Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Завдяки благодійникам дівчата із села Оленівка отримали велосипеди

15:15 01.06.2020
2538

Трьом сестрам Ірині, Світлані та Катерині Дармовизам із села Оленівка Рожищенського району благодійники зібрали допомогу та передали дитячі велосипеди.

Клич про допомогу кинула лучанка Галина Савостьянок. Про це пише t1.ua.

Мама дівчат Оксана, інвалід 2 групи, виховує доньок сама. Батько дітей із ними не живе та ніякої участі у вихованні та матеріальному забезпеченні дітей не приймає.

«Цю родину знаю давно. Минулого року допомагали Оксані зібрати доньок у школу, купити шкільне приладдя та одяг. Привезли їм телевізор, деякі меблі. Самій Оксана через інвалідність дуже важко пересуватись. Вона самостійно навіть не може взуття взувати. А донечки їй у всьому допомагають. Дівчатка давно хотіли мати власні велосипеди. Однак розуміли, що це може залишитись лише мрією через фінансове становище родини. Уявіть стан матері, що не може купити своїм дітям найпотрібніше! Бо живе сім’я лише на материну пенсію по інвалідності», – розповідає благодійниця Галина Савостьянок.

Аби допомогти, жінка ініціювала збір коштів, і чимало небайдужих людей перейнялися долею родини.

«Від імені дітей та їх мами дуже дякую усім за фінансову та матеріальну підтримку, хто був не байдужим та долучився втілити дитячі мрії, – пише пані Галина. – Тепер дівчата мають велосипеди, кожна. А ще – купу різних смаколиків, продуктів, одягу, взуття. Мама дітей сказала: приємно, що чужих дітей не буває, а хороші люди є».

Завдяки дружній допомозі, дівчата у цій родині отримали подарунки до Дня захисту дітей. До слова, середня донька Катерина 29 травня ще й святкувала свій день народження.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

рожищанка

16:58 01.06.2020

А чому горе батька дівчаток, Оксана не подає на аліменти ?? Ще якась копійка була б.

3 липня
Вчора
01.07.2020
30.06.2020
29.06.2020
28.06.2020
27.06.2020