Учасники АТО прийшли на сесію районної ради відстоювати свої права

02 Березня 2017, 17:35
3233

Інваліди війни – учасники АТО і колишні полонені отримають одноразову матеріальну допомогу у розмірі 10 тисяч гривень.

Таке рішення було прийняте на сесії районної ради під час затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Рожищенського району на 2017-2020 роки.

Треба зазначити, що спочатку у проекті рішення інваліди війни, які воювали в АТО, а також хлопці, які перебували у полоні повинні були отримати лише 3600 гривень. Але під тиском громадського об’єднання воїнів АТО і за підтримки депутатів районної ради цю суму збільшили до 10 тисяч.

«Ми не хочемо надалі нагадувати владі про цих хлопців, про те, що це не відпрацьований матеріал. Вони не відмовили вам, коли стояли на захисті східних кордонів України і вони знову це зроблять, коли буде така потреба. Сума 3600 гривень є для них принизливою», - зазначила у виступі секретар Рожищенського районного об’єднання учасників АТО Аліна Кривов’язюк.


Всього у районі є 17 хлопців - інвалідів війни і колишніх полонених, які отримають одноразову допомогу  у розмірі 10 тисяч гривень. Окрім них Комплексною програмою соціального захисту населення передбачені матеріальні допомоги сім’ям загиблих в Афганістані і сім’ям загиблих учасників АТО (3600 гривень), інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 років, воїнам ОУН-УПА, інвалідам по зору 1 та 2 групи, які не мають будь-яких інших пільг (2000 гривень) та іншим соціально незахищеним верствам населення.

Коментарі
02 Березня 2017, 22:49
Пральрно і міську раду до пана мера підіть хай не жме а то собі на премії має і хлопцям хай дасть.
03 Березня 2017, 00:24
Сума 3600 гривень - є не принизливою??? Чи просто за померлих немає кому відстояти!!!
03 Березня 2017, 00:58
Згідно Програми - це одноразова допомога чи щорічна одноразова допомога??? Запитання ставлю бо самої Програми на 02.03. 2017 р. у вільному доступі немає.
03 Березня 2017, 01:40
Одноразова
03 Березня 2017, 01:53
Дякую.
03 Березня 2017, 11:00
міська рада вже давно виділила
03 Березня 2017, 13:43
Дайте будь ласка відповідь на одне запитання. Чому деякі учасники ато і просто мобілізовані ходять досі в камуфляжі? Це свого роду панти ?
03 Березня 2017, 13:50
Молодець Аліна!!! Хлопцям хотіли платити по 3600 щороку до 2020 року - тобто всьго 14 400 грн, а вона вибила аж 10 000 грн!!!!! А чому не прийшли інваліди війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 років, воїни ОУН-УПА, інваліди по зору 1 та 2 групи, які не мають будь-яких інших пільг як ті самі атошніки??? У них просто не має такої мами як Аліна...
03 Березня 2017, 18:10
що за гасла? "ціна пролитої крові - 3600", а що, ціна пролитої крові 10тис?
03 Березня 2017, 23:44
Лозунги придумала Аліна?
04 Березня 2017, 03:12
Дійсно що за торгівля на крові-гасло"3600"? І чому не вимагали від сесії звернення до уряду про припинення торгівлі? Чи може вона, судячи з плакатів, вам вигідна?
04 Березня 2017, 11:09
До АГА по 3600 мали виплачувати не щорічно до 2020 року а одноразово.Воїни ОУН -УПА щорічно отримують щомісячну стипендію по 200 грн. щомісяця і ті кому виповнилось 90 і інваліди І-ІІ групи по зору. Заходьте на сайти РДА і читайте соціальну програму. Хоча видно , що АГА знає програму лише баламутить людей.
04 Березня 2017, 11:25
читай матеріали сесії чмо
04 Березня 2017, 21:45
Що ти рагуль зпригуєш на матеріали? Де лозунг про підтримку блокади? Іди в Сірка очі позич! Ніщеброд!
05 Березня 2017, 15:02
Доброго дня. А для простих демобілізованих бійців АТО допомоги не має???
22 Травня 2017, 22:56
на місяць в ато смотався...і все герой...ветеран і так далі....забули ви справжніх ветеранів...які роками на війні були не один раз ранени були..які тяжку війну виграли....