У парку біля Рожищенської міської ради почистять бур'яни на бруківці

30 Квітня 2020, 12:19
3416

Знищення бур'янів на покритті тротуару на вулиці Незалежності та на стиках бруківки на доріжках в парку біля Рожищенської міської ради обійдеться бюджету у 4 236,20 гривні.

Звіт про укладений договір оприлюднили на сервісі публічних закупівель Prozorro 29 квітня.

Роботи виконуватиме комунальне підприємство «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради».

Термін надання послуг – 31 грудня цього року.

Читайте також:

Коментарі
30 Квітня 2020, 15:39
Ще би краiну почистити вiд злодюг. Бурян це добре, але то косметика.
30 Квітня 2020, 15:49
О чого так мало? Сніг прибирати вийшло дорожче,))
30 Квітня 2020, 18:15
Купити раундапу-200грн,заплатити за день роботи-200грн куда 3,800грн?
30 Квітня 2020, 19:46
Куди 3800? Вкрасти треба ж. А взагалі Поліщук і сам міг би покропити. Поле в колосі кропив а тут що не може?
01 Травня 2020, 00:05
Увага! Новина. Сьогодні я повечеряв.
01 Травня 2020, 00:06
Увага. Новина сьогодні я котика покормив.
01 Травня 2020, 00:07
Увага. Новина. Накінець то я показав.
01 Травня 2020, 00:10
Увага. Новина, там написано не показав, а покакав.
01 Травня 2020, 00:17
А ось тепер серйозно. Це суть ваших новин. Для чого друкувати дані з офіційних сайтів органів міськради і т. д. І т.п. Той кому це цікаво, це знайде сам. Це те саме, що писати новину про те скільки сьогодні ви разів до туалету ходили...
01 Травня 2020, 01:18
до Лютий<br/><br/>16:46 30.04.2020 от будуть вибори до ОТГ висунеш свою кандидатуру на посаду голови (можливо тебе виберуть бо ти дуже знаєш що де і як робити)), а тоді і покропиш кругом бур'яни по місту !!
01 Травня 2020, 01:56
Неподобається сайт - не читай. Просто заліпи дуло, закрий верхнього пірдака, здрисни. /На вкус и цвет товарищей нет.рос/ Твій розпорядок дня всі прочитали, спробуй ще головою в стіну jібанутись - може попустить.
01 Травня 2020, 03:29
До чого тут висування кандидатури?В нас що вибори чи Поліщук ОТГ утворив,щоб вони достроково проводились?
01 Травня 2020, 04:26
Нам до ОТГ як до неба рачки. І все через отаких недодіячів які сидять по міських і районних радах. Вони дальше свого терміну в кріслі мера не бачать. Вийди подивись яка та бруківка покручена і подекуди немає її. Але ж то Поліщук не клав то і не його. Він вон майданчик забабахав, сквер біля кінотеатру який нікому нафіг не всрався. Добре хоч додумався бруківку покласти по місту а то після дощу хоч перепливай калюжі.
01 Травня 2020, 11:25
До чого тут бур'яни,щось би корисніше зробили- наприклад туалет.........
03 Травня 2020, 13:42
Тех працівниця пані Світлана прибрала корзину зі сміттям з кабінету з міського голови. Сайт давай статтю в топ. Прибирати місто це обов'язок комун. служб, що оди хвалебні їм писати?