Начальниця районного управління культури задекларувала зарплату та частину будинку

27 Травня 2020, 12:20
Тетяна Новосад 7708
Тетяна Новосад

Начальниця відділу культури Рожищенської райдержадміністрації Тетяна Новосад живе у Рожищі та виховує трьох дітей – синів Дениса та Назара Новосадів та доньку Тетяну Горбач.

Про це відомо з її декларації про доходи за 2019 рік, яку посадовиця подала 25 травня.

Разом з колишнім чоловіком Геннадієм Новосадом у спільній сумісній власності Тетяни Новосад – житловий будинок на 240 квадратів у місті Рожище. Це уся задекларована нерухомість посадовиці.

За минулий рік вона заробила 119 000 гривень заробітної плати та отримала 19 780 гривень соціальної допомоги при народженні дитини. 

Читайте також:

Коментарі
27 Травня 2020, 16:04
А як її цивільний чоловік Сергій Горбач? Хіба він вже не живе з нею?
27 Травня 2020, 17:04
Як на роботу не ходила а гроші платили? -справиться нова влада з нею і ним чи ні?
27 Травня 2020, 17:52
Ні дня не була в дикреті, одержала допомогу, одержувала зарплату, то де таке може бути в цивілізованій країні?????? Всадила ху... і сама за нього все робить бо він далеко далекий.
27 Травня 2020, 18:56
Стола крісло дайте в РДА так як вона порадила кумі зробити з Климчук Брехнею забезпечить вас на 100 а явка і робота 000
28 Травня 2020, 00:04
Вона давно вже порушуе закон, Горбач в Танькиному пидпорядкуванни ,живе разом,спильна дитина,а влада незважала,бо Новосадиха гарно жила зз кумою Гайворонською-,надиюсьСергий Шкода,зновою заступнецею,не дадуть себе пошити вдурни и припинять цю ВСЕДОЗВОЛЕНИСТЬ!!!
28 Травня 2020, 00:12
А чого незадекларований вольцвагон гольф?
28 Травня 2020, 01:08
вольцвагон - вольцвагон хоть що не будь, але і воно п...... )))
28 Травня 2020, 01:28
Продан і не задекларован.
28 Травня 2020, 02:03
Оооо Це ж та Танька яка сама стрибала на кожного ху... даааа хто ж її незнає.. У неї ж бєшество одного органу якого завжди використовувала в усіх своїх цілях..
28 Травня 2020, 03:59
Може таки новий голова розбиреться з Новосадихою нарешті, чи вона збирається далі загрібати все з культури. А ще би з Дубчук розібрався, бо в кабінет до голови не можна попасти. Жанка як цербер стереже кабінет, боїться що голові розкажуть про неї алкоголічку і шістьорку. Їй не звикати підставляти керівництво аби тільки керівником апарату залишитись. Тож такі гроші, а роботу люди роблять
28 Травня 2020, 13:53
<p>Про гарних жінок завжди пишуть х... бо завидно</p>
28 Травня 2020, 14:02
Треба давно порозганяти те кодло рожищенське ( район рожище) які тільки живуть сплєтнями а самі дибіли жирні. Нема на вас бурого шоб поганяв кругом хати
28 Травня 2020, 14:25
Це чиста правда про Новосад як згадаю що вона ні на крок невідходила від Олега Савчука бо видно добре свербіло, по ночах не давала спокою добре що колишнього чоловіка очі відкрилися нормальний чоловік не на одному полі не захотів би сра.. стакою бл... ю. Доречі а краса вже її давно вже пройшла. Згонилааася підненька..
28 Травня 2020, 15:06
Не дивно що Горбач отримав посаду через ліжко
28 Травня 2020, 21:26
тільки тема про культуру так всі, Таня, тобі заздрять, всіх жаба давить..!!!!!!!!!
29 Травня 2020, 00:45
Де ви бачите гарних жінок? Кому тут заздрити? Одна свою красу і порядність прошвендяла по лісах і кабінетах, вірний спосіб досягнення цілей. А Жанка ні краси ні порядности ніколи і не мала. А останки мозгів давно пропила. Єдине що вміє то ідеально брехати і шукає як побільше грошей собі нарахувати. І по людях запросто ходить. Але палка завжди має два кінці.
29 Травня 2020, 02:13
Аж смішно стає.Кому тут вже заздрити? Заздрити потрібно тим хто має хорошу сімю, хорошу репутацію. А тій яка просовалась по лісах по мотелях і так далі. треба співчувати голубонько бо це називається відаю себе кому попало
29 Травня 2020, 19:11
Танька, де фестиваль буде в ПІдлісках чи Олександрівці для Савчука?
30 Травня 2020, 15:09
Танька ти вже Філюку відпрацювала за фальшиві суди?
30 Травня 2020, 17:57
Горбач чи не дорого за крісло директора виховувати Філюкову доцю,але дитина не вина.
31 Травня 2020, 01:15
Коли вже та Панасівна запокоїться. Аж бридко читати все це.
31 Травня 2020, 12:00
В країні коронавірус а в культурі знову ремонт. Відкатики знову пішли в хід.
31 Травня 2020, 19:30
А чого не задекларувала ще сожителя тому що він ще був жонатий і тільки в кінці 2019 офіційно розвівся коли їх дитині був майже рік.