Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Судили уродженця Копачівки, який металевою палицею поламав чоловікові ногу

09:08 28.06.2020
4481

Рожищенський районний суд розглянув кримінальне провадження про обвинувачення уродженця села Копачівка, який металевою палицею переламав чоловікові ногу.

Про це йдеться в ухвалі суду від 16 червня.

Підсудний 9 березня близько 23:50, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння в селі Кременець Рожищенського району, неподалік магазину на перехресті вулиць Рожищенська та Ковельська, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, в ході словесної суперечки із потерпілим, образившись на те, що останній не реагує на зауваження, завдав двох ударів металевою палицею в ділянку лівої ноги нижче коліна потерпілому.

Згідно з висновком судово-медичної експертизи, чоловік завдав тілесного ушкодження у вигляді закритого оскольчастого внутрішньо-суглобового перелому проксимального метаепіфіза лівої великогомілкової кістки, закритого перелому мало гомілкової кістки у верхній третині, які за ступенем тяжкості належать до категорії середнього ступеня тяжкості.

Дії підсудного кваліфікували за частиною 1 статті 122 Кримінального кодексу України. Йому загрожувало покарання, зокрема, у вигляді позбавленням волі до трьох років.

Однак у підготовчому судовому засіданні потерпілий подав письмову заяву про відмову від обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення, оскільки примирився з обвинуваченим та не має до нього будь-яких претензій. Він просив закрити кримінальне провадження відносно останнього.

Обвинувачений вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся та підтвердив обставини вчинення кримінального правопорушення, які викладені в обвинувальному акті.

Суд постановив клопотання потерпілого задовольнити, а кримінальне провадження закрити у зв'язку із відмовою потерпілого від обвинувачення.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Брагус

08:10 30.06.2020

То я в Копачівці родився? Я, то думав шо в Рожищах

28 жовтня
Сьогодні
Вчора
26.10.2020
25.10.2020