Рожищенський міський голова розв'язував конфлікт між підлітками та дорослими

06 Червня 2020, 09:15
6543

До Рожищенського міського голови В'ячеслава Поліщука звернулися підлітки з проханням допомогти розв’язати конфліктну ситуацію між ними та дорослими.

Про це йдеться публічній сторінці посадовця.

Діти облаштовують своїми руками своєрідний велотрек на території поблизу об’їзної дороги на Топільне. Вони самі розчистили територію, прибрали сміття, насипали піску на спуски. Єдина проблема виникає з господарями, які водять цією доріжкою коней на пашу.

Діти кажуть, що їх лають нецензурними словами, грозяться викликати поліцію, руйнують викладену «трасу», хоча місця там вдосталь, аби обійти.

«Хочу сказати одне: всі ми були дітьми! Кожен із нас мав свої захоплення та вподобання. Ми завжди маємо підтримувати дітей, які хочуть чогось досягти у цьому світі, мають ідеї та самі намагаються втілити їх в життя! Особливо радіти тим ідеям, які спонукають дітей йти на вулицю та займатися спортом», – зауважує В'ячеслав Поліщук.

Він намагався поговорити із чоловіками, із якими у дітей виник конфлікт.

«На жаль, сьогодні не вдалося поспілкуватися з чоловіками (на той час не застали вдома), які ображають дітей, але сподіваюся, що конфлікт вщухне. Луг великий, думаю, місця вистачить й для випасання худоби, й для хобі дітей! Якщо що, то номер мого телефону діти мають», – пише посадовець.

Обговорили з дітьми й питання безпеки. Вони запевнили, що батьки знають про їх захоплення та підтримують, що мають всі необхідні засоби захисту: велошоломи, наколінники, налокітники та інше.

«Тому закликаю дорослих не заважити дітям втілювати мрії в життя. У цій справі, чи в інших! Потерпіть ще трішки! В планах міської ради є будівництво скейтпарку з побудовою майданчика для проведення трюків на скейтбордах, роликових ковзанах та велосипедах. І ми їх втілимо в життя. На жаль, через останні події, довелося розставляти пріоритети, але бажання це зробити є, кошти – знайдемо», – обіцяє міський голова.


Коментарі
06 Червня 2020, 13:31
В парку біля обеліска обов'язково будуйте, щоб з вікна міської ради було видно свої плоди.
06 Червня 2020, 14:11
Під твоїм вікном нехай збудують і стадо курей ще добавлять
06 Червня 2020, 15:18
Чому все має будуватись в центрі?Нехай збудують трек де діти облаштували,біля Топільна. Надіюсь що це все зробить інший голова громади
06 Червня 2020, 15:40
Один пітух вон сидить в коментарях кукурікає.
06 Червня 2020, 16:05
Смішно те, що ці трампліни робили зовсім інші хлопці, а ось ці малолєткі присвоїли його собі, напевне даже не заїкнулись що це не вони робили
06 Червня 2020, 16:27
як низько. просто дуже низько. вони будують з паралельної сторони, а ви вже так добиваєте свого, що аж батьки пишуть
06 Червня 2020, 19:28
Про тебе тільки по тобі і можна судити- півнику. Розкудактався тут!:)
06 Червня 2020, 20:21
Чмо купи нормального смартфона, шось твій китайоза глюкає. ГИ-ГИ-ГИ
06 Червня 2020, 21:05
Ну неодного нормального коментаря. Деградуєте, ви, панове))))
06 Червня 2020, 21:37
Досить кудахтати півнику!Вже вечір наступає пора на сідало!Цип-цип-цип
06 Червня 2020, 22:15
На скільки я зрозумів, Конфлікт так і не вирішено.
07 Червня 2020, 01:35
Оця так би мовити переписка зверху, вона точно нічого не порушує? А то в мене закралися якісь сумніви. Раніше і куди менш гарячі комети видалялися. Хоча якщо вони не стосуються вельмишановновного пана мера, то нехай собі будуть...
07 Червня 2020, 01:38
Я так розумію передвиборна компанія Поліщука стартувала...
07 Червня 2020, 05:42
Падли ви жидівські,як не зроби вам погано,мер молодець.Може вам бурого дати покирувати,його методи корисні будуть.Гидоту пишете,а стирання застали,Сталіна на вас півнів
07 Червня 2020, 10:10
Пох.. рити все хороше та добре. На фейсбуці гарні коментарі, а тут аж хлеще нутром людисьок. Діти молодіі, а мер... не кожен мер зверне увагу на дітей!!! І не кожен поїде дивитися на їх проблему. Так що молодець мер. Не розділив проблеми на менші та великі! Сайт, а хіба ж то сайт? Тут крім репостів шось бачите? Ви тут коли останню статтю читали? Так отож! Це просто місце для обгаджування хороших людей та добрих вчинків!
07 Червня 2020, 15:34
Ти де жабо? З Степаном і Кусом гомосячиш?
07 Червня 2020, 15:35
Де поділось тупе чмо з тупими приколами?
07 Червня 2020, 16:22
Досить думати про мужиків типу Степана та Куса.Іди і нормальну жінку собі знайди,з якою ти забудеш про них. Розкудактався що аж два коменти настрочив.
07 Червня 2020, 17:16
Йду півасіка куплю, а ти убоге сиди ще комусь свою брєдятину напиши. ГИ-ги.
08 Червня 2020, 02:04
Пиво містить фітоестроген- жіночий гормон.Від нього росте живіт,цицьки,дупа. Тепер я зрозумів чому ти гомосек
08 Червня 2020, 11:55
Ти по собі всіх міряєш, чмо сорокасемихромосомне?? Я тобі всі твої підй*бочні приколи прощаю, "женщіна" ти наша. ГИ-ГИ-ГИ-ГИ !!!
08 Червня 2020, 15:39
Ти даун.Я по тобі тебе і міряю- педрило!