Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Волині почали відправляти на обов'язкову обсервацію тих, хто повернувся з-за кордону
На Волині почали відправляти на обов'язкову обсервацію тих, хто повернувся з-за кордону

Жителів Рожищенського району, які повернулися з-за кордону, почали відправляти на обов'язкову обсервацію

15:25 16.04.2020
4005

Розпочати повну обов’язкову обсервацію в області вирішили на виконання рішення Державної комісії питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та постанови Кабінету Міністрів України №262, у якій прописали порядок проведення обсервування.

Як відзначив 14 квітня міністр розвитку громад та територій України, заступник голови Державної комісії з питань ТЕБ та НС Олексій Чернишов, Україна, лише на початку епідемії, адже прогнози розвитку і поширення інфекції у квітні – невтішні, повідомили в Управлінні інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.

На сьогодні найголовніше завдання – мінімізація контактів з людьми, котрі прибувають з інших країн, а також дотримання карантину.

«Обсервація – один із вимушених кроків, аби почати говорити про послаблення карантинних заходів, починаючи вже з травня», зазначив Олексій Чернишов.

В режимі відеоселектору участь у засіданні взяв й голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. Тож по завершенню засідання державної комісії, регіональна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла відповідне рішення щодо Волинської області.

Від 14 квітня, усі громадяни, які перетинають кордон на пункті пропуску «Ягодин», повинні підписати згоду, після чого у супроводі поліції для усіх організують доїзд до місць обсервації.

Позаяк найбільше навантаження припадає на прикордонні області, в тому числі й Волинську, то Державна комісія ТЕБ та НС до цього процесу долучила суміжні області, які допомагатимуть з обсервацією. Зокрема, надаватимуть транспорт та додаткові місця для обсервації.

Також слід зазначити, що на обсервацію громадян з Державного резервного фонду передбачили кошти, які надійдуть в місцеві бюджети.

Нагадаємо, що людей, які прибули на Волинь з-за кордону та не дотримуються добровільної самоізоляції, відправлятимуть на обсервацію примусово. Для цього достатньо буде двох попереджень з боку правоохоронців.


Читайте також: В Україні запускають додаток, щоб стежити за дотриманням карантину

Загрузка...
Коментарі

Вася Пупкін

16:04 16.04.2020

Це мабуть ті що кричали: "Це Європа", отримали візу і втекли від мобілізації, а тепер їх виперли з ЄС назад в Україну на період всесвітньої пандемії.

555

16:08 16.04.2020

Нафига та брехня вже видправляли з 6 го квитня так само буде и тепер дасть пограничник пидписати бумажку про самоизоляцию ивсе ГУЛЯЙ ДУША,миняю злоти!!!

555

16:10 16.04.2020

Знов дасть пограничник бу

Загрузка...
12 квітня
Вчора
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021
07.04.2021
06.04.2021