Рудка-Козинська: невідомий замордував пенсіонера, а його внучку вбив на очах в однорічної дитини

04 Березня 2017, 10:54
20223

Подвійне вбивство сталося у післяобідню пору у п’ятницю 3 березня.

Жителька Рудки Козинської навідалася до 67-річного сусіда і виявила в його оселі труп молодої жінки. Це була 22-річна Вікторія, яка мешкала у Рожищі і приїхала до діда Івана допомогти по господарству.

Сусідка негайно звернулася в поліцію. Правоохоронці на місці злочину виявили дитину загиблої. Дівчинці 16 березня виповниться один рік.

На тілі жінки були проникаючі різані рани живота та грудної клітки. Також було перерізане горло

У літній кухні працівники поліції виявили труп господаря будинку з ознаками насильницької смерті.

Як з’ясувала поліція, ще о 13 годині Вікторія розмовляла по телефону і нічого підозрілого співрозмовнику не повідомляла. А о 14.20 вже було повідомлення про трагедію.

Кому ці люди могли стати на заваді невідомо  адже дідусь – інвалід, сім’я не з багатих, у будинку не було чого красти. За словами начальника Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу ГУНП у Волинській області підполковника поліції Олександра Басалика, наразі проводяться заходи по встановленню осіб, які скоїли вбивство.

Слідче управління ГУНП у Волинській області порушило кримінальну справу за частиною другою ст. 115 ККУ «Умисне вбивство».

Поліція просить громадян, які володіють будь-якою інформацією звернутися в поліцію, або зателефонувати за номерами 0669933581 або 0963858556. Конфіденційність гарантована.

Коментарі
04 Березня 2017, 14:02
Їх убив чоловік Вікторії
04 Березня 2017, 16:12
Що за Вікторія ,????
04 Березня 2017, 16:15
А призвіще вікторії
04 Березня 2017, 17:56
Чому чоловік і на очах у дитини,,жах
04 Березня 2017, 18:55
Я невірю що батько дитини вбив неї,він зразу відказався від дитини,а прізвище Вікторія Рудницька,вона небула заміжня,причом тут її чоловік?
04 Березня 2017, 20:58
Який чоловік,небула вона заміжня,мала дитинку,і доглядала її сама,а хлопець,який зробив дитину як взнав що вагітна то сука зразу яйця в кулак,і в кущі,жила з мамою і меншою сестрою,отож спочатку знайте правду а тоді пишіть,
04 Березня 2017, 21:00
Дуже шкода її маму,маленьку,бо як таке горе матері пережити,а щей і тата це жах,боже до чого світ котиться,дуже співчуваю її мамі,сестричці,
04 Березня 2017, 21:34
згоден, стопудово то Паша Рудніцкій, рецедивіст і зараз в розшуку<br/>Нелюд ще той, без мозку взагалі<br/>Здивуюсь якщо не він
04 Березня 2017, 21:48
Хто такий паша той
04 Березня 2017, 21:49
Звідки він той рудніцкий
05 Березня 2017, 10:50
В нас закони такі дибільні повипускали уродів
05 Березня 2017, 11:17
ПАВЛО РУДНИЦЬКИЙ - БАТЬКО ДІВЧИНИ, ЩО ЗАГИНУЛА,..!!!???
05 Березня 2017, 12:30
Мені цікаво що могла зробити рідна дочка щоб так обірвати її життя,недумаю,що це правда,який би небув батько на мою думку рука б непіднялася на свою дитину,це якась тварь,що немає ні страху,ні совісті,серед білого дня,це ще велике щастя що маленька емочка залишилась на цьому світі,вона має чудову бабусю і тьотю ,а тій скотині що це зробила якби знайшли то щоб по частинах різали ,бо тюрма це залегке покарання
05 Березня 2017, 16:31
Тут про те..що Павло Рудницький == батько..а хто вбивця не відомо..не можна ж людину не знаючи звинувачувати.
05 Березня 2017, 20:04
Я незвинувачую батька,просто вже в інтернеті кинули фоторобот цієї тварини
06 Березня 2017, 10:33
Де знайти фоторобот
06 Березня 2017, 10:34
Де знайти фоторобот
06 Березня 2017, 10:34
Де знайти фоторобот
06 Березня 2017, 11:51
На фейсбуці
06 Березня 2017, 13:57
це ж яким траба бути моральним уродом щоб таке зробити?????
06 Березня 2017, 16:07
Вбивця не дурний може ховатися в рожищах!!
06 Березня 2017, 16:33
Це ж як стрвшно, він же ж зараз десь блукає, а вдруг дійсно в рожищах, чи добище, чи топільно<br/>Це страх... <br/>Він іх хотів ограбити, чи то йому вкайф лудей вбивати
06 Березня 2017, 16:37
Щоб по скоріше його знайшли, а то мало лі шо, йому знов зайде
06 Березня 2017, 18:29
Знайшли вже того нелюда!
06 Березня 2017, 19:00
І хто ж цей ненормальний?
06 Березня 2017, 20:31
Співмешканець іі
06 Березня 2017, 20:31
Живе і
06 Березня 2017, 20:32
Живе на граничній
06 Березня 2017, 22:30
То його вже знайшли,того покидька,чи ні?
06 Березня 2017, 23:33
Дааа, знайшли
07 Березня 2017, 00:59
люди, все що ви тут пишете - це нічим не підтверджені Ваші догадки, а інші наївні люди Вам вірять
07 Березня 2017, 10:55
Бо його дійсно вже повязали<br/>Це я знаю точно
07 Березня 2017, 11:45
ніхто нікого не повязав-це точно
07 Березня 2017, 12:15
І я знаю що його ще ніхто неповязав,і ніякого співмешканця у неї небуло,
07 Березня 2017, 12:17
Я просто незнаю чи так потрібно,чи що,ідеш по рожищі,ніякої фото немає того виродка,на мою думку повинні бути обклеєні усі стовпи,бо некожна людина має інтернет,
07 Березня 2017, 15:26
О Боже коли вже його знайдуть<br/>А то мені аж з дому страшно виходити
07 Березня 2017, 21:58
Його вчора зловили!!! Це мій сусід
08 Березня 2017, 00:10
А хто це??? Яка фамілія???
08 Березня 2017, 00:11
То не той самий що писали вчора, що з граничноі???
08 Березня 2017, 00:35
Нікого не зловили! Якби був встановлений вбивця- були би його фото на кожному стовпі! Думайте перш, ніж писати !
08 Березня 2017, 00:53
Це точно<br/>Як би зловили то б і в новинах рожищ теж об,явили!!!
08 Березня 2017, 03:17
Міліція кілька днів відстежувала і 6 березня прийшли з обвинуваченнями до хлопця, якого підозрюють у вбивстві, йдуть слідчі дії, провини офіційно ще не довели, які фото на стовбах ви хочете?! Є свідки, які бачили як він біг через поле з руками в крові, в калюжі мив руки. Але чи він вбивця? От що цікаво. Буде прикро якщо це не він, а на нього всіх собак спустять. Прізвище Дем'янчук.
09 Березня 2017, 02:43
Народ,чому ви поводитесь як зомбі.Ви чуєте звін а незнаєте звідки він. Ваши домисли нікому нецікави,факти,це цікаво. Неповодьтесь як ті бабушкі біля підїзду,і нерозповсюжуйте брехнью. Краще помоліться за упокой душ невиних. З повагоя Віталий ( СВВ ).
09 Березня 2017, 15:55
а від людей всяка версія йде і мова дехто каже що з граничної яийсь СЛИВКА ВАСЯ вбивця і спіймали вже йогог всі пишете чому теї скотини прізвище не пишете НЕ СОРОМТЕСЬ пишіть хай всі читають
09 Березня 2017, 16:55
Жалко Віку, була моєю однокласницею в ЗОШ N° 2. На злодієві шапка горить, думаю якщо його знайдуть , то тільки якщо він ще щось зробить або почне себе вести неадекватно або просто здасться поліції. я думаю що нормальна людина за якихось кілька гривень не зарізала б діда і дівчину, це треба бути психопатом щоб таке зробити. В Вікі дочка , всього рік. Як потім баба дитині розкаже куди мама поділась.....жалко сім'ю.
09 Березня 2017, 23:30
підозри всі падають на Дем*янчука Андрія Святославовича..
09 Березня 2017, 23:32
люди бачили..як він ішов..його зрісто.ходьба.постава....
10 Березня 2017, 16:12
Слива не вася а олег його звати
12 Березня 2017, 03:06
Так Андрій же прислужує в церкві, хіба він може бути вбивцею ?
14 Березня 2017, 00:41
Чому ви думаєте що це Андрій Дем'янчук його навіть в Рожищах небуло в цей день!!!
15 Квітня 2021, 23:30
А &amp;quot; бонда&amp;quot; чому всі випустили з уваги, не місцевий,погрожував, жовта, бачили його,упізнали ....