Рожищанин викопав з тротуару плитку та вимостив нею проїзд до свого подвір'я

17 Липня 2020, 13:21
7569

Старша муніципальна інспекторка Рожищенської міської ради Мар’яна Демчук відреагувала на звернення мешканця міста щодо порушення Правил благоустрою на вулиці 1 Травня.

У четвер, 16 липня, виявили пошкодження частини тротуару біля приватної садиби. Про це повідомили на сайті Рожищенської міської ради.

Мешканець Рожища самовільно викопав з тротуару плитку та вимостив нею проїзд до свого подвір’я.

Рожищанину вручили припис щодо порушення Правил благоустрою міста Рожище та згідно з пунктом 2.5.4.4 зобов’язали відшкодувати в установленому порядку збитки шляхом відновлення частини тротуару.

«Нагадаємо, що проводити земельні, будівельні, монтажні та інші роботи без дозволу (ордера) заборонено», – йдеться у повідомленні.


Коментарі
17 Липня 2020, 17:08
Охринел вобще,може треба йому брукивку?то хай в парку видкопае!
17 Липня 2020, 17:25
Таке могла зробити тільки хитрозроблена рожищенська скотиняка!
18 Липня 2020, 01:51
Запитайте, може він ще той барбарисик з ялівцем від магазину Смак до себе в двір переніс)) А шо йому нужнєє))
18 Липня 2020, 03:35
Цей індивідум цинічно в дупі має всіх, а ви йому приоис про відновлення частини тротуару. Статтю про крадіжку та статтю про зумисне псування чужого майна таким дєятєлям треба інкримінувати. Чи Рожище місто гуманістів-дауністів, а тротуари не є комунальною власністю міста?
18 Липня 2020, 13:13
Хай ще инспектор пройде берегом биля миськойи ради навпроти и побачить недавно закопану канализацийну трубу в ставок пид насипаними кирпичами вже вобше оху..ли!!!
18 Липня 2020, 18:16
Так ще й аватарів на березі нехай поштрафують в неділю. А то кожних вихідних алкомарафони на березі влаштовують.
18 Липня 2020, 19:56
Ту алкоту біля ставка потрібно пі.дити, бо бухають і ідуть прибирати після себе не думають. Можливо настільки заливають баньки що сміття не бачать