Рожище: дорогу латають, як завжди, у дощ

15 Березня 2017, 17:10
2771

На електронну адресу Район.Рожище надійшов лист від Валерія Ш., який стверджує, що дорожники не зраджують традиції латати ями на дорозі у дощову погоду.

«Доброго дня, редакціє. Мій лист на тему «Гроші на вітер», або «Вітер за гроші» - це вже як вам більше до вподоби. Став свідком того, як сьогодні у Рожищі, близько 15 год, бригада, швидше за все, філії «Рожищенський автодор» дочірнього підприємства «Волинський автодор» в дощ та холодну погоду ремонтували відрізок дороги обласного значення у Рожищі, поблизу мосту через Стир.

Я розумію, що працівники заручники ситуації і лише виконують вказівку зверху, але чим думають в ХХІ сторіччі наші градоначальники? Цього вже зрозуміти не можу. Невже, маючи доступ до Інтернету не можна переглянути прогноз погоди та переконатися, чи варто в той день розпочинати роботу, чи ні?

Звичайно ж, такі ремонтні роботи дороги приречені бути провальними, адже тільки-но ремонтники «розправились» із ямою, як водії розвозять увесь «новий» асфальт по дорозі. Ціна такому ремонту відома – максимум тиждень-два існування, а гроші платників податків викидаються на вітер», - йдеться у повідомленні.




 

Коментарі
15 Березня 2017, 19:22
То я красиво виглядаю на фото.Дякую тобі Валєра Шварцкоп за фото,справжній митець.
15 Березня 2017, 19:26
Шварцоп краще б взяв лопату і поміг а не з телефоном бігає фотографує, толку більше було б
15 Березня 2017, 19:33
Це про цього Шварцкопа іде мова що 100 грамовку купує у нас кожен день?
15 Березня 2017, 19:54
...
15 Березня 2017, 20:38
про мене
15 Березня 2017, 21:17
да ти ще той алконафт
15 Березня 2017, 21:27
То Василь Т., то Валерій
15 Березня 2017, 21:30
Будь-ласка, не пишіть та не фотографуйте, якщо в ремонті доріг не бум-бум. <br/>Це аварійний ремонт дороги і він проводиться у будь-яку погоду. Щоб - Ви &quot;дорожники - автомобілісти&quot;(коментатори,фотографи) не залишали там коліса від авто.
15 Березня 2017, 21:47
Вася, ти завжди гарно виглядаєш! А Шварцкоп дійсно не тим що треба займається, і мама моя гарно з ним поспілкувалася.
15 Березня 2017, 21:58
Вася , тиж зірка автодору рожищенського району , Валерій потрібно блище фоткати ато таке враження що Вася спить за кермом
15 Березня 2017, 22:16
О, борець за правду, Бурий, знову сяє!))))<br/>Рожищани паркуються на пішохідних переходах http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/6987-rozhishchani-parkuiutsia-na-pishohidnih-perehodah<br/>То часом не про нього?))) Сміх та й годі!)))
15 Березня 2017, 22:18
всім гарно дякую.<br/>вірш придумав:<br/> сиджу я зажурений<br/>тай думку гадаю,<br/>чому я на катку?<br/>а не на джипі ганяю
15 Березня 2017, 22:24
Бо ти Вася, на відміну від Бурого, чесний і порядний!
15 Березня 2017, 22:59
Вася,а давай я на твої слова музику напишу і будеш включати ,коли ще хтось з помічників депутатів приїжджатимуть.<br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/>Вася,а давай я на твій текст музику напишу і будеш включати,коли ще помічники депутатів приїжджатимуть
15 Березня 2017, 23:20
Та того дощу там декілька капель впало....
16 Березня 2017, 00:13
Ви чого коментарі видаляєте??????!
16 Березня 2017, 00:59
Ти молодчинка!!! А Шварцкоп нехай не лізе не в свою справу!!!!
16 Березня 2017, 01:01
Можливо й не на джипі, зате поваги до Тебе, повір, набагато більше!!! Дякуємо Тобі!!!!
16 Березня 2017, 01:24
Наскільки мені відомо - фотограф член виконкому міської ради. <br/>Це він сам на себе компромат збирає чи як зрозуміти?
16 Березня 2017, 10:12
В його просто маія ВЕЛІЧІЯ. Вже комунгосп підняв продавши свого грата і тут щось задумав.
16 Березня 2017, 11:19
хіба ця дорога робиться на совість??? <br/>аби, як небудь щоб перед керівництвом відчитатися....,,шо тіпа шось роблять на посадах...
16 Березня 2017, 11:36
Почитайте статтю,це був аварійний ремонт! З такою технікою і зарплатою за половиною місяці січня добре,що вони взагалі на роботу виходять.Я не думаю,що бажаючих є багато піти працювати до них. Але якщо що ,то там є вільні вакансії,вперед! Приходьте і вчіть!
16 Березня 2017, 12:49
Треба було Бурого катком переїхати всеодно від нього толку 0
16 Березня 2017, 12:52
А Шварцкопа хоронили б як героя україни як би його Грабарчук катком переїхав?