Вкрав 15 цибулин і шість редисок у Рожищі – заплатить 340 гривень штрафу

30 Липня 2020, 09:12
5933

Суддя Рожищенського районного суду Іван Сіліч розглянув матеріали, які надійшли від Рожищенського відділення поліції, про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка, який вчинив дрібну крадіжку у Рожищі.

Про це йдеться у постанові суду від 21 липня.

Підсудний 3 червня близько 14:00, перебуваючи в місті Рожище поблизу вулиці Мазепи, таємно викрав 15 рослин цибулі та шість рослин редиски, чим заподіяв потерпілому майнову шкоду на суму 50 гривень.

У судовому засіданні чоловік свою вину визнав повністю, у вчиненому розкаявся.

Суддя постановив визнати його винним у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 51 Адміністративного кодексу, та накласти на нього 340 гривень штрафу. Також він заплатить в дохід держави 420 гривень судового збору.

Коментарі
30 Липня 2020, 12:48
ОГО кража века ,браво полиции!!!,ха
30 Липня 2020, 16:03
І сміх,і гріх...Оце людям немає шо робити
30 Липня 2020, 22:06
Шановна редакція напишіть будь ласка за бурого. Ато тількі реклами теплоцентра.
30 Липня 2020, 22:07
Якій вирок за бабок з жкх.
30 Липня 2020, 23:37
Сталіна на нього немає!За три колоски б розстріляли!
30 Липня 2020, 23:39
Аж бісять такі коментатори!!! ПЕВНО, САМ ЧИ САМА ПРОМИШЛЯЄШ ТАКИМ ПРОМИСЛОМ!!! Люди садять, сапають доглядають, а в якусь ніч приїде таке чмо і вибере урожай!!! Таких треба наказувати!
31 Липня 2020, 13:02
Воно то так,потрібна кара за крадіжку.Але вв нас навіть не цікавляться тим,що можливо людина пішлана це з відчаю.Можливо пенсія маленька,невистачає на продукти і т.д.Ясно,якщо краде,бо краде- тодіштраф,громадський осуд,але,якщо від того,що нема нащо жити,то державні мужі повинні задуматись над цим питанням,проаналізувати і зробити відповідні висновки.
31 Липня 2020, 19:09
Ви, мабуть, ніколи города не садили або ж у вас не вибирали врожай БЕЗ ВАШОГО ВІДОМА. А коли вибирають всю цибулю, часник, моркву, капусту (перечислив те, що крали в мене з городу) тощо, над якими ціле літо гнув спину, то за таке варто строго карати. Потім за пляшку здають! Все починається з малого. Але не забувайте, що це КРАДІЖКА