У Рожищенський коледж шукають директора

27 Червня 2020, 09:15
Рожищенський коледж 6615
Рожищенський коледж

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького оголосив конкурс на заміщення посади директора Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького.

Про це йдеться на сайті навчального закладу.

Як повідомив у коментарі Район.Рожище попередній керівник коледжу Михайло Казимир, він звільнився, адже отримав нову пропозицію роботи, від якої не зміг відмовитися.

«Звичайно, не все йшло гладко, не все вдавалося з першого разу. Але сьогодні я можу з упевненістю сказати – разом з вами нам вдалося подолати усі труднощі, і тільки у команді, у злагодженій роботі всього педагогічного колективу та кожного співробітника ваша сила! І я щиро бажаю, аби з кожним роком, з кожним випуском і новим поповненням Рожищенський фаховий коледж ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького зміцнювався і множив свою славу», – написав на прощання Михайло Казимир у фейсбук-групі закладу.

За його словами, нині обов'язки директора коледжу виконує викладач Василь Прус.

Коментарі
27 Червня 2020, 12:47
Алелуяяя! Ну і що викладачі добре попрацювали під керівництвом львівянина?
27 Червня 2020, 13:07
Опа, леськін сраколиз під'їхав... Йди ти покеруй якщо так хочеться.
27 Червня 2020, 15:01
Цікава *шапочка*-шукають. Хто шукає.де шукає і чи молять Бога.щоб не знайти..Дощі пройшли в лісах продивіться-поки вам знов варяга не вишлють!
27 Червня 2020, 16:18
При " Лесьці " Ви хоч "пожили "робота і зар плата та сама тільки на голову легше!!!!
27 Червня 2020, 19:14
Нехай залишається Прус.Навіщо когось шукати
27 Червня 2020, 20:46
Вже його шавки голови попіднімали. Ходять либи давлять. Тільки ржати і мати гнути - це одне. А працювати без ниття -геть інше. Не витягне він коледж. Кишка тонка.
28 Червня 2020, 00:23
Казимир добре керував. Треба знов такого ж, чужого, то хоть менше воювати будуть!
28 Червня 2020, 01:03
Казимир - суперовий управлінець, шкода що мало працював. Колектив побачив справжнього керівника.
28 Червня 2020, 01:11
Казимир - суперовий управлінець, шкода що мало працював. Колектив побачив справжнього керівника.
29 Червня 2020, 18:00
Потрібно було його краще цілувати в одне місце,може б він і залишився
30 Червня 2020, 12:20
Да , треба було йому ще щось рік побути , щоб не розслаблялись. і може хоч трохи щось змінив. А з своїх як поставлять , то знов бардак і совок.
27 Вересня 2020, 14:47
Усіх в кого товста кишка,пан Василь відправив по хатах