Голова Рожищенської райдержадміністрації поспілкувався з керівниками медзакладів району

27 Квітня 2020, 13:23
5998

 

Голова Рожищенської райдержадміністрації Сергій Шкода відвідав Рожищенську центральну районну лікарню та Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги. Він поспілкувався з керівниками медичних закладів Віктором Редзієм та Лесею Басалик.

Під час зустрічі з медичним персоналом 24 квітня посадовець вивчав проблемні питання діяльності медичних закладів та впровадження медичної реформи. Про це повідомили у РДА.

Сергій Шкода оглянув відділення лікарні, кабінети для прийому хворих, обговорив питання фінансування медичної галузі, забезпечення медичною апаратурою, продуктами харчування пацієнтів. 

Голова РДА зазначив, що надання якісних медичних послуг населенню району, запровадження медичної реформи – це спільна справа і медичних працівників, і керівників органів виконавчої влади району.

Читайте також:





Коментарі
27 Квітня 2020, 21:43
А що привіз медикам в допомогу? Його шеф коропки розгружав на вихідних із засобами захисту для медиків! Некрасіво!!!!!
27 Квітня 2020, 22:42
і шо Радзій брехав голові РДА. Як кошти дерибанить як бухає Пане Голово проведіть аудит лікарні.Там великі зловживання.
28 Квітня 2020, 00:16
Саме головне домовитись про фінансування а люди нехай собі самовиживають бо розумних лікарів то нема але кому тут потрібні люди тут коротко і ясно лікарня дійшла до ручки тільки гроші деруть на кожному кроці
28 Квітня 2020, 02:40
Сергий Іванович не ходіть там де вам показують де гроші відмили .А зайдіть у підвал там ггамно пливе і повний срач.
28 Квітня 2020, 02:54
С.Немир і Райміст залишилося без фельдшера,лише одні в районі.Бо немає Доросинівській ОТГ чим заплатити зарплату.Це такі реформи.Навіщо тоді,коли вибрали голову Доросинівській ОТГ в яку входить Немир і Райміст тримати ще в с/р.с.Немир колишню голову,секретаря,бухгалтера...Всеодно нічого не зробили і не роблять і немає що рахувати.Заплатіть їхню зарплату фельдшеру,якій в селі дуже потрібен!!!Особливо в період епідемії!
28 Квітня 2020, 13:28
А шо то Радзій без маски???? Типа перехворів і вже не боїться?
28 Квітня 2020, 13:43
А побухав із ним він невідказуеться на халяву