У Рожищі обікрали церкву

01 Липня 2020, 09:12
Храм апостола Івана Богослова у Рожищі 9910
Храм апостола Івана Богослова у Рожищі

Зловмисник вдерся до храму апостола Івана Богослова Української греко-католицької церкви, що на вулиці Коте Шилокадзе у Рожищі.

Крадіжка сталась у ніч на 30 червня. Про це Район.Рожище повідомив начальник Рожищенського відділення поліції Сергій Поторась.

З храму винесли різне церковне начиння. Поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Нагадаємо, пів року тому цей же храм у Рожищі вже обкрадали.

Коментарі
01 Липня 2020, 13:39
Інфраструктура культових споруд повина розпочинатись з встановлення систем відеоспостереження, а не з будівництва будинку для єго святейшества піпа. Україна ніколи не була і не стане цейевропою. Бидло обкрадало і буде обкрадати церкви. Радянській владі за сімдесят років невдалось окультурити бидло, а при Незалежній Україні питання виховання культури нації взагалі відійшло на другий план. Хахляцьке бидло навіть окурки сигарет і одноразові стаканчики неможе у смітник викинути.
01 Липня 2020, 18:01
По тому що ти тут написав одразу видно як тебе “окультурили радянські владці” :)Може давай згадаєм як комсомольці ср@ли в храмах чи віджимали золото з Церкви?Так це і зробив нащадок комуністістичного бидла
01 Липня 2020, 18:07
Верзете брєд,а суть в тому ,що бидло втратило совість і віру,страх перед Богом
01 Липня 2020, 23:04
Зараз ми новий Страх намалюемо - ядерний. Норільськ, Ленінградська АЄС, постійні пожежі на наших складах з боєприпасами. Чує моє серце, що як при Совках, війська в кожне місто введуть
01 Липня 2020, 23:53
Ой, хто ви, ваше сіятєльство???? Якого ви дворянського роду і чим вам Радянська влада зашкодила? Твої пращури жили неграмотним неписьменим чмом у хатинах розвалюхах при царській імперії, і ти таким же чмом виросло б без радянської безкоштовної освіти та медицини. Ти, чмо анальне, коли високосєятєльством стало? Дайно свій номерок мобільного, дворянин ти самозванець, націанально чмошний.
02 Липня 2020, 00:19
Диво сталося в провінційному містечку Рожище. Нащадки холопів відчули в собі дворянську родословну та стали затятими антирадянщиками та націаналістами у вишиванках. Укаїнську державу будуть будувати люди дворяни, хоча реально вони люди анальне чмо. ГІП-ГІП, Ура!
02 Липня 2020, 01:10
Знову про анальники думаєш?
02 Липня 2020, 02:00
Ваше сєятєльство, немає у вас дворянського родослову. Ви з холопів, які дякуючи Радянській владі отримали освіту та дякуючи радянській безкоштовній медицині змогли народити вас, ваше сєятєльство. Ви краще забудьте про свій статус дворянина-самозванця, та станьте самим собою і поїдьте на лікування в Олику або Ліпіни. Можливо ви ще і гей, а не просто людина анальне чмо, це нормально для такого чуда природи з вавкою в голові, яким є ви.
02 Липня 2020, 02:15
Ти чмо сцикливе по жизні, і крім галімих ухмилок на сайті нічого в житті неможеш. Ти є чмо і сцикло! ГИ-ГИ-ГИ-ГИ
02 Липня 2020, 02:35
Шо ти верзеш совкодрокало?Якій “дякуючи владі”?Я при гнилому совку не навчався- ти клінічний ідіот,реально ,опущений совками! В якій країні Бенілюксу, чи Великобританії ,або Канаді,де є монарх, люди неграмотні живуть в розвалюхах?Такі як ти навіть чЛеніна не похоронили,ходять його лобизати між булочки
02 Липня 2020, 03:21
Ти чмо і сцикалка по жизні. Твоя родина бичари, бидлоси та імбіцили. Ти задрочена інтернетом людина. Коли в тебе був нормальний секс, рагулятіна ти убога??? Чмошня це твій псевдонім. Ти непотріб від якого сцьохами смердить, бо ти сцикло і концене бидло. ГИ-ГИ-ГИ-ГИ
02 Липня 2020, 03:54
Дурне ти чмо з ухмилками підарастічєского збоченя. Коли в тебе був секс з жінкою??? Твоя жінка вже давно думає про іншого мужика, бо ти інтернет задрочений ЛОХ.
02 Липня 2020, 15:30
Чому це так тебе зацікавило моє подружнє життя?Може тому що ти не маєш свого і друняєш свого корнішона на парад Червоної армії,або на чЛеніна?Може тому що тобі немає чим зайнятись о першій годині ночі і ти пишеш різний непотріб,бо жодному твому комуністичному товоріщу не потрібне твоє потаскане очько?Може тому що ти навіть серед комуністів рахуєшся підерастом?<br/>П.С.Ти хотіло мій номер телефона?Так напиши свій і своє прізвище та ім'я,я підійду дам.<br/>П.П.С. Ти маєш закінчувати свої висери не ГИ-ГИ-ГИ, а КО-КО-КО,або КУДАХ-КУДАХ-КУДКУДАХ