Голова Рожищенської райради на «підтанцьовці» у газових олігархів

06 Квітня 2017, 09:00
2561 Джерело: oilreview.kiev.ua

Цинічне запровадження владою абонентської плати за газ сколихнуло суспільство.

Так відверто лобіювати інтереси олігархів мабуть не доводилось жодній владі. Побачивши, що українці поки що терплять тотальне підвищення цін на все, на що тільки можна, правляча олігархічна коаліція на чолі з Порошенком, Гройсманом та «Народним фронтом»  вирішила піти ще далі. І з 1 квітня ввела абонентську плату за газ.

Такий крок – черговий доказ того, що у важкий час для країни та громадян, час війни та економічної скрути, влада з олігархами продовжує обкрадати свій народ.

Коли під прикриттям субсидій олігархи бюджетні кошти змогли отримувати на рахунки своїх компаній, влада виправдовувалась, що це допомога малозабезпеченим громадянам.

Але легалізувавши розкрадання бюджетних коштів та знівелювавши енергоефективність і кроки до енергонезалежності країни, влада пішла далі.

Абонентська плата не підпадає під субсидію, тому кожного з нас змушують заплатити своєрідну данину на рахунки певних олігархів. Як стверджують експерти, до сімдесяти відсотків ринку газу в Україні належить олігарху Фірташу та його російським партнерам.

Дії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, сформованої Порошенком та Гройсманом, є відверто лобістськими та непрофесійними.

Фракцією ВО «Свобода» в Рожищенській районній раді першого квітня було подано звернення на ім’я голови Рожищенської районної ради Андрія Музики стосовно невідкладного скликання сесії районної ради та розгляду питання щодо відміни абонентської плати за «користування газовою трубою».

Також ми запропонували проект рішення про звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів стосовно скасування відповідних постанов, які передбачають цю злочинну абонплату.

Аналогічне звернення та проект рішення було подано до Рожищенської міської ради. І вже у середу, 5 квітня, сесія міської ради прийняла дане звернення.

А ось у Рожищенській районній раді станом на 5 квітня досі не скликано сесії. Така бездіяльність голови районної ради Андрія Музики нічого крім обурення не викликає.

Напевно його зовсім не хвилює те, що комунальні тарифи знову зростуть. Не обходить, що з українців витягують останні соки аби набити кишені нуворишів. Деструктивна позиція голови Рожищенської райради свідчить, що інтереси олігархату для нього є ближчими за інтереси українців.

Олександр Нікончук, голова фракції ВО «Свобода» в Рожищенській районній раді 

Коментарі
06 Квітня 2017, 12:07
Свобода свого ніде не упустить. Популізм їхня фішка.
06 Квітня 2017, 12:27
"Популі́зм (лат. populus — народ) — політика або риторика, яка апелює до простих народних мас, їхніх надій, страхів, незадоволення життям, і ґрунтується на протиставленні інтересів широких мас населення інтересам еліти." навіть таке, дещо совкове, визначення поняття дає розуміння того, що популізм це зв'язок з громадою. То ж свободівці молодці, апелюють до громади, коли звернення до посадовців не знаходять належної реакції.
06 Квітня 2017, 12:43
Повністю згідний з попередніми двома. Таим паче https://www.volynnews.com/news/economics/ukrayina-poobitsiala-mvf-vvesty-abonplatu-za-haz/<br/>Цитата &quot;Україна підписала з Міжнародним валютним фондом зобов’язання про те, що запровадить до кінця липня 2017 року тариф на розподіл газу, повідомляє 24 канал.<br/> Про це мовиться у меморандумі України та МВФ, опублікованому на сайті Міністерства фінансів.&quot;<br/>Ще питання будуть? Чи може як тільки райрада прийме звернення то відразу усе скасують...?
06 Квітня 2017, 12:44
Тим більше стогодні скликається президія райради по цьому питанню
06 Квітня 2017, 12:44
Таке враження, що з весною в Нікончука геть дах посунувся. Піаритьс
06 Квітня 2017, 13:19
Чим більше мовчати, тим більше з ваших кишень будуть гроші витягувати. Музика продемонстрував чергову &quot;прихильність&quot; до чинної влад, хоча Юля декларує опозиційність. А до всіх критиків є одне запитання - чому ніхто не звинувачував Рожищенську міську раду, яка оперативно зібралась й прийняла аналогічне звернення? Просто в двох радах є два різних голови, один здатен приймати рішення, а другий ховається за колективне рішення й президії скликає.
06 Квітня 2017, 13:23
Є ініціатива депутатів, поки що не знайшла підтримки в голови. Депктати за це критикують голову, то чому на них так наїжджати? Вони хоча б щось намагаються робити в інтересах людей!
06 Квітня 2017, 13:27
В інтересах людей Нікончуку в той час, коли він був підприємцем варто було б сплачувати в повній мірі податки, а не ховатись. Дерти горло великого розуму не треба. Можна подумати, що від того як поприймають звернення ради місцевого рівня, то владці в Києві хутенько відмінять абонплату. Брєд! Ніколи ніяка влада не реагувала на звернення з низів і ніколи цього не буде в майбутньому. Не буде до тих пір, поки не буде народної влади.
06 Квітня 2017, 13:30
Ця абонентплата може стати останньою краплею в терпінні народу ........
06 Квітня 2017, 14:02
Та подайте до суду на того Нікончука: не заплатив - відповідай. А по газу і те, що в Києві влада до рад місцевих не прислуховується, то Яник теж не прислухався і де він?
06 Квітня 2017, 14:02
Та подайте до суду на того Нікончука: не заплатив - відповідай. А по газу і те, що в Києві влада до рад місцевих не прислуховується, то Яник теж не прислухався і де він?
06 Квітня 2017, 14:06
Яник в порівнянні з цими - невинне дитятко. Але ці так не повтікають, ці нас винищать!
06 Квітня 2017, 14:16
МВФ вимагає показати дебит кредит а наші Насалики починають народ доїти. Тобто якби не задекларували, що зроблять то й виконувати не треба . Землю теж з молотка пустим?
06 Квітня 2017, 14:20
А нам простим людям, що до того МВФу, ми що ті гроші маєм, чи користуємся. Взяти для того щоб віддати, а частину вкрасти - це боргова яма. Нах . . н нам той МВФ
06 Квітня 2017, 14:30
Подайте до суду на Нікончука: незаплатив податок - відповідай. А влада в Києві, яка не прислухалась до місцевих рад - приречена, як із яником. Але той втік, а чи встигнуть ці - питання, бо надто багато зброї на руках.
06 Квітня 2017, 14:34
А куди цим тікати?
06 Квітня 2017, 14:34
...
06 Квітня 2017, 14:48
Заплати той Пенсійний, а Музика хай розкаже як кар'єр надавав в Крижівці і скільки вони мільйонів податків винні роками?
06 Квітня 2017, 14:49
Закон України &quot;Про ринок природного газу &quot; стаття 4 пункт 4)встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем згідно із затвердженою Регулятором методологією.<br/>За цей грабіжницький закон голосували і НФ і БПП, Батьківщина, Самопоміч, Радикальна партія. Так що лохторат ви самі винні. Ви обрали цих ліберастів, а потім нарікаєте. Те що неадекват Нікончук говорить про якусь некомпетентність НКРЕ -це маячня. Вони виконували пряму норму закону.<br/>Але мене цікавить інше, чому ніхто з місцевих депутатів неставить питання і не пише звернення до НАБУ про формулу &quot;Роттердам +&quot; ?
06 Квітня 2017, 15:04
Всі не адеквати, всі злодії і корупціонери, але хто ж їх обрав?
06 Квітня 2017, 15:04
Всі не адеквати, всі злодії і корупціонери, але хто ж їх обрав?
06 Квітня 2017, 15:05
Приєднання та абонплата це різні речі паморок...
06 Квітня 2017, 15:14
Мабуть цей &quot;нацик&quot; провладний нацик, сидить десь в раді чи адміністрації та б&quot;є по клаві за 3200 ? <br/>А Музика чи Гайворонська адекватні коли район просирають?
06 Квітня 2017, 16:24
Ой який сенс піднімати питання в якійсь там районній раді ?ой навіщо горлати про своє невдоволення новими законами ?Фу соплежуї ! Навіщо тоді потрібні райради ,облради,міські ради?Хіба не відстоювати ЛЮДСЬКІ ІНТЕРЕСИ ?
06 Квітня 2017, 16:46
Абонплата за те що ти приєднаний до труби -бовдур!
06 Квітня 2017, 16:47
Ця стара партійна номенклатура звикла все тихо в себе в кабінетах порішати, а на сесії всі мають бути &quot;за&quot; одноголосно. А те що їх рішення та світогляд відстав на років 20 від реальності, вони не сприймають.<br/>Замість допомагати, розвивати громаду , розводять та просиджують крісла від бездіяльності.
06 Квітня 2017, 16:51
Музика з Гайворонською такі самі неадекватні. Але це такі як ти за цих бездарів голосувало!
06 Квітня 2017, 16:56
Свободу піарити не буду. Треба наше звернення від Матвія.
06 Квітня 2017, 17:00
Плата за приєднання це одноразовий платіж при підключенні неук...
06 Квітня 2017, 17:15
30) приєднання - сукупність організаційних і технічних заходів, у тому числі робіт, спрямованих на створення технічної можливості для надання послуг транспортування чи розподілу природного газу, які здійснюються у зв’язку з підключенням об’єкта будівництва чи існуючого об’єкта замовника до газотранспортної або газорозподільної системи;
06 Квітня 2017, 17:16
Це з загальних положень закону.
06 Квітня 2017, 17:17
Спочатку закон прочитай, а не вигадуй різну маячню !
06 Квітня 2017, 18:24
ну і точно неадекват, плата за приеднання це одноразова плата при введенні в експлуатацію така теж є.<br/>А туту мова йде про плату за приєднану вже трубу. Ти подав не той закон, гугли краще.
06 Квітня 2017, 18:34
Дай посилання на статтю, а не вигадуєш! Хто був в вуличних газових кооперативах ніякої одноразової плати не вносив .Хто вніс той лох! Може ти приєднався пізніше- то інша справа.
06 Квітня 2017, 19:30
Ой який сенс піднімати питання в якійсь там районній раді ?ой навіщо горлати про своє невдоволення новими законами ?Фу соплежуї ! Навіщо тоді потрібні райради ,облради,міські ради?Хіба не відстоювати ЛЮДСЬКІ ІНТЕРЕСИ ?
06 Квітня 2017, 20:23
ШАНОВНІ РАГУЛІ......ОТАКІ МУЗИКІ І РІЗНІ ПСЕВДОПАТРІОТИ ----ЦЕ ВАМ НЕ САШКО БІЛИЙ --ВІН БИ ЦИХ СОБАК ЖИДДІВСЬКІХ НА ЗАБОРІ ПОВІСИВ...А МУЗИКІ І РІЗНІ МІСЬКРАДИ --СВОЇМИ РІШЕНЯМИ МОЖУТЬ ДО ОДНОГО МІСЦЯ ПРИТУЛИТИ ---ТАК САМО ЯК І ВИ З СВОЇМ НЕВДОВОЛЕНЯМ ----БУДЕТЕ ЇСТИ ЦЕ ЛАЙНО І ВАШІ ПОТОМКІ ТЕЖ---ПОКІ НЕПОЙМЕТЕ ХТО СПРАВЖНІЙ ВОРОГ--КРІМ КАЦАПІВ Є ЩЕ БІЛЬШЕ ЗЛО В 100 РАЗІВ ЯКЕ РАДИТЬ ВЖЕ 25 РОКІВ ЯК НАМ ЖИТИ..
06 Квітня 2017, 22:32
Сто відсотків згідний це такі Козакевичі з Батьківщинами та Музиками, Матвійчуки, Клебанські, Шварцкопи, Савчуки, Гайворонські та інші злодії які були при владі в районі
06 Квітня 2017, 23:22
Музику скривдили. Збери Андрію волю в кулак та мужньо проголоси сесію! За своїми інтересами депутатів по району по два рази обїжджаєш , а це тобі не цікаво, от і блієш.
06 Квітня 2017, 23:40
Ну,що домайданились? Кому ще шматочок євроінтеграційних тарифів?)))
07 Квітня 2017, 00:53
Цеж не Бюту скликати сесію і Савченко визволяти і піаритись а народ захистити
07 Квітня 2017, 01:05
Пишуть ^домайданились^ справжні ВАТНІКИ. Майдан зробили патріоти з хорошими намірами, а просрали перемогу така ВАТА яка розвісила вуха і за два тижні хотіла москалів перебити. Обрали Пороха тепер не скигліть, далі буде ще веселіше, це ж бо по новому.
07 Квітня 2017, 23:42
Напрочуд усім Вам Музика нормальний керівник заздрсть душить за горло і не можуть проковтнути. Вам усім джалеко,далеко до Музики. Ми всі його підтримуємо. А ще хочу скаазати що оберемо - Головою громади. І тоді точно хтось подавиться.
08 Квітня 2017, 01:24
Чувак та по тобі ліпіни плачуть, прямо ридають.