Рожище: чому громада не платить за вивіз сміття

13 Березня 2017, 16:30
3609

Стихійні сміттєзвалища у Рожищі виникають швидше, ніж ростуть гриби у лісі.

Особливо купи органічного сміття полюбляють оселитися біля проїжджої частини, в посадках, на кладовищах.

Як правило, такі сміттєзвалища утворюють жителі приватного сектору в надії що хтось прибере при цьому заявляючи, що  «у них вдома сміття немає і не буває»…

В основному таким «сміттєутворенням» займаються люди, які не заключили і не бажають заключати договір на збір та вивіз ТПВ з комунальним підприємством «Дільниця благоустрою міської ради». Йдеться на сайті Рожищенської міської ради.

Хто платить, а хто не платить за вивіз сміття поблизу стихійних сміттєзвалищ у Рожищі дивіться у таблицях.



Зауважимо, що лише за 4 дні працівники КП «Дільниця благоустрою міської ради» вивезли зі стихійних сміттєзвалищ майже 100 м. куб. сміття. Не важко порахувати скільки його буде в передпасхальний період.

Рожищенська міська рада нагадує, що згідно статті 152 «Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів» караються штрафами: тягнуть за собою попередження або накладення штрафу на громадян вiд двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 340 до 1360 грн та попередження або накладення штрафу на посадових осiб - вiд п’ятдесяти до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 850-1700 грн. 

Тож перш, ніж викинути сміття, не забувайте, що можливо саме вам «пощастить» сплатити чималенький штраф, аби більше не хотілося «свинячити».











 

Коментарі
13 Березня 2017, 19:59
Що тут казати про посадки...як минулого тижня якась скотина викинула мішок зі сміттям прямо під ворота на вул. Шевченка
13 Березня 2017, 20:22
нехай би по прізвищах розписали, хоч стидно було б, може б і такого більше не робили
13 Березня 2017, 21:33
Стихійні звалища влаштовують навіть на території приватних ділянок, де ведеться будівництво і ще немає огорожі. Варто тільки пройтися по вулиці Луговій, там де нові ділянки. Вже немає сил вигрібати кожної весни. А це стовідсотково"свинячать" жителі прилеглих вулиць. Викидайте в себе на подвір'я, навіщо гадити на чужому!!!!! Зловлю - стережіться!!!
13 Березня 2017, 22:51
примусово потрібно заставляти платити,або штрафи встановити великі.
13 Березня 2017, 23:15
Органічне сміття це по бодиські, більше напрягає пластик, на рах примусово, ви сміття на брище самі ніколи не вивозили? Прізвища тіпо не гуманно ... Хоча особисто я за :р
14 Березня 2017, 09:21
впіймати та оштрафувати аж 17 гривнів!
14 Березня 2017, 10:46
Прізвища не гуманно, а робити таке хіба гуманно?
14 Березня 2017, 11:48
Є ЗУ «Про персональні дані», доки будемо обговорювати в коментарях етичність того чи іншого мешканця,чиє прізвище фігуруватиме в списках, той хто ці списки «пофамільно» надав заплатить штраф біля 1700 грн.
14 Березня 2017, 22:50
Ви говорите про культуру про повагу.Згадуєте вул. Лугову .Я сама нераз бачила як з вул.Чехова сусіди вивозять сміття :пластикові бутилкі,обрізані гілкі дерев всяке лисття горшкі з вазонів.То про,що тут говорити тут преба внести штрафи не 100грв, а 10 000 грв, а тоді тоді може ті" хазяйкі"задумаються чи виносити сміття на вул.Лугову.
15 Березня 2017, 01:35
Біля Стиру вивозять шифер , пластик , даже фото плівку викинули . Є фотографії кому показати ?
15 Березня 2017, 10:36
А можна просто поставити мусорні баки на кожному кроці і призначені служби хай вивозять кожний день,це проблему можна вирішити ,якби наші керівники хотіли,а не травити людей один на одного
15 Березня 2017, 18:20
А за чий кошт,мені цікаво будуть вивозити ті баки що ви пропонуєте поставити? Ви згідні платити за чуже сміття????
16 Березня 2017, 00:11
Здається усі свідомі жителі міста мають змогу впакувати своє сміття і винести раз в тиждень,аби його забрали сміттєзбиральною машиною. І не за великі кошти. Але ж то свідомі жителі!!!! А бидло - воно, вибачте, і на будь-якій вулиці бидло!!!!
16 Березня 2017, 16:53
ми і так платимо, тому що інтелігенція не платить, а бігає як стемніє з пакетами в обох руках до чужих сміттєвих баків