Завідувачку дитячого садка села Уляники судитимуть за побиття дівчини

28 Квітня 2020, 13:22
8129

Завідувачку дитячого садка села Уляники Рожищенського району судитимуть за побиття підлітки.

Судове засідання у кримінальному провадженні про обвинувачення посадовиці відбудеться 7 травня. Про це Район.Рожище розповіли близькі потерпілої.

За словами рідних, завідувачка дитячого садочка відлупцювала палкою 16-річну дівчину. Інцидент трапився ще 13 лютого, згодом дівчина кілька днів лікувалася й не відвідувала навчальний заклад.

Нині справа дійшла до суду. Посадовицю обвинувачують за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України. Йдеться про умисне легке тілесне ушкодження. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 850 гривень або громадськими роботами до 200 годин, або виправними роботами до одного року.

Читати також: Чоловіку, який побив жителя Рожищенського району металевим прутом, обрали запобіжний захід

Коментарі
28 Квітня 2020, 17:16
Оце завідувачка виховує дітей.
28 Квітня 2020, 17:47
Треба завідувачку звільнити з посади. Вона немає права працювати вихователем взагалі.
28 Квітня 2020, 19:11
Підліток, який п'є по чорному горілку, ігуляє з дорослими дядьками.Вона якщо її дали прутом, на те заслужила.
28 Квітня 2020, 19:31
не заздріть!!!!!!! ех молодість!!!!!
28 Квітня 2020, 19:39
Нема чому заздрити, чорна морда від горілки в 16 років
28 Квітня 2020, 20:30
Завідувачці треба дати строк
28 Квітня 2020, 21:40
яке Вам діло чорна та * морда* чи біла її життя здоровя і вибір!!!!!!!!
28 Квітня 2020, 22:19
Королючка не тільки завідувачка садочком, а ще депутат в селі.. Позорище.
28 Квітня 2020, 22:25
від якої саме
28 Квітня 2020, 23:12
Ще не таких виховували і цю виховаємо. Питання в іншому, що з батьками цієї дівчинки, так сказати вихованки дитячого садка, де вони, що з ними. Де справи про не виконання батьківських обов'язків, де справи про службу сім' ї та молоді ну і ще дуже багато кого? Де це все?
29 Квітня 2020, 00:50
Служби сидять в Рожищі, а це ж Уляники. Туди ще доїхати треба.
29 Квітня 2020, 01:13
Партія Укроп
29 Квітня 2020, 01:15
А гроші їм платять чи вони волонтери
29 Квітня 2020, 05:01
Жанку попитайте. Ато сидить одною ж..пою на дві посади і керівнік))) апарату і службу дітей нікому не віддає. А роботу робити нема кому аби гроші получати
29 Квітня 2020, 10:22
Що прямо в садочку била, яка на те причина була, чому не пишуть?