Що відомо про нового голову Рожищенської райдержадміністрації Сергія Шкоду

19 Квітня 2020, 11:36
Сергій Шкода 9882
Сергій Шкода

Президент України Володимир Зеленський призначив нового голову Рожищенської районної державної адміністрації. Ним став Сергій Шкода.

Шкода Сергій Іванович народився 15 червня 1977 року в селі Хряськ Маневицького району.

У 1987 році закінчив початкову школу у рідному селі. 1994 року став випускником Цмінівської середньої школи. У 1999 році отримав диплом Київського інституту сухопутних військ (танково-інженерний факультет). У 2006 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом, факультет правознавства.

 Трудова діяльність:

  • 1999-2006 роки – військова служба у місті Володимир-Волинський;
  • 2006-2007 роки – провідний спеціаліст у Державній виконавчій службі;
  • 2007-2009 роки – директор ПП «Юнкерс-сервіс»;
  • Із 2009 року засновник і директор ПП «Бош-Тепло».

У 2015 році став депутатом Луцької міської ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». 

Із 2018 року є радником першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради, рожищанина Григорія Недопада

Одружений, має двох синів. Дружина – Іванна Шкода. Сини – Владислав та Костянтин.

Проживає в Луцьку.

Сергій Шкода з дружиною Іванною.
Сергій Шкода з дружиною Іванною.

Коментарі
19 Квітня 2020, 18:42
Мені здається, що прізвище говорить саме за себе!
19 Квітня 2020, 19:04
Так, звісно, говорить саме за себе - шкода скоро буде Вас, казнокради)<br/>Наведе лад, чувак.
19 Квітня 2020, 19:16
Цей пацанчик з шайки бені коломойського.Знаєте такого???Так що наведе він такий &amp;quot;порядок&amp;quot;, що часи гайворонської будуть здавтись медом
19 Квітня 2020, 19:56
Навіщо ви руйнуєте віру хахлів рожищенських у благодать небес, яка має настати після демобілізації пані Інни Михайлівни.
19 Квітня 2020, 20:08
Шкода-або просто &amp;quot;Печалька&amp;quot;,нічого доброго не буде,так само будуть чистити район і все,з банди Палиці і малого Недопада!
19 Квітня 2020, 20:20
Тамта, хоч цицьката була, а той,- мордатий.
19 Квітня 2020, 20:26
Перспективи імбіцилоподібних майданутосвідомих рожищан залишаться незмінними.
19 Квітня 2020, 20:34
Мужик серйозний. Такому рагулю, як Паламар, може і в чоло заїхати.
19 Квітня 2020, 21:59
Підар виконавчий, подивіться на біографію виконавча-бізнесмен, бидло барига.
19 Квітня 2020, 23:52
Зробим запит в СБУ будем знати хто писала За пiдара особливо вiдподатимеш
20 Квітня 2020, 02:11
Особливо ти зі своїм інтелектуальним рівнем, зробиш запит.
20 Квітня 2020, 13:54
Людина ще не приступила до роботи, а вже почався рожищенський как литися !! Христос Воскрес!!
20 Квітня 2020, 14:49
Період бл*дства в Рожищенській РДА закінчився, розпочинається курс молодого бійця. &amp;quot;Духі вєшайтєсь!&amp;quot;
21 Квітня 2020, 09:44
Черговий жирдяй..
21 Квітня 2020, 12:04
Без довідки від лікаря-психіатра ми ваш запит не приймемо. Якщо немаєте вказаної довідки звертайтесь до медиків за місцем проживання або у Ліпінську психіатричну клініку. Візьміть до уваги, що у звяку з карантинними заходами в Україні, прийом пацієнтів лікарями обмежений, крім випадків гострих психіатричних розладів.
21 Квітня 2020, 13:40
То тобi не допомогу державну роздавати вiд iменi шАновного i cКромного депутата Копачiвки