Формується новий склад Громадської ради при Рожищенській РДА

07 Квітня 2017, 09:56
2462

Приймання заяв для участі в установчих зборах проводиться до 7 квітня 2017 року.

10 травня 2017 року о 10.00 год в залі засідань Рожищенської районної ради (м. Рожище, вул. Грушевського, 12) відбудуться установчі збори по формуванню складу громадської ради при Рожищенській райдержадміністрації. Йдеться на офіційному сайті Рожищенської РДА.

Ініціативна група по підготовці установчих зборів:

Марюк В.М. – голова Рожищенської районної організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», голова ініціативної групи

Шолкова О.В. – головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації, секретар ініціативної групи

Василів С.М. – настоятель громади Української Греко-Католицької Церкви, парафії св..ап. Івана Богослова Луцького екзархат

Лукашук В.С. – голова громадської організації «Асоціація ветеранів та пенсіонерів МВС України у Рожищенському районі»

Пироганич Ю.З. – заступник керівника апарату, начальник відділу з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Для   участі   в  установчих  зборах  до  ініціативної  групи з їх підготовки подається  заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення,   прийняте   у  порядку,  встановленому  установчими
документами  інституту громадянського суспільства, про делегування
для  участі  в  установчих  зборах  представника, який одночасно є
кандидатом на обрання до складу громадської ради;

біографічна   довідка   делегованого  представника  інституту
громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по
батькові,  посади, місця роботи, посади в інституті громадянського
суспільства, контактної інформації;

копія  виписки  з  Єдиного  державного реєстру підприємств та
організацій    та   витяг   із   статуту   (положення)   інституту
громадянського  суспільства  щодо цілей і завдань його діяльності,
засвідчені в установленому порядку;

інформація    про    отримання    інститутом   громадянського
суспільства  як  володільцем  бази  персональних даних його членів
згоди  делегованого  ним представника на обробку його персональних
даних;

інформація про результати діяльності інституту громадянського
суспільства  (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти,
виконані   програми,   друковані   видання,   подання   інститутом
громадянського    суспільства    відповідному   органу   письмових
обґрунтованих  пропозицій  і  зауважень  з  питань  формування  та
реалізації  державної політики у відповідній сфері та інформування
про  них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у
разі,  коли інститут громадянського суспільства працює менше року,
- за період діяльності);

відомості  про  місцезнаходження  та адресу електронної пошти
інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Приймання заяв для участі в установчих зборах проводиться до 7 квітня 2017 року.

Заяви подавати у відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Відповідальна особа – заступник керівника апарату, начальник відділу з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації  Пироганич Юрій Зіновійович (тел. 24213).     

Коментарі
07 Квітня 2017, 16:12
Ця громадська рада хоч щось вирішує? Чи там скачуть під дудку Гайворонської?
07 Квітня 2017, 17:45
В НОВІЙ ТАК ЗВАНІЙ ГРОМАДСЬКІЙ РАДІ ВЖЕ МАЮТЬ " ВИБРАТИ" ГОЛОВОЮ - НОВОСАД ТЕТЯНУ ПЕТРІВНУ. СТАЛА ГОЛОВОЮ ПРОСВІТИ МІСЯЦЬ ТОМУ .
07 Квітня 2017, 17:48
Намагаються створити громадську раду ,яка буде скакати під дудку Гайворонської .Бо ця їм поперед горла стала. Хай прозвітують де взялася ініціативна група
07 Квітня 2017, 17:51
Де вже ця прос ,,,,,,,ка тільки не була?Вже якусь громадську організацію очолила.
07 Квітня 2017, 18:07
А чого вже католицькому попу туди лізти? Не має своєї роботи?
07 Квітня 2017, 18:37
Робиться все в тихушу і жодного представника від нині діючої громадської ради не запрошено окрім Лукашук. Виникає дуже багато запитань. Де взялася групка людей для відбору??????. А Новосадиха справді всіх хвалиться що буде головою громадської ради.
07 Квітня 2017, 23:27
Скрізь була і все бачила. Тільки ще в церкві свічок не продавала. Партію "Удар"" що покинула? Яку, яку очолила Громадську але яку?
07 Квітня 2017, 23:30
Це ж не надовго. заспокіймося. Одного не розумію - у Пироганича розум є чи вже всох. Лукашук, а тобі навіщо на завершення кар'єри позоритися з тими памороками?
07 Квітня 2017, 23:50
Лукашучка Валька - уточніть будь ласка? Там беде сухо ніхто нічого нікому там не дає і не приногсить. Вона до цього не привикла, трудно буде привикати або просто сама покине.
08 Квітня 2017, 01:23
Приблизно місяць тому Новосад раптово створила, чи відновила якусь ГО"Просвіта". А тепер не менш раптово збирається очолити громадську раду при РДА. А тим часом потяглися чутки, що на район виділено кілька мільйонів гривень, розприділення яких (відмивання) може відбутися лише при одобрені Гром. ради. Звідси питання, чи не цим фактом обумовлене раптове, таємне створення нової гром. ради, при тому, що стара нікуди не ділася і чи існує якась сила, яка здатна зупинити новосад на шляху афер та брехні?
08 Квітня 2017, 01:38
ПОЗОРИТЬ СЕБЕ І НАВІТЬ ВЖЕ Й РАЙОН
08 Квітня 2017, 01:44
Громадську вбиральню цій особі вже давно пора очолювати.
08 Квітня 2017, 01:48
Не несіть несінітниці. Не думайте що всі люди дурні.
08 Квітня 2017, 01:50
Все проходить через напествочництво .Такі савчукові методи
08 Квітня 2017, 02:23
Я нічого нікому не несу) і нічого не стверджую, я уточнюю. Можливо хтось має точну інформацію.
08 Квітня 2017, 11:14
Наскільки відомо громрада є консультативно-дорадчим органом. Інтересно, а скільки рекомендацій було попереднім складом подано? Рда кажуть що "0". Отака була ефективна.
08 Квітня 2017, 13:01
а чому саме цей отець в комісії, в цю церкву ходить незначна кількість нашого міста, тому й представляти інтереси він може тільки тих прихожан, які працюютЬ в РДА..
08 Квітня 2017, 13:42
Чому саме цей отець? Так Гайворонські жеж греко- католиками!!! Звідси і відповідь випливає)))) Нема там що робити взагалі священикам, то не їхня сфера. Але ж Василів у нас надміру активний і наглий
08 Квітня 2017, 13:59
точно, там же і шкільні, і пироганичі в цій церкві, то й отець при "дєлах"
08 Квітня 2017, 22:37
А хто так каже? Гайворонська? То вона й буде це казати) їй же треба громадська рада на чолі з Новосад. вже рекомендації пачками будуть рахувати! А ефективність гривнями)
09 Квітня 2017, 12:57
Пропозиції для участі подати до 7 - го числа, опубліковано 7 - го числа, загралася та Гайворонська, пора бабі на відпочинок
09 Квітня 2017, 13:56
Ой пора на відпочинок а можливо у декрет
09 Квітня 2017, 20:45
Новосадиха супер аферистака . Вона навіть вмудряється керувати районом і вже добралпсяся до області. Хвалилася що буде вже начальником обласного управління культури, то буде директором луцького міського палаку культури, то заступником голови райради, то заступником голови РДА то мала мати звання нарордної артистки України - точно скрізь була і все бачила. і візи на Полдьщу відкривала лікарські припарати продавала, а скільки партій поміняла - то просто Клас!!! Так просто її голими рукаим не візьме ніхто. Вона захист має аж у Верховній раді.і до Львова поїхала а при потребі і до Києва махне. Доженіть попробуйте, захекаєтися і впадете.
10 Квітня 2017, 16:58
залишеться як в тій казці Золота рибка.