Рожище: дітей із притулку привітали з Пасхою

18 Квітня 2017, 11:30
4176

У неділю, 16 квітня, священики Рожищенського благочиння, Віталій Катеринчук, Олександр Гринюк, Сергій Савієвський, Дмитрій Теравський, Микола Жученя, і молодіжне братство «Ніка» навідалися в дитячий притулок міста Рожище, аби привітати дітей з Пасхою.

На початку зустрічі священики розповіли дітворі трішки про Великдень і подарували на пам’ять іконки святого воскресіння, які освячені на гробі Господньому.


1




Перед від’їздом священик Микола Жученя освятив хлопців та дівчат й кімнати дитячого будинку свяченою водою.

Дітвора була рада цій зустрічі. А священнослужителі в свою чергу пообіцяли дітям, що обов’язково приїдуть до них на третій день Пасхи, аби пограти з ними ігри та вручити невеличкі подарунки.






 

Коментарі
19 Квітня 2017, 02:42
не пускайте московських попів до дітей це майбутне нашої держави...
19 Квітня 2017, 02:47
Ти паморок!!!! Злізь з дивана і сам щось зроби!!!!
19 Квітня 2017, 13:30
Через таких батьків я ти ті діти по притулках і сидять, хоча це напевно краще бути в притулку ніж бути в твоєму оточені
19 Квітня 2017, 13:36
ні нада, хай не злазить, боже борони, хай під себе с...ре)
20 Квітня 2017, 03:50
Те що люди ідуть до дітей з добрим словом і не тільки це дуже добре. Питання лише в тому чи можна виставляти фото цих дітей в ЗМІ. Наскільки мені відомо це є забороненно!
20 Квітня 2017, 15:59
А як в новинах такі заклади показують, як президент чи інші чиновники їздять туди з подарунками? Дітей теж показують. Звідки ти це взяв??
23 Квітня 2017, 00:59
Потрібно як писати так і показувати , що в притулку для дітей є діти якиж треба прихистити в яких є батькі за межами закладу, які не виконують своїх обов'язків перед своїми дітками, своїми діями призводять , що їхні діти перебувають в притулку і люди які там працюють про їх дбають. То хай буде стидно тим батькам.