У Переспі вшановували жінку та зустрічали весну

14 Березня 2017, 14:30
4170

Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії і любові.

В цей день ми вітаємо жінку, від якої пішло все прекрасне на Землі. 8 Березня – одне з найкращих і найсвітліших свят, яке присвячене найдорожчим людям на світі – мамам, сестрам, бабусям. 

У Будинку культури села  Переспа відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому Дню – 8 Березня, «Жінка – найчарівніше творіння на Землі!».



В прохолодній залі лунали теплі та щирі привітання для прекрасних представниць Переспівської громади, які знайшли час зібратись на святі. 
Розпочалось свято з вірша під відео-супровід, який ніби зачаровував трансляцією розцвітання ранніх квітів та весняних струмочків.


Далі свої вокальні привітання усім присутнім дарували молоді таланти: Даринка Павлюк, Евеліна Ткачук, Ангеліна Павлюк, Ірина Присяжнюк, а також ціла менша вокальна група. Співали гучно і дзвінко, адже у залі сиділи найдорощі, мами, бабусі, сестрички, усіх хотілось привітати та здивувати.



Про велику ролі мами та бабусі згадувалось у наступних вокальних музичних композиціях у виконанні Марії Романюк, Тетяни Качеровської, Лілії Фінюк та Наталії Іщук, а також жіночої вокальної групи. 



Справжнім сюрпризом став вокальний виступ веселих та запальних Переспівських дівчат, які змусили усіх присутніх підтанцьовувати та голосно аплодувати.



Запальний настрій продовжив танцювальний флешмоб за участі меншої групи танцювального колективу «Ритм».


Наприкінці концерту усі присутні жінки, дівчата отримали паперові букети квітів, які були зроблені дітками. 

«Ой, як мине весна, хай прийде літечко

Ой, як мине біда, достигне житечко

Теплим сонцем, немов хлібиною

Знову засяє мир над Україною»

Саме такими словами було сповнене музичне привітання від Оксани Мельник. 


Концерт пройшов на «УРА!!!» такими словами гості залишали святково прикрашене фойє Будинку культури і в гарному настрої розходились по домівках.

 

Коментарі
14 Березня 2017, 17:06
Яка та Оксана молодець!!! І на роботі і вдома, скрізь і всюди все встигає, щось придумує, концерт за концертом!!!
14 Березня 2017, 17:31
Кожанам вічна пам'ять та спокій, їх замінила дійсно гідна та хороша людина, яка є професіоналом своєї справи. В Переспі такого ніколи не було! А зараз постійні концерти, репетиції та заннятя
14 Березня 2017, 17:34
Ну і сюрприз...!!! В залі були старші люди і діти, а вони пошлятіну таку співали + ще і на собі показували, в такий то піст!!! Оксана, зверни увагу на такі "застольні" пісні, ним не місце на таких концертах!!!
14 Березня 2017, 17:51
Окесанко три найкраща. Живе Переспа і продовжує добру справу Кожанів.
14 Березня 2017, 18:20
Ох вкрадем вашого директора собі!!!) жаль, нема 3х років стажу!!!!)
14 Березня 2017, 20:21
Тьху..тьху ще наврочите..РОЖИЩАНИ...Собі викорміть.виняньчіть.виглядіть. таку ОКСАНКУ,
14 Березня 2017, 20:29
Ха) ні ні...нашу Оксану ми нікому не віддамо!!)
14 Березня 2017, 20:36
Хто чистить коментарi??? Комусь не сподобався вислiв про рожевий шарф?Поводитись потрiбно достойно!
14 Березня 2017, 21:02
А заднiй ряд,точно не концерт прийшли дивитися,сама питала, де Петрович???Хотiла сказати))))але нащо?
14 Березня 2017, 21:09
Напиши ще раз...а то багато хто не розуміє про що ідеться
14 Березня 2017, 23:31
А ВАМ ЗАСЬ????
14 Березня 2017, 23:52
А ця,ЗАСЬ,мабуть i з заднього ряду,в яскравому шарфi???
15 Березня 2017, 15:50
Це новинний сайт чи бабський балаган? Якщо комусь немає де свою жовч вилити, то підіть займається фізичною роботою, кажуть шо помагає. Рожевому шарфу можна було б і в обличчя сказати, а не обливати людину брудом в анонімних коментарях, але ж де, рівень інтелігентності коментаторів дозволяє тільки підгавкувати з-за кутка. <br/>А Оксана, звісно, молодець!
15 Березня 2017, 17:31
Не люди, а людиська!!! Позор<br/>Я теж була концерті, все супер!!!<br/>Чула Юля мала звільнятись і в Польщу їхати... Це правда? Бо маю кого порадити з баяном
15 Березня 2017, 20:27
Ну не даром Віцик хвалиться своїм завклубом))) не прогадав з людиною, той випадок коли людина зосвітою і знає, що робить!Ще Переспа стане культурним осередком Волинської області...Рожищенського району то точно
15 Березня 2017, 20:52
Концерт гарний! Але!! Чи є нормальним , що худ.керівник пліткує в школі і Рожищах про місце своєї роботи... І навіть при людях кривиться дивлячись на Оксану і пускає очі під лоба коли вона співає!! Чого сама звізда не потішилп всіх своїм талантом?! Чи їй вже лише в школі позоритись на вечорі зумтрічі чи в Рожищах!!!?
15 Березня 2017, 21:25
Нема чому дивуватись...в районі ще гірші розборки...просто жаль Оксани і її нервів. Бо таких юльок багато і всі по кусочку її шматують...а Переспа потім пожаліє...бо більш таку хорошу і віддану людину не знайде!!!
15 Березня 2017, 22:44
Чому видаляють коментарi? той хто вiдчувае себе??? I не шо,а що треба писати))))),Блонда неграмотна..
16 Березня 2017, 01:40
Оксанка, ти велика молодчинка!!! Таких, як ти в районі ( мається на увазі галузь культури) можна перерахувати на пальцях! Рідкісне поєднання краси, таланту, розуму і благородного характеру!!! Нехай в тебе все завжди виходить! Не здавайся!!!
18 Березня 2017, 11:24
А півіц понабирали. Навіщо брати тих хто немає співати. Лимарка то взагалі,тільки портила виступ. Юля просто супер. Молодець.
18 Березня 2017, 20:46
Долучати до спiву потрiбно всiх,у нас багато талантiв:-школа,сiльрада особливо))))))!Дiвчата якi там пiвонii сидять!!!))))))))))))))))
21 Березня 2017, 01:26
Що ж ,тобі в обличчя кажи не кажи,100 разів казала,як не як давно спілкуємось,сорому немає,сама в першу чергу займись фізичною роботою навкруги свого&quot;маєтку&quot;,а не страдаєш х....ю!