Священик освятив Великодні кошики у Рожищенській районній лікарні

15 Квітня 2017, 21:18
3246

У суботу, 15 квітня,  в післяобідню пору напередодні свята Пасхи в Рожищенській районній лікарні відбулось освячення пасок, крашанок та інших пасхальних страв, які були приготовані для хворих.     

Йдеться на сторінці Рожищенського благочиння.



Чин освячення звершив відповідальний за служіння в лікарні священик Дмитрій Теравський. До одного приміщення було принесено із кожного відділення пасхальні кошики, а також із своїми пасочками прийшли хворі. Священик проспівав пасхальних піснеспівів та освятили принесене.  “Христос Воскрес…” заспівали усі разом і пасхальна радість наповнила кімнату.




Отець Дмитрій привітав персонал та хворих з прийдешнім святом  Світлого Христового Воскресіння та подарував кожному іконку Воскресіння освячену на Гробі Господньому.






 

Коментарі
16 Квітня 2017, 02:11
А чому немає інших конфесій? наприклад упц чи угц в лікарня для всіх..чи там тільки віруючі московского патріархату??
16 Квітня 2017, 02:21
Хто так поставив, що в Украіні украінська церква на пташиних правах?
16 Квітня 2017, 11:20
Христос Воскрес!!!!!!!!!!!!!!! Є єдина Українська Православна Церква!
16 Квітня 2017, 12:03
Є ЄДИНА УКРАІНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИІВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ В ЯКІЙ МОЛЯТЬСЯ НА СВОІЙ РІДНІЙ УКРАІНСЬКІЙ МОВІ ЗА НАРОД АРМІЮ А НЕ ПУТІНСЬКОГО КИРИЛА НА НАШІЙ УКРАІНСЬКІЙ ЗЕМЛІ ЛЮДИ ПОДУМАЙТЕ КУДИ ВАС ВТЯГУЮТЬ І МОСКОВСЬКІ ШУВЕНІСТИ В РЯСАХ
16 Квітня 2017, 12:09
а ви були в церкві мп ви чули за кого там моляться
16 Квітня 2017, 12:15
і ніхто нікуди нас не тягнув це споконвічна церква наших прадідів і в такий великий день давайте радіти і любити один одного і не ворогувати христос воскрес
16 Квітня 2017, 14:24
воістину воскрес церква тут не винна винні ті що при вівтарі в рясах бережімо і відстоюймо своє так як це роблять в інших краінах ми ж не продажні грошовиті депутати ми прості грішні сьогодні по телевізору експерт сказав небуде спокою в державі небуде миру поки в украіні будуть московські церкви
16 Квітня 2017, 16:34
"Голодомор _это было вразумление ,усмирение со стороны Господа; Митрополит Онуфрий. Після таких слів ще є такі,хто сумнівається втому кому служить москальський патріархат? Геть з України?????
16 Квітня 2017, 23:39
Ей православні - заспокійтесь,яка різниця хто куди ходить,почитавши вищенаписані коментарі так і хочеться сказати вам - не позорте свою віру..
16 Квітня 2017, 23:59
Кого люди просили, той і святив.
17 Квітня 2017, 00:51
Отець Дмитрій давно служить в лікарні, інші ініціативи не проявляли, а там рядом є гоеко- католицька церква, хай запросять і Василіву. Річ у тім, що цього ніхто не потребує. То про що мова? До речі, саме греко- католик освячував при відкритті дитяче відділення, чомусь тоді ніхто не возмущався. Так що їжте Паску і не грішіть
17 Квітня 2017, 01:16
Причому служить щотижня і ніколи не відмовляє хворим в увазі, а в цей тиждень перед Пасхою був в лікарні щодня
17 Квітня 2017, 07:41
Батюшка ви самий хороший!!!