Переспа: відбувся вечір-реквієм «Небесна сотня. Герої не вмирають»

25 Лютого 2017, 11:40
4782

Днями в Переспі відбувся вечір-реквієм присвячений загиблим Героям Майдану. Тривожними нотками розпочали вшановувати тих, хто віддав життя за гідне, мирне життя українців.

Церковний дзвін та відеотрансляція кривавих подій на Майдані,  змусили присутніх ще раз оглянутися назад та задуматися чи, бува, не марною була смерть тих, хто вірив в Україну, українців…


Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих, які боролися за честь, правду і гідність.

Ведуча пригадала історичні події, які передували Революції Гідності, а згодом скорботну тишу прорізали тужливі ноти пісень у виконанні Марії Романюк та Юлії Мартинюк.


«Кожен із цієї Небесної Сотні, як і ми з вами, мали свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої  невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, - сумно пролунали слова ведучої.


Помолилися цього дня й за тих, хто пішов боронити рідну землю від недобросовісного сусіда. В ті хвилини, коли лунала сумнозвісна  пісня «Плине кача…», багато хто не втримував сліз…


А пісня «Чорна квітка» у виконанні Тетяни Качеровської, додала ще більше туги у материнські серця. Бо кому ж, як не матерям, найстрашніше відряджати свою кровинку на війну.


Словами вдячності вітали присутніх героїв-односельчан, які повернулися з війни на малу батьківщину. Діти вручили демобілізованим військовослужбовцям невеличкі сувеніри та прочитали вірші.


Щирими та сповненими віри у світле майбутнє були виступи місцевого священика отця Михаїла та сільського голови Віктора Лук’янчука.



А згодом пронизані щирістю та сумом лунали пісні про Героїв Небесної Сотні від неперевершеного дуету у складі Лілії Мартинюк та Людмили Семери. «Біля тополі», «Ангели Майдану» - слова яких, мабуть, через віки будуть озиватися в душах справжніх українців страшним болем.



«Герої не вмирають…», - співали Лілія та Людмила, а глядачі стоячи слухали пісню та втирали сльози хустинками.

Так, Герої не вмирають – вони живуть вічно! Доки ми їх пам’ятаємо і пам’ятаємо, яку ціну вони заплатили за те, щоб ми жили по-правді та з правдою.


 

Коментарі
26 Лютого 2017, 10:17
Молодці,що пам'ятаєте про такі події
26 Лютого 2017, 22:04
Планова робота за яку платять,заходи обов"язковi!!
26 Лютого 2017, 23:18
всім платять, та не всі таке роблять!!!
27 Лютого 2017, 12:05
роблять ще й не таке.робота не пильна.
27 Лютого 2017, 19:03
Подяка працівникам культури за організацію спільного свята із залученням священника, сільського голови, учнів та активних жителів села!!! Мало хто з працівників культури у селах так вміє і робить!
27 Лютого 2017, 20:44
ОкОкса
27 Лютого 2017, 20:49
Оксана молодець!! Стоїть усім переспівським падлюкам поперек горла))) значить усе правильно робить!! <br/>Переспа має гордитись такою людиною!! Адже це дівчина , яка не боїться грязної робоьи, все збирає сміття, окурки, замітає поріг, та головне вносить культуру у життя села. Постійно щось нове придумує. Мої діти просто у захваті від її гуртків. <br/><br/>А дурні коментарі від дурних людей
27 Лютого 2017, 21:09
Що це за сусiдка така борець за справедливiСть,критику потрiбно теж гiдно сприймати!
28 Лютого 2017, 00:46
Я так розумію, що ви, 123 якраз одна з тих падлюк, які давляться власною жовчю дивлячись на успіх інших людей! Адже ваші коментарі далеко від критики. І таких борців за справедливість багато, ми за Оксану!
28 Лютого 2017, 10:09
Захід хороший!!! <br/>За тривалістю супер!!! Ніхто не змерз, пронизливі слова та пісні....все продумано до деталей..<br/><br/>Мінус, що голова не вміє говорити із громадою... Ледь два слова звязав. Йому точно було не цікаво бо постійно був на телефоні.
28 Лютого 2017, 11:16
Оксана ти про Суперю Таких працівників побільше
28 Лютого 2017, 18:18
Правильно,на наступний захiд головi дайте якусь пicню,або вiрш прочитати!!!!!Тодi вже точно поставите плюс.Смiшнi.Виявляеться люди йшли не слухати концерт,а спостерiгати за Петровичом!!! А по тексту вiдразу можна здогадатись хто автор(дуже ображенi)!!!
28 Лютого 2017, 21:58
ДIВЧАТА ,перш нiж так бурно реагувати на критику,краще б працювали,а не з&quot;ясовували стосунки i переходили на особистостi.А тi грязнi слова,-людина працюе в культурi(жахи)))))........... Cелянин правильно сказав,не на роботi дiвчата зацикленi,в тому то i вся справа!
28 Лютого 2017, 22:53
Обов'язково врахую усю критику та зауваження!!!
02 Березня 2017, 00:34
Оксана,&quot;ростеш на очах&quot;,а то фiгню якусь прогнали.........