Рівень злочинності у Рожищенському районі йде на спад

02 Березня 2017, 19:00
1704

Так вважає начальник Рожищенського відділу Маневицької прокуратури Іван Касарда. Сьогодні він доповідав депутатам районної ради про  стан законності, боротьби із злочинністю та корупцією у 2016 році на території Рожищенського району.

Прокурор Іван Касарда, посилаючись на статистику, стверджує про спад загальної кримінальної злочинності, злочинів, пов’язаних з бюджетними коштами, порушень у лісовій сфері. Вдалось суттєво вплинути на неповнолітніх злочинців.

«По кримінальним провадженням у нас 46,7 % розкриття злочинів. Це один з кращих показників по області. Ми входимо до трійки, так би мовити, благополучних районів області. Але розслаблятись ранувато. – підкреслив Іван Касарда. – Також зменшилась кількість скерованих до суду кримінальних проваджень. За останні 3 місяці, на щастя, не було серйозних крадіжок.  Бо раніше крали і золото, і кошти, і побутову техніку. Зараз реєструються лише дрібні крадіжки. Як правило, крадуть металобрухт і запчастини з господарств, електротехніку. Майже вдвічі збільшилась кількість злочинів, пов’язаних з безпекою руху та експлуатації транспортних засобів.

Минулого року було 5 ДТП, які закінчились смертельними наслідками. Але треба врахувати, що майже півроку не було підрозділу поліції, який би займався профілактикою цих правопорушень. Фактично зараз ці повноваження покладені на патрульну поліцію, але вони виїжджають лише по факту ДТП. Минулого року зменшилась кількість злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних речовин з 19 до 6-ти випадків. 

Але це не значить, що цих злочинів стало менше. Знову ж таки у відділення поліції не було повноважень щодо розшукових заходів у цьому напрямку. Ці 6 випадків – це незаконні посіви маку.  До цієї проблеми повинні долучатись сільські голови. Заставляйте людей скошувати ці посіви», - наголосив прокурор району».

Насамкінець виступу Іван Касарда застеріг службовців і депутатів про правдивість відомостей у деклараціях про доходи.

«Через місяць усі службовці складатимуть е-декларації. У мене вже є так би мовити група ризику – чоловік 70, які в попередніх деклараціях невірно надали інформацію про доходи, майно. Є суттєві порушення. Десь не вказано кілька гектарів землі, десь приховано відомості про майно, будинок на 80 кв. м. Майте на увазі, згідно з новим Законом за такі речі передбачена відповідальність», - застеріг начальник Рожищенського відділу Маневицької прокуратури Іван Касарда.

Коментарі
02 Березня 2017, 22:31
Розсадником злочинності та криміналу є заїзжі цигани з Чернівців ,а для окозамилювання торгують церковним начинням на ринках області цілим табором
02 Березня 2017, 22:45
Церква взагалі не рекомендує купувати ікони на ринку в осіб циганської національності ,рім біди це нічого не принесе в ваш дім.
02 Березня 2017, 23:09
Злочинність не зменшилась - вона просто не реєструється поліцаями,тобто приховується.По центральній вулиці Незалежності вже всі крадіжки з магазинів розкрили?Так що не розказуйте людям казки.
02 Березня 2017, 23:35
Торгує іконами небритий циган то він мене надурив що ікони освячені ,а вони купують на оптовому ринку і здачу неправильно дав.
02 Березня 2017, 23:37
А цигани усім торгують без всяких документів
03 Березня 2017, 00:18
А яким "боком" місцева прокуратура до правильного заповнення е - декларацій. Чи щось помінялось в законодавстві України?????
03 Березня 2017, 04:29
За останні 3 місяці крадіжок серйозних кажете не було?<br/>1. http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/20521-rozhishchenski-politseiski-vstanovili-osib-iaki-obikrali-pidpriemtsia-v-litogoshchi<br/>2. http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/22211-u-rozhishchi-zlodiyi-vilamali-vhidni-dveri-ta-obikrali-kvartiru<br/>І це тільки 2 приклади серйозних крадіжок за останніх 3 місяці! А скільки ще не розкритих справ? і скілки магазинів пограбовано?!
03 Березня 2017, 06:01
Як бачиш циганську морду на ринку,що продає ікони так і знай ,що табір вийшов на промисел по району у повному складі.
03 Березня 2017, 13:18
А поза вчора в терцентрі сумку винесли з грошима і документами! Це саме той факт що злочинність зменшилась!! Не смішіть!!
03 Березня 2017, 13:40
Що ви на мене гоните? Нічого я не краду ! А ікони дійсно освячені сам святив !
03 Березня 2017, 18:02
Кажуть цигани мають благословіння на освячення від московського патріархату.Нічого не купуйте у цієї циганської немитої гидоти
03 Березня 2017, 18:58
Я КУПИЛА ВЕЛИКУ ТАЙНУ ВЕЧЕРЮ У СТАРОГО ЦИГАНА НА БАЗАРІ,ТО ВСІ ДОМАШНІ МАЛИ ПРОБЛЕМИ ПОКИ НЕ ВИНЕСЛИ З ХАТИ ЦЮ ЦИГАНСЬКУ ІКОНУ
03 Березня 2017, 21:30
З виручкою в тисячі гривень в день і без документів
03 Березня 2017, 22:16
У НАС ВСЕ НАПЕРЕД НА РІК ПРОПЛАЧЕНО КОМУ ТРЕБА.
04 Березня 2017, 11:04
Ті ікони що я сам освячую більш святіші ніж освячені ніж в київському патріархаті
04 Березня 2017, 22:48
Брудні та злодійкуваті роми нічого доброго не можуть принести в ваш дім
04 Березня 2017, 22:54
На території Любомльського району циганка ошукала жінку. Аферистка заволоділа майже 8-ма тисячами гривень господині, – пише Кордон.<br/>Жителів Любомльщини та представників органів місцевого самоврядування району, громадських активістів та небайдужих людей закликають бути обачними й повідомляти у поліцію про появу підозрілих осіб (зокрема, ромської національності) чи транспортних засобів на території населених пунктів.<br/>Адже вчора, 2-го березня, в селі Чмикос особа ромської національності під приводом поворожити та зняти порчу заволоділа коштами місцевої мешканки у розмірі 7900 гривень.То все з одного табору з Чернівців.
04 Березня 2017, 23:17
Як побачу цигана з іконами відразу буду телефонувати в поліцію
05 Березня 2017, 08:51
Візьмемо циган на перевиховання-будуть на нас працювати
06 Березня 2017, 14:14
Ви європейці чи ні? Що за расизм?
06 Березня 2017, 18:13
Завдяки циганам ми уже у Єврож..і