Віряни Рожищенського району передали для вимушених переселенців продуктову допомогу

18 Березня 2017, 15:00
2326

Днями у Свято-Успенську Святогірську Лавру, що на Донеччині, де перебувають вимушені переселенці із зони АТО, з благословення керуючого Волинською єпархією єпископа Нафанаєла, була доставлена чергова гуманітарна допомога з Рожищенського району – 5 тонн продуктів харчування, одягу та предметів першої необхідності.

Це вже 3-тя за рахунком подібна благодійна акція, організована силами духовенства Рожищенського благочиння. 

У зборі гуманітарної допомоги для переселенців, які тимчасово мешкають у Лаврі, взяли участь віруючі сіл Рудня, Любче, Тихотин та Залісці. 

Доставка вантажу була здійснена прес-секретарем Рожищенського благочиння священиком Дмитрієм Теравським та священиком села Любче протоієреєм Сергієм Савієвським.
















 

Коментарі
18 Березня 2017, 22:02
Отці самі повезли допомогу,"самообороні" не довіряють..)
18 Березня 2017, 22:33
І правильно зробили..
18 Березня 2017, 23:38
Ти хоч статтю читав? Чи аби тільки поляпати язичком?
20 Березня 2017, 01:30
а кому відвезли?нашим воїнам?- ні патріотам-?-ні..Немає жодної фотографії...завезли в лавру де вчать що України немає а українська це діалект російскої.а наші воїни це карателі сс..а воно і не дивно запитай упцмп чи це агресія рф вони скажуть це громадянська війна...
20 Березня 2017, 01:31
лавра в якій переховувався янукович)))
20 Березня 2017, 11:09
Там живуть наші українці, які саме і втекли з окупованих територій, бо не хочуть жити за правилами окупанта. І возять вже 3 - їй раз допомогу. І ще повезуть.... А ви спочатку самі щось зробіть, а потім будете гадити
20 Березня 2017, 21:37
маніпуляція і простий піар....мп..де ж ви раніше були.. коли армія немала що їсти в що зодягнутися.а що до київського патріархату то допомога армії їде кожного тиждня упцкп .співпрацює із різними волантерськими організаціями..і не піариться а робить реальні справи..також є черга капеланської служби де кожен священник їде в зону ато і служить там 2 місяці...де підтримує морально і духовно українських воїнів
21 Березня 2017, 01:37
люди не казіться не сійте ненависть один до одного бо з цього починаються війни
21 Березня 2017, 03:13
То пропіарся і так само проманіпулюй, завези допомогу,покажи фото ! Ато тільки коментарі строчити можеш.
22 Березня 2017, 10:04
покажіть мені хоча б одне фото де роздають допомогу..Ахметов також дає допомогу))-винен в екскулації на донбасі?-ТАК.бо нічого не зробив а розпалював сепаратизм....Московський патріархат винен?аналогічно так-бо ненавчав вірян в любові до Бога і Батьківщини а пропогував РУССЬКИЙ МІР.і ми маємо наслідки руського міра..і старими шмотками тут не відкупишся))Каятися потрібно і просити прощення