Декларація головного поліцейського Рожищенщини: орендоване авто, ділянка та квартира

01 Травня 2020, 13:27
Сергій Поторась 6668
Сергій Поторась

Начальник Рожищенського відділення поліції Сергій Поторась живе у Луцьку та їздить орендованим автомобілем «Skoda Fabia».

Про це відомо зі щорічної декларації про доходи, яку посадовець подав 10 березня.

У власності чоловіка – земельна ділянка на 9 соток у селі Небіжка Ківерцівського району, 20% власності на квартиру в Луцьку, площею 39.8 метрів квадратних. 

Автомобіль «Skoda Fabia» 2012 року випуску Сергій Поторась орендує у Євгенії Музичук. 

На посаді начальника Горохівського відділу поліції чоловік заробив 270 106 гривень зарплати. 2200 гривень він отримав від Волинської обласної профспілки атестованих працівників міліції, 2272 гривні – благодійної допомоги від Лікарняної каси правоохоронців Волині. Сергій Поторась зберігає 90 000 гривень готівки. 

Дружина Валентина Поторась на підприємстві «Тигрес» заробила 120 600 гривень. Син Тарас Поторась у поліції на Одещині заробив 88 228 гривень.

На початку 2019 року подружжя Поторасів взяло кредити у ПриватБанку на загальну суму 28 314 гривень.

Нагадаємо, у Рожищі Сергій Поторась почав працювати на початку березня.

Читайте також: Яке майно та доходи задекларував голова Рожищенської райдержадміністрації

Коментарі
01 Травня 2020, 17:36
Мені дуже шкода що всі такі бідні ну прямо допогти хочеться а пенсіонери можуть запросто!
01 Травня 2020, 18:15
Якби нк декларації,що писало район рожище.Дибільний сайт.
02 Травня 2020, 03:47
Та нормальна декларація як на мене
02 Травня 2020, 13:26
Найкращий полiцай - полiцай сплячий. А ще кращий - сплячий на пенсii пiсля звiльнення, причому пенсiя не повинна перевищувати 1800 гривень.
02 Травня 2020, 14:07
От піде твій син чи дочка працювати "поліцаєм", от тоді і розкажеш, який поліцай кращий!!! Умнік!!! Коли дитина день і ніч на роботі проводити буде, та ще і всі такі ЛІКБЕЗИ потикати будуть. Не робота, а рай! А якщо щось трапляється, то якогось біса у поліцію дзвоните. Самі розбирайтесь і своєму гамні!!!
02 Травня 2020, 15:29
Якщо там так погано, то нехай йде на стройку потенцiйний полiцай, нехай бiжить в Польшу раком стоят на полi, нехай в Iталii памперс мiняе старшим немiчним. Але пруться туда, там вигiдно днi проводили, i в гамнi, як виразився ти, <br/>бабло шукати, кормиться. А серед моiх родичiв iх не було, нема, i не буде. Господь милував вiд напаcтi.
02 Травня 2020, 17:14
Ти знаєш, той поліцай, коли бере відпустку, інколи і за свій рахунок, то якраз таки і їде на строку у Польщу чи на яблука, і раком стоїть, бо сім'ю кормити треба! А що вже тобі поліція не вгодила? Думаєш, там людей хороших нема? Якщо людина - гімнюк, то вона хіба в лікарні не може робити чи продавцем? Будь добрішим і не зарікайся
02 Травня 2020, 17:16
І якщо всі з поліції звільняється і поїдуть в Польщу чи в Італію, то, може, ти на себе візьмеш правопорядок?
02 Травня 2020, 17:18
До речі, в поліції є багато вакантних місць, якщо що, так не крепко туди і пруться!!!
02 Травня 2020, 18:40
Ще невiдомий нi один випадок, коли полiцай бере вiдпустку за свiй рахунок i збирае яблука у панiв. Як кажуть одесити, не смiшiть мою тещу, iй i так не до смiху. А чого так не люблять полiцiю, то треба запитати саму полiцiю. З радянських часiв це було i залишилось багато в чому збiговисько ледацюг i дилетантiв.
02 Травня 2020, 19:57
От якщо тобі не відомий жоден випадок, то і не говори!!! А краще поцікався. Але в тебе своя правда. Це ж круто-ненавидіти когось ще з радянських часів, але не знати, чого)))
02 Травня 2020, 22:14
У Лікбеза пожиттєвий синдром десідента. При будь-якій владі, таке чмо - постійно все знає, всим невдоволене. Як кажуть пшеки: &amp;quot;то єсть гувно пірдолєнє&amp;quot;
02 Травня 2020, 22:23
Одягни на своє рило намордника - пройдись по вулиці, пропердись.
03 Травня 2020, 01:10
Якщо нема аргументiв, бидло завжди переходить на матюки i ненормативну лексику. Така його природа. Амiнь!