Чим допомогти погорільцям з Рожища: список речей

25 Травня 2020, 16:21
Наслідки масштабної пожежі у Рожищі 8854
Наслідки масштабної пожежі у Рожищі

Постраждалим від пожежі у Рожищі родинам небайдужі продовжують збирати благодійні пожертви та допомагають у відбудові будинку. Поки там тривають роботи з демонтажу стін колишньої будівлі.

Також волонтери склали список необхідних речей. Про це написала місцева активістка Ірина Ющук на своїй сторінці у фейсбуці.

Люди потребують таких речей за списком:

  • Миюче;
  • Шампуні;
  • Мило;
  • Пральний порошок;
  • Засоби інтимної гігієни;
  • Пластикові миски глибокі (тазики);
  • Відра;
  • Праски (11 штук);.
  • Холодильники;
  • Кип’ятильники;
  • Чайники (11 штук);
  • Мікрохвильовки (2 штуки);
  • Фени (8 штук);
  • Ножі;
  • Сковорідки, каструлі;
  • Олія;
  • Макарони;
  • Картопля;
  • Цибуля;
  • Морква;
  • Закрутки;
  • Футболки чоловічі;
  • Жіночі та чоловічі спортивні штани;
  • Шкарпетки жіночі та чоловічі;
  • Нижня білизна (чоловіча);
  • Постільна білизна;
  • Ковдри
  • Рушники (кухонні та великі)
  • Чоловічі літні кросівки (42 розмір);
  • Жіноче взуття без підборів(38-39 розмір);
  • Тапки чоловічі (40-43 розмір);
  • Тапки жіночі (37-39 розмір);
  • Гумове взуття жіноче (37-39 розмір);
  • Одяг для дівчаток 3-4 роки (колготки, білизна, шкарпетки, іграшки);
  • Зошити, ручки та інша канцелярія для дітей.

Усе це можна привозити у місто Рожище на вулицю Промислова, 66. Також охочі можуть допомогти фінансово на рахунок об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Динамовці».

Детальніше про потреби людей можна дізнатися за номером 098 42 98 173 Надія Володимирівна Колбун.

Нагадаємо, повідомлення про займання на «101» надійшло о 14:47 18 травня. Масштабну пожежу у Рожищі гасили екіпажі рятувальників з Копачівки, Переспи, Ківерців та Луцька. Усього залучили 40 рятувальників та вісім одиниць техніки. Також допомагали місцеві мешканці, вони відрами наповнювали пожежну машину. Внаслідок пожежі знищено майно на 400 метрах квадратних, 11 сімей залишилось без даху над головою.

За дорученням голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйкакожній сім’ї нададуть допомогу з обласного бюджету в сумі 10 тисяч гривеньТаку ж суму отримають сім’ї і з районного бюджету.

Читайте також: У Рожищі на місці пожежі обвалилася стіна, постраждав чоловік

Коментарі
26 Травня 2020, 01:19
У мене питання до МНС:для чого відрами наповнювати пожежну машину?чи це новий челендж від медиків - хочеш лікуватися - купуй ліки?..хочеш гасити пожежу - давай СВОЮ воду...3-є тисячоліття,центр Європи...блд!
26 Травня 2020, 01:49
Бо пожежного гідранта небуло, треба було, їздити за 300-500метрів, з ставка воду набирати! то люди взяли відра,і наповнювали пожежну машину!
26 Травня 2020, 02:10
Карпець, сука стара сива, ти договоришся.
26 Травня 2020, 10:41
Договорюсь до чого,безіменний???<br/>Прийди і скажи мені в лице!чи сциш?
26 Травня 2020, 16:33
&lt;p&gt;Карпець, безіменним, а точніше обезліченим хотів бути ти, тому й писав Дід Сашка з Копачівки.&lt;br /&gt; Якби ти не був сциклом, то ти б писав Карпець Олександр, Копачівка.&lt;br /&gt; Зрозуміло тобі, чортяка ти сивий???&lt;/p&gt;
26 Травня 2020, 16:44
до діда:то все-таки сциш?бачив багато таких &amp;quot;героїв&amp;quot;...
26 Травня 2020, 17:52
Судячи по коментах, психлікарню також треба в рожищах
26 Травня 2020, 17:54
З Савчуком воюй, герой!))
27 Травня 2020, 00:24
З савчуком - обов&amp;quot;язково!та й з такими підпільними кіндратами,як ти...
27 Травня 2020, 00:42
Іра великий молодець. Стільки енергії. Чиновники забили, тіки в день пожежі приїхали пофотографувались. А вона вже тиждень робить роботу.
27 Травня 2020, 02:03
З Савчуком ти воюєш лише в інтернеті)))<br/>Пугало ти городнє!)))
27 Травня 2020, 02:57
А ти пропонуєш на шаблях? час зараз такий,що все вирішується в інтернеті,чарівна Нефертіті...якби не інтернет,то де ще ти мала би змогу мене облити лайном? а тут всі необхідні умови для осіб з чорним піднебінням,так що лови момент!
27 Травня 2020, 03:26
Дві твої фрази:<br/>1. Договорюсь до чого,безіменний???<br/>Прийди і скажи мені в лице!чи сциш?<br/>2. А ти пропонуєш на шаблях? час зараз такий,що все вирішується в інтернеті.<br/>У зв'язку з цим питання - прийти до тебе і вирішувати на шаблях хто сцикун, чи з допомогою інтернету?)))<br/>P.S. Не вгадав на рахунок Нефертіті, зі статтю помилився.<br/>P.P.S. Скажи, який результат твоєї боротьби в інтернеті із Савчуком?<br/><br/>Сивий, в роках, а дурень...
27 Травня 2020, 08:52
Так з тобою ми не воюємо,а ведемо світську бесіду...сцикун той,хто гавкає за спиною...а як моя сива дурість впливає на твою юну мудрість?
27 Травня 2020, 19:02
Світську бесіду?<br/>Навряд чи...<br/>Ти ж бо публічна, світська людина, а я - судячи з твоїх слів - сцикун, що гавкає за спиною і Нефертіті.<br/>Чи впливає твоя сива дурість на мене? Ні, ніяким чином не впливає. Після того як ти, дід Сашка, відмовився виконувати свої функції інженера з охорони праці через свою пихатість... відтоді ти перестав мати облік моральної людини...<br/>Бачиш як я толерантно?<br/>Без образ, без погроз... майже як ти на лікарняному у час коли нещасний випадок...
29 Травня 2020, 01:48
В список потрібно добавити декілька самогонних апаратів і бетони для брати.