Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Польщі бракує робочої сили: хто з українців може знайти собі роботу

10:26 02.08.2020
3545

Найбільше Польщі потрібні українські будівельники та різноробочі для роботи у сфері сільського господарства.

Про це в інтерв’ю «Главкому» повідомив Повноважний посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця.

«Щодо популярності фахівців, перш за все, це будівельні спеціальності, а також працівники сільськогосподарського сектору. Є також і високі посади, на яких працюють наші спеціалісти, наприклад, в IT сфері чи фінансовому секторі. Є також і успішні українські інвестиції у польську економіку», – зазначив посол.

Через те, що польська економіка активно розвивається, а чимало поляків виїжджає на Захід, зростає потреба в українських трудових мігрантах.

Дещиця також наголосив на тому, що у питанні трудової міграції українців для посольства пріоритетним є дотримання прав наших працівників, отримання гарантій на випадок нещасних випадків та легке повернення до України після закінчення контракту.

Читайте також: Назвали умови, за яких можуть відкрити кордони ЄС для українців

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

!

08:41 03.08.2020

Добре, що хоч Польші потрібні працівники, бо Україні їх не потрібно, не країна, а якийсь Гондурас, попривикала, що Українці батраки, бо своя держава не може забезпечити достойний заробіток і достойне життя , в такому мальовничому краї ( мало де в світі ще такий є) через правителів - корупціонерів люди не можуть розвивати і будувати свою державу, а змушені їхати по світах їх всюди ждуть бо працьовитий народ, чи доживемо ми до того часу коли наша Україна почне запрошувати Поляків до себе на роботу? Мабудь не в цьому житті, потрібні тисячоліття, щоб викорінити «слуг народу» і тоді « можливо» щось і зміниться

20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2020
17.09.2020
16.09.2020
15.09.2020