У рожищенському парку на щойно викошеному газоні припаркували авто

13 Червня 2020, 12:49
6377

Порушення правил дорожнього руху та правил благоустрою міста Рожище зафіксували у місцевому парку.

11 червня рожищенські комунальники викосили там траву, а вже наступного дня на свіжому газоні хтось припаркував автомобіль. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Рожищенської міської ради.

«Чесно? Дуже прикро. Парк обкошують не для того, щоб там паркували автомобілі! З водієм авто ми, звісно, поспілкуємося. Але, будь ласка, давайте цінувати те, що маємо та дотримуватися правил благоустрою!» – закликають на сторінці міськради.







Коментарі
13 Червня 2020, 16:11
Там ще в того хазяїна кури по всьому парку пасуться і качки. Муніципальний інспектор провів би роз'яснювальну роботу з даним пасажиром а краще адмінпротокол виписав, щоб швидше дойшло.
13 Червня 2020, 16:25
Це моя сусідка зі своїм хахальом приїхала махатися. Стидоба! Там діти гуляють.
13 Червня 2020, 16:41
Хто рішав, той і рішає)))))
13 Червня 2020, 17:47
Не "хтось", а справжній гандон свю бляху в тінь поставив. Нема кому допогти позбутися йому того клопоту..
13 Червня 2020, 19:17
Шановні рожищани!!!! І це Ви вважаєте злочин, що людина поставила машину біля своєї хати!!! Тепер і в неділю не можна буде до церкви приїхати машиною. Смішно з нашої влади. Хай краще підуть по магазинах і розважальних закладах і побачать як вони працюють в умовах карантину. І ще одне : завжди бачу , що машини працівників міської ради стоять біля дитячого майданчика, в ялинках.Чому? На жаль, на це все влада не реагує.
13 Червня 2020, 20:14
Щоб представники влади пішли перевіряти дотримання умов карантину в розважальних закладах, необхідно щоб хтось профінансував їхній похід в ці заклади. Ви пані, Рожищанко, готові стати фінансовим спонсором акції відвідування рожищенських генделиків-наливайок, га питаю???
13 Червня 2020, 20:27
Є не писані правила людської совісті і гідності. Те що не треба себе поводити як бидло і ставити вище когось іншого це поняття має бути з дитинства. А отаких хитрожопих треба вміти поставити на місце бо сьогодні він ставить машину в парку а завтра буде по бардюрах їздити.
13 Червня 2020, 21:45
Що,ж власник машини ,зробить тий трави ти би краще подивилась як паркуються в центри особливо биля Люкса,а то знайшли трагедию!
13 Червня 2020, 22:45
Щоб в центрі Рожища було де паркуватись нехай зроблять автостоянку навпроти "Веселки", там де унікальний недоголландський тополь росте. Біля генделика "vеrаndа" також можна розчистити територію і зробити міні-автопарковку.
14 Червня 2020, 10:42
загадковий 986, що йому завжди не подобається міський голова міста Рожище та дерево Платан, яке посадив Новосад - часом не Ігорем звати???<br/>Що ж ти ховаєшся під ніками?<br/>І що ти зробив для міста окрім як обливати усіх брудом?
14 Червня 2020, 11:21
Мене звуть Степан вул.Драгоманова. А тебе, платан?
14 Червня 2020, 17:04
Я проти стоянки навпроти “Веселки”,бо зараз там до голандського тополя привязують гужовий транспорт.А так,унікальне дерево,доведеться викорчовувати та переносити в інше місце. А щодо генделика то згоден
14 Червня 2020, 17:41
Пропоную огородити голландське дерево невеликим штахетником, так само, як історичний ясен біля філії податкової у Рожищі, а довкола буде міні-автопаркінг. Я теж проти перенесення голландського дерева зі сформованою голандцями кроною. Куди його перенести?? Вся земля в Рожищі давно продана-перепродана. Хіба що перенести у двір жителю вулиці Світанкової, тому самому що має предмет зовні схожий на незареєстровану зброю.
14 Червня 2020, 18:10
Якщо голандського тополя обгородити штахетником то і табличку невелику прибити зі згадкою мецената