Рейтинг сільських голів та старост Рожищенського району за сумою заробітних плат

22 Червня 2020, 09:15
9981

Через карантинні обмеження, що діють в Україні, цьогоріч термін подання декларацій для чиновників подовжили до 1 червня. Суб'єкти декларування зобов'язані щорічно показувати свої статки.

Район.Рожище проаналізував декларації сільських голів та старост Рожищенського району, аби дізнатися, у кого найбільша заробітна плата.

На жаль, двоє посадовців не подали свої декларації про доходи за 2019 рік.

Найбільшу заробітну плату серед сільських голів району отримує очільниця Руднянської сільської ради Світлана Якимлюк – 406 580 гривень або майже 34 тисячі гривень на місяць. Минулого року вона стала лідеркою серед сільських голів області за сумою заробітної плати.

Другу сходинку зайняв Переспівський сільський голова Віктор Лук'янчук, отримавши за минулий рік 272 855 гривень зарплати.

Третє місце у Копачівського сільського голови Олександра Совтиса. Він за рік заробив 271 127 гривень.

На четвертій сходинці рейтингу – очільник Рудко-Козинської сільської ради Микола Яцюк і 238 863 гривні зарплати за рік.

П'яте місце зайняв Пожарківський сільський голова Григорій Щиборук, отримавши 203 104 гривні зарплати за рік.


Читайте також:

Коментарі
22 Червня 2020, 13:57
А Дубищенський голова взагалі зарплату не отримує?
22 Червня 2020, 14:08
Нема що казати. А толку з їхньої діяльності нуль. В деякі приміщення сільських рад страшно зайти, проте зп майже 20 тис. в місяць. Дороги просто жах, болото в коліна.
22 Червня 2020, 15:23
Цим злодіям ще й зарплату платять??
22 Червня 2020, 16:00
Дорошенко отримує зарплату земельними ділянками
22 Червня 2020, 16:44
А голова Руднянської сілької ради це взагалі жах, отримувати 34000 грн. в місяць...за які такі заслугі????? Могілки в жахливому стані, ні туалета, ні води, забор обдертий......ставок скоро перетвориться на болото, а раніше діти купалися там, люди відпочивали, на зупинці ні лавочки ні смітника,.......зате зарплата в голови солідна. На що дивляться депутати голосуючи за таку зарплату??? Ганьба вам....А люди чого мовчать, це ж ваші гроші.....
22 Червня 2020, 17:04
і взятки беруть
22 Червня 2020, 17:05
А за які заслуги ця немирська уборщиця,має таку зарплату?
22 Червня 2020, 18:57
А Руднянська то взагалі.... а за що їй такі гроші платять? Вона й того року лідирувала по області? Це так не має бути! То вже за її правління мало б село процвітати. Де і за що їй платять такі кошти? Нехай би в село вклала, а не у власні інтереси. Громада хай думає кого вибирати. У таких керівників треба було б взагалі перевірити аудит і все інше. І совість є майже вдвічі ммти зарплату, ніж в інших голів... ту сільраду треба ліквідувати й приєднати до Рожищ. За ніщо гроші їй давати
22 Червня 2020, 22:30
Ото в Дорошенка все схвалено,навіть в список не внесли,молодець,так тримати,а інші-хай заздрять!
23 Червня 2020, 01:47
До Дубищан. Ви б хоча б назву статті прочитали "Рейтинг СІЛЬСЬКИХ голів та старост...". Дубище до Вашого відома селище, відповідно в Дубищах СЕЛИЩНИЙ голова.
23 Червня 2020, 02:11
Про Дорошенка буде окремо. Він особливо достойний.
23 Червня 2020, 03:49
Хто гроші вкрав декларація не потрібна Треба їхати за кордон Хазяйство будується вмомент Подивіться Мильськ