У Рожищі продезінфікувати місця ймовірних контактів пацієнтки з Covid-19

06 Квітня 2020, 14:55
11354

Підтвердили перший випадок гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом Covid-19 у Рожищенському районі. У зв'язку із цим штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації Рожищенського району провів невідкладні заходи з реагування на вулиці Куліша міста Рожище.

Про це повідомили на сайті Рожищенської районної державної адміністрації.

У будинку та прибудинковій території, де проживає хвора, провели дезінфекційні заходи.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації районного рівня прийняв розпорядження про вжиття невідкладних заходів з ліквідацій наслідків встановленого захворювання, а також зобов’язав керівників установ, підприємств, організацій, особливо торгівельні заклади, посилити дезінфекцію. 

«Закликаємо мешканців району дотримуватися правил карантину», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: 




Коментарі
06 Квітня 2020, 18:12
Треба було некупувати ковбаску привезену з Польші.
06 Квітня 2020, 18:21
Навіщо показувати де живе людина??? Щоб тикали пальцями? Візразу по фото зрозуміло хто це(((
06 Квітня 2020, 18:31
Для чого ці фото? Кожен може бути на місці цієї жінки. Ну захворіла.. і шо? Може цей вірус в організмі 90% населення? Просто не проведені тести.
06 Квітня 2020, 18:39
Вже десь люди геть подуріли з цим "вірусом"... Таке враження, що вірус насправді в головах щонайменше 73% відсотків населення...
06 Квітня 2020, 18:43
А так можна всі фотки злити в мережу?
06 Квітня 2020, 18:49
Провели дизенфекцію,молодці,і не потрібно приховувати таку інформацію,лікарі,рятівники,інші структури теж ризикують,не тільки хто хворий....все налагодиться.....не панікуйте,головне щоб виздоровлювали.....
06 Квітня 2020, 18:49
Навпаки потрібно говорити хто захворів,не для того щоб тикати пальцями,а для того що кожен знав чи спілкувався з тією людиною чи ні і щоб вчасно перевірився
06 Квітня 2020, 18:53
Цілком згідна з ..
06 Квітня 2020, 19:12
Цілком згідна з Юлею
06 Квітня 2020, 19:14
всі ходимо під Богом не знаємо що і кого чекає!!!!!!!!!!!!!!!!
06 Квітня 2020, 20:04
Захворіти може кожен! Ніхто не сміється, бо з хвороби нікому не може бути смішно! Ті, хто так не вірить в наслідки інфікування (25%), в кого «в головах не вірус», то такі граються з вогнем, скрізь ходять і розносять інфекцію! Не Україна єдина в цих засобах! Весь світ в паніці! Тому треба сидіти дома! Дотримуйтесь карантину, якщо хочете бути живі і здорові! Ми - не Італія, не Європа, в нас на всіх апаратів штучної вентиляції легень не хватить! Тому- захищайте самі себе обмежувальними діями! Всім здоров‘я!
06 Квітня 2020, 21:25
Читаючи попередні коментарі, хочеться крикнути: «Люди, схаменіться!» Невже до вас не дійшло, що захворіє велика кількість людей, ми нічим не кращі за італійців, іспанців, французів. Замість того , щоб згуртуватись та допомагати один одному, ми, як завжди, краще втопимо свого сусіда в бруді і жовчі, нас хлібом не годуй, дай когось обгадити (хочеться написати інше слово). Завтра , післязавтра можете захворіти ви, і ви будете боятись за те, щоб сусід не спалив вам хату від страху, за своїх дітей і старих батьків, за себе самого, бо хвороба страшна , а ліків нема. Без сторонньої допомоги ви не витягнете. Що тоді скажете? Помагайте один одному, підтримуйте хоч добрим словом. Підтримуйте і медиків, як би ви до них не ставились, зляжуть вони – почнеться хаос. Не забувайте , що скоро Великдень і ви усі мали іти до сповіді. Ви б каялись у своїх ділах і словах по відношенню до ближнього? Все буде добре. Давайте будемо берегти один одного.
07 Квітня 2020, 05:43
Побільше б таких коментарів. Людяних. Тим більше в такий час.
07 Квітня 2020, 11:01
Люди будьте обережні,вона лежала в палаті з бабками і бабки вже розійшлись по домам
08 Квітня 2020, 23:11
Таке відчуття що і ти там лежав з бабками, раз володієш такою інформацією. Задовбали своїми розповідями. Казкарі, Скільки можна розносити брехню.