06 Серпня 2020, 14:42
Міський депутат Дулюк, краєзнавець Трофімчук, а також дешеві шістки патріоти могли б упорядкувати могили перепохованих воїнів УПА. Чи така робота не для рукожопих великих патріотів? Ходити з папірцями підписи збирати, фоткати свою фізіономію на фоні чужої праці полюбому легше і вигідніше.
06 Серпня 2020, 15:00
Міський голова Поліщук, тобто Бубочка не самий поганий чиновник. Не сваріть його сильно, для рожищан неможливо догодити. Рожищани - народець специфічний, а махальнікі як відкриють, то аж піднебіння чорне видно.
06 Серпня 2020, 15:01
ви перед тим як справно платити податки поцікавтесь куди вони йдуть....ахахаха...ой німагу, ще не чув про податок на кладовище!!!
06 Серпня 2020, 16:37
Ну бо ти тупеньке, податки йдуть на утримання штату дармоїдів які не можуть навіть покерувати щоб покосили там де зілля виросло в повний зріст, бо за ціле літо немає часу. Проте є час кожного тижня парк косити.
06 Серпня 2020, 17:46
Ааа...ну буду знати, що ваше місце на кладовищі вже оплачено!) Ой циркач)
06 Серпня 2020, 18:09
Всім оплачено і всім виділяють ділянки:)
06 Серпня 2020, 20:36
В мене тато похований в середині ряду, перед тим як підійти до могили прокошую ножицями для трави. Чесно кажучи нічого не сталось зі мною, ну да пи.діти не ножицями косити. Умніки бл.ть
06 Серпня 2020, 21:11
А до вже сергiчка i гайкавонська з турeчини прибули i розпочинаються справжнi вибори
06 Серпня 2020, 21:17
От вже б мали б совість. Та на цьому районі одного мера й піарять, пишуть за кожну вкручену лампочку! Добре видно чиї тут гроші пахнуть!!!!!!