Першу пацієнтку з Covid-19 з Рожища перевели у інфекційну лікарню

06 Квітня 2020, 14:15
Уже провели необхідні заходи з дезінфекції 10812
Уже провели необхідні заходи з дезінфекції

У Рожищенській центральній районній лікарні підтвердили перший випадок гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом Covid-19.

Про це повідомили у медичному закладі.

Штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації Рожищенського району провів невідкладні заходи з реагування щодо виявленого випадку по вулиці Куліша міста Рожище.

Нині встановлено коло контактних осіб, які будуть направлені на медичне обстеження та самоізоляцію.

Хвора перебувала на спостережені у сімейного лікаря, з 2 квітня госпіталізована до КНП «Рожищенська ЦРЛ». Після лабораторного підтвердження ПЛР-тестування, результати якого отримали 6 квітня, хвору естрено відправили до Волинської обласної інфекційної лікарні.

Станом на 14 годину в будинку та прибудинковій території, де проживає хвора, провели заключні дезінфекційні заходи.

Коментарі
06 Квітня 2020, 17:24
А ви думали я жартую ахахаха
06 Квітня 2020, 17:36
А вона від кого взяла? Чи сама з-за кордону? Уточніть , може вона не перша?
06 Квітня 2020, 17:58
готуємся перший пішов!!!!!!!!!! початок є!!!!!!!!!!!
06 Квітня 2020, 18:01
Хто це? Рожищани повинна знати
06 Квітня 2020, 18:35
Абсолютно з вами не погоджуюсь. Не мають права розповсюджувати ім&amp;quot;я та прізвище пацієнтки, тому що є ще якісь права громадян на конфіденційність.<br/>Є повідомлення, є вказана вулиця цього достатньо для того щоб зрозуміти , чи контактували чи ні.
06 Квітня 2020, 19:04
Думаєш шо вона перша??? Мінімум 5 людей з рожищ вже хворі!!! Просто незнають
06 Квітня 2020, 20:14
Яка конфіденційна інформація? До чого тут вулиця? Рожищани мають знати, бо могли контактувати з родичами даної особи і так далі. Це для того , щоб запобігти розповсюдженню . Шо та вулиця дасть? Я навіть не знаю, де та вулиця.
07 Квітня 2020, 01:19
Чому зразу не ізолювали?<br/>Ще й на фото часу вистачило ?<br/>Ніякого порядку не було і не буде!
07 Квітня 2020, 01:20
До 17:14. Знай і люби своє місто!
07 Квітня 2020, 20:54
17:14 не знаєш де вулиця то сиди і мовчи в масочку