Як, коли і де жителі Рожища та Копачівської громади зможуть освятити великодні кошики

14 Квітня 2020, 13:28
9945

19 квітня православні українці святкуватимуть Великдень. Але у зв'язку із введенням карантинних обмежень по всій країні цьогоріч традиційні нічні служби у храмах пройдуть без вірян.

Про це повідомили у Рожищенській райдержадміністрації.

У суботу, 18 квітня, у місті Рожище віряни зможуть освятити свої пасхальні кошики у зазначених нижче локаціях та часі. З сім’ї має вийти одна людина в захисній масці, дотримуючись санітарної дистанції. Священники будуть проходити вулицями та освятять кошики. 

При собі радять мати паспорт громадянина України. Особам які перетнули кордон України та знаходяться на самоізоляції не можна покидати свого помешкання.

Освячення благочинним ПЦУ протоієреєм Василем Шняком відбудеться за таким графіком

Освячення настоятелем громади преподобного Сергія Послушного ПЦУ Миколою Цариком відбудеться за таким графіком

Освячення священнослужителями УПЦ (МП) Петром Іваничко, Олександром Іваничко відбудеться за таким графіком

Освячення благочинним УПЦ (МП) протоієреєм Михайлом Лесиком відбудеться за таким графіком

Коментарі
14 Квітня 2020, 16:40
МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мудре рішення!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дай Боже отцю Михайлу 100 років життя!!!!!!!!
14 Квітня 2020, 17:47
А для чого паспорт???
14 Квітня 2020, 18:17
шоб ми бистро перевірили<br/>чи не вернувся ти тиждень назад з польші і чи не маєш сидіти дома
14 Квітня 2020, 18:49
Постанова кабінету міністрів, якщо ти не українець тобі не посвятять пасху
14 Квітня 2020, 19:16
Кумедія, а хто ті паспорти буде перевіряти?
14 Квітня 2020, 19:34
Поліцейський буде ходити з батюшкою, на нього покладені такі обов'язки, якщо вам відмовлять в освяченні пасхи то у вас є 14 днів щоб обжалувати це рішення, тоді тоді через 14 днів вам її посвятять
14 Квітня 2020, 22:35
А як це вони мають вспіти пройти стіко вулиць? Чи будуть їхати як в Польші? Щось я не поняв
15 Квітня 2020, 01:25
Молодці, що все таки вирішили таким чином освятити. Отець Василь Михайлович Вас чекаємо.
15 Квітня 2020, 09:13
Ми завітаємо в Кременець. Бо кременецькому видно &amp;quot;по барабану&amp;quot;
15 Квітня 2020, 10:40
Ви б не батюшку чекали, а Бога в своїй душі
15 Квітня 2020, 15:19
В них з Васьою свої тьоркі, патріарх Філарет сказав що через таких як вони і з'явився коронавірус
15 Квітня 2020, 19:34
а в селах батюшкам мп по барабану здоровя людей. На вербну по 20-30людей було.
16 Квітня 2020, 03:00
Дорогі громадяни щоб священикі вчасно встигли освятити всі Пасхи, потрібно щоб прихильникі церков вивішували прапори, хто української церкви -прапор України, а хто російської-російський триколор, це для того щоб священикі бачили своїх прихожан і бистріше проходило освячення.
16 Квітня 2020, 12:01
Для рожищан, які мають достатньо коштів і бажають провести VІP-освячення, Володя Паламар на мотоциклі привезе до вас додому настоятеля храму в будь-який зручний для вас час і особисто проведе додатковий флешмоб.
16 Квітня 2020, 13:37
Де в нас в місті можна купити прапор Туречини? щоб Шняк мене не пропустив і прийшов освятив пасху
16 Квітня 2020, 14:52
Якщо немаєте турецького прапора, тоді візьміть портрети двох додіків - дулюка і трофімчука. Доречі у кого буде портрет Януковича, той зможе купити долари по вісім гривень.
16 Квітня 2020, 17:05
Ну що ви за люди? Взагалі не розумію навіщо отаким ті паски святити, можете хавати так, вам вже нічого не поможе