Рожище: звітувала голова райдержадміністрації

09 Березня 2017, 18:45
3330 Джерело: rozhadm.gov.ua

У четвер, 9 березня, в РД «Просвіта» відбувся публічний звіт голови Рожищенської районної державної адміністрації Інни Гайворонської.

На жаль, було недостатньо поінформовано населення, громадськість, громадські організації про те, що відбудеться звіт голови РДА. Тому не всі мали змогу бути особисто присутніми на ньому.

Прикро, що немає повного тексту звіту Інни Михайлівної й на офіційному сайті Рожищенської РДА. Щоб кожен мав можливість ознайомитися з ним. Доступною є лише інформація про те, що звіт відбувся. 

Тож як повідомляється на сайті РДА, під час звіту, презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та інші питання щодо діяльності Рожищенської райдержадміністрації у 2016 році.

«Проведення публічного звіту головою райдержадміністрації є нововведенням, пов’язаним з вступом у дію в травні минулого року нової редакції Закону України «Про державну службу».

Відповідно до статті 45 цього нормативного акту керівники усіх органів виконавчої влади щорічно виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу за участю представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей та засобів масової інформації. 

Публічний звіт голови райдержадміністрації відбувся за участю представників органів влади, місцевого самоврядування, громадської ради, ЗМІ, а також тих жителів району, які виявили бажання більше детально ознайомитися з результатами роботи виконавчої влади за минулий рік.

Аналізуючи підсумки роботи за рік, Інна Гайворонська зазначила, що минулоріч райдержадміністрація та її структури працювали першочергово над реалізацією державних нормативно-правових актів та делегованих районною радою повноважень, розподілом коштів з районного бюджету. Пріоритетним напрямком роботи райдержадміністрації у 2016 році було питання соціальної політики. Особливо акцентували свою увагу на соціальному захисті учасників АТО.

Крім здобутків, у 2016 році були і суспільно-гострі проблеми, які вдалося подолати та здобути неоцінений досвід у вирішенні таких питань.

Голова райдержадміністрації наголосила, що у 2017 році намагатиметься робити все можливе, щоб покращити ситуацію в районі, стимулювати його розбудову, поліпшити інфраструктуру, сприяти розвитку агропромислового-комплексу, дбати про якісний соціальний захист пільгових категорій громадян.

Другим питанням публічного обговорення звіту голови райдержадміністрації були звіти керівників структурних підрозділів про виконання районних цільових програм (звіти щодо виконання 10 програм)», - йдеться у повідомленні.

 

Коментарі
09 Березня 2017, 22:39
Та не видумуй ти всяку фігню типу публічного звіту. Цікаво а що там нового про прокладки? Кому на цей раз, Інно, їх пропонували?
09 Березня 2017, 22:48
маразм "крепчает" який же це публічний звіт? в робочий день о 10.00 перед своїми підлеглими!!! це що ! насмішка над людьми ? До 12.00 адміністрація непрацювала ВСІ ПІШЛИ НА ЗВІТ ! Ви що вже зовсім страх втратили ви для чого сюди прийшли? Про що ви звітуєте що ви до всього того приложили!
09 Березня 2017, 23:10
Це кращий звіт а ніж ціла ррбота попередника дулю...ка
09 Березня 2017, 23:11
прозвытувала перед пыдлеглими
09 Березня 2017, 23:14
Це вона так тихо прозвітувала , щоб її на сміх не підняли . Бо остання сесія дуже цікава була. Як кажуть "Не посада красить людину ..."
09 Березня 2017, 23:46
сраколизник який хотів би залізти під стіл.
10 Березня 2017, 00:22
Цікаво, а хто з коментаторів хотів би сісти за стіл? Критикують активно, то ж, очевидно, бажаючі є
10 Березня 2017, 04:21
Шоу, а не звіт! Де було повідомлення про концерт однієї акторки?
10 Березня 2017, 09:18
ну звітом це точно не назвеш. суха констатація цифр та заслуг, що аж ніяк не стосуються всієї адміністрації. жодної інформації про економію коштів. це уявіть цифри на оплату палива на два ланоси в приватних руках. а їх ремонт від такої "інтетсивної" експлуатації. а це небагато не мало аж цілих 90 тисяч , які запросила адміністрація на 2017 рік. а грошей на соціальні виплати кажуть немає. державні кошти освоєні в 2016 році аж на цілих 63 %. про це замовчують. зігнали сільські ради , держслужбовців в робочий час. Публічним звітом тут і не пахне. Залишилося 16 березня....................
10 Березня 2017, 11:07
Клімуня, не палися. Ато іночка прозвітує скільки пального йде, шоб твою сраку на роботу возити. Коза!
10 Березня 2017, 12:16
Цікаво, а чому незакінчена котельня в Пожарках
10 Березня 2017, 12:22
гроші ще не повністю відмили
10 Березня 2017, 12:22
гроші ще не повністю відмили
10 Березня 2017, 12:30
І взагалі як це вони провели цю закупівлю без "Прозоро"
10 Березня 2017, 13:30
О в листопаді і грудні вони добре поживились від будівельників так з Савчуком ставлять свої будівельні бригади і одержують відкати в т.ч. з Клебанською яка фінансує бюджети гнати їх всіх всраною мітлою.
10 Березня 2017, 13:42
Звітує бо напевно не боїться говорити. А чому Музика не бере приклад, розказав би нашо райраді 470 тисяч на розтрати на один рік тільки для себе. за його зарплату то взагалі мовчу. бере гроші за то шо є ведучим на сесіях.
10 Березня 2017, 15:17
Там такий " прозоро "що цифри просто жахають.
10 Березня 2017, 16:46
Відмиває гроші по повній . Оце не потрібно вже нам революцій ,бо лише Савчуки приходять і мучать Рожище
10 Березня 2017, 16:48
Нечистих на руку біля себе пригріла і думають що кари не буде.
10 Березня 2017, 16:51
Якби акцентували свою увагу не учасниках АТО то б тф бфднф не добивалися все чкрез поле бою.
10 Березня 2017, 20:13
Гайворонська,Клебанська,Новосадиха то одна зграя, я дуже хочу щоб нарешті їх посадили за відмивання грошей, нехай на нарах посидять, свої бізнес плани,шайка повій
11 Березня 2017, 01:44
На щастя, не Вам вирішувати, кому і за що платять зарплату. Оберіться депутатом райради, а потім переконайте депутатів щоб Вас обрали головою і будете отримувати зарплату...
11 Березня 2017, 10:21
Таке враження, що всіх коментуючі заздрять Інні Михайлівні. А де сам звіт? Чого його не надрукували?
11 Березня 2017, 12:26
Усі вже поняли, що редакціїї сайту Гайворонська не "нравиться". Але дорогі писаки навчіться подавати обєктивно інфу, а не через жо.... Вас же часом читають і думаючі люди. В цій публікації можна було написати про звіт. Напружити свою жо... і піти послухати публічний звіт.
11 Березня 2017, 13:05
Ага, знаєм знаєм як переконати депутатів райради, сам депутат. Береш службову машину їдеш до депутата додому кажеш шо не маєш другої роботи, а кредит в держави взяв по програмі "Власний дім" і даєш символічну подяку в 5 тис.грн. от є голос. Сам депутат райради.
11 Березня 2017, 14:50
це була ціла ода нашому району і самій головисі