Декларація начальника Держпродспоживслужби у Рожищенському районі: авто, квартира та земельні ділянки

07 Травня 2020, 16:22
5756

Начальник Рожищенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Ігор Барвінський торік купив дорогу автівку.

Про це стало відомо зі щорічної декларації чоловіка, яку він подав 6 лютого.

Також посадовець задекларував квартиру на 125 квадратів у Рожищі. У райцентрі він має три земельні ділянки, площею 3,75, та дві по одній сотці.

Дружина Оксана Барвінська має земельну ділянку у селі Боголюби Луцького району, площею 12 соток.

У серпні минулого року посадовець придбав автомобіль «Skoda Superb» 2013 року випуску за 403 900 гривень.

 

За основним місцем роботи чоловік за рік заробив 214 084 гривні. 400 гривень отримав на рахунок БонусПлюс від ПриватБанку. 6 933 гривні – дохід з накопичувального рахунка. 194 801 гривня – фінлізинг на покупку авто з пробігом. 

Дружина у Рожищенській районній державній лікарні ветеринарної медицини заробила 90 717 гривень. 18 920 гривень – одноразова допомога при народженні дитини. 15 300 гривень – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях. 109 – дохід з рахунку БонусПлюс.

На момент подання декларації у Ігоря Барвінського було зобов'язання перед банком за договорами лізингу у 151 405 гривень.

Читайте також:

Коментарі
07 Травня 2020, 22:03
Провів вибори за Пороха правда він програв.Но Барвінський гроші взяв.В робочий час палатку біля Колібріса ставив.Завтра податься до слуг народу.
07 Травня 2020, 22:51
ох і симпатичний він!!!!!!!!!!!
07 Травня 2020, 23:26
Машину, пан чиновник, купив за свої гроші. Тут немає чому дивуватись у самій корумпованій країні на Європейському континенті. Кожен має те що має, на що вистачило хитрості і фортуни. Всім іншим надіти на голови каструлі, подивитись на свої всрані труси, згадати подвиг майдану, поїхати в Польшу, Німаччину, Францію - батрачелити.
07 Травня 2020, 23:43
Схоже тобі майданівці в труси наробили справ,що ти в них постійно дивишся і неможеш зрозуміти хто це зробив?
08 Травня 2020, 00:38
Шо ти імбіцильне написало? Канабіс курило, чи нетверезе?
08 Травня 2020, 02:04
Його тесть Поліщук розікрав колгосп ім.Івана Франка в Літогощі,а цей лемок зять взявся за район.Не можливо за чесно зароблені гроші все це придбати.Волиняни просніться,вас обчищає слюнявий лемок!!!
08 Травня 2020, 02:35
Навіщо заглядати чужій людині в карман, в кожного є руки і ноги та своя голова щоб заробляти і добитись чогось, чи максимум, що ви можете зробити це ганьбити когось іншого за те, що має щось. Люди, ви не повинні заглядати в кармани до всіх, маєте все, аби заробляти, тільки ви ліниві. Максимум, що можете - це сидіти в цьому чаті і писати ці "гнилі коментарі" Побільше вам добра!!!!
08 Травня 2020, 03:19
Правильно кажете, навіщо заглядати в чужий карман. Кради і наповнюй свою кишеню. Не вкрадеш ти - вкрадуть інші. От хреново, що не у всіх тесть злодій. Та й і де взяти для кожного такого тестя? На всіх всього не вистачить. Всіх багато, а всього мало. Навіть піп каже: "небудьте баригами, на той світ нічого незаберете."
08 Травня 2020, 13:41
Це продажні злодюги.Вчора голосував за Пороха сьогодні буде за слугів народу.А те що він по сільських магазинчиках їздить збирає дань,це чому ніхто не напише?
08 Травня 2020, 14:49
хто на що вчився!!!!!!!!!!
08 Травня 2020, 16:07
Таких як Барвінський в нас ціла Україна.А решта лохи.І де ті ,хто так бився в груди побороти корупцію ?І в якому навчальному закладі вчать бути таким жлобом?????
08 Травня 2020, 16:57
не хватило 4 тисячі до машини забрав з двох шоферів
08 Травня 2020, 17:24
люди ми ж всі не від себе а до себе!!!!!!!!!!!
08 Травня 2020, 18:10
Правильно кажете. Згідний з вами на всі сто відсотків. Лише дурні люди можуть комусь щось віддати безкоштовно.
08 Травня 2020, 18:56
А поросяток не задекларував?
08 Травня 2020, 20:37
А де він їх тримає, на балконі чи що?
08 Травня 2020, 22:10
Не всі ще втратили совість так жити до себе,як це чмо.Люди не дурні,а прості і мало обізнані,а такі як Барвінський сміються над ними.Йди туди ,звідки прийшов.Не знущайся з Волині і її людей.Ти паскуда там добре накрутив.
12 Травня 2020, 21:32
Не страшна вош а гнида а гнида тоБарвінський"Свинарчук"