Районна лікарня: замість техніки безпеки – курилка

25 Лютого 2017, 09:19
6969

На електронну пошту Район.Рожище надійшов лист, у якому автор пише про те, що в одному з кабінетів районної лікарні «обладнали» курилку для медперсоналу.

«У працівника з техніки безпеки створено курилку», - ідеться у листі.

Автор запевняє, що туди сходяться молоді жінки, котрі курять. Врешті, у приміщенні неможливо знаходитися через їдкий запах сигаретного диму.

Мало того, небайдужий рожищанин переконує, що дим просочується на 2-й поверх – до дитячого відділення та рентгенкабінету.

«Звернення до головного лікаря та голови райради результатів не дало», - зазначив автор листа.

Коментарі
25 Лютого 2017, 16:52
і хто цей красень до якого сходяться молоді жінки?!
25 Лютого 2017, 19:01
Так є у нас ще голова РДА.Вона жіночка мудра,знає тонкощв кожної професії.А рожищенську лікарню і так потрібно розганяти,Хто туди йде лікуватись,або вже від безвиході,бо немає зовсім грошей на Лукцьк,або везуть тих кому за... Зверталась з елементарним,сказали,що здорова. ТО нехай курять,якщо іншого не вміють робити.
25 Лютого 2017, 19:41
діда сталіна треба..він порядок навів би...
25 Лютого 2017, 20:07
До чого тільки Редзій опустив лікарню. Бездарний керівник, бездарні працівники.
25 Лютого 2017, 21:08
Моргун хвальоний дохторішка звідти не вилазить.
25 Лютого 2017, 21:36
Так звичайно в цій лікарні курять в самому приміщені.Я вчора зайшла то запах на цілу лікарню.Ішла якась санітарка я її спитала що вас тут в приміщені курять, вона говорить до мене : вас відвести тудиш, я їй говорю ви небачите що я вагітна,тут неможливо висидіти,тим більш знаходяться дітки в приміщені.
25 Лютого 2017, 22:30
не хочу вас образити, але чого ви мішаєте все в одну кашу Якщо в лікарні курять, то до чого тут голова РДА. там є свій головний лікар якому мабуть слабо....
25 Лютого 2017, 22:55
Застаріла інформація. Нехай писака прийде та й принюхається під кабінетом
26 Лютого 2017, 00:30
Ну якщо туди приходять на каву і покурити два заступники головного лікаря то що може зробити вже головний
26 Лютого 2017, 00:35
хай курять собі на здоров'я
26 Лютого 2017, 13:41
Хай краще курять у відведених місцях,аніж по туалетах на відділенні
26 Лютого 2017, 16:12
ЛІКАРІ В ЛІКАРНІ ПРОПОГУЮТЬ "ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ" ВЛАСНИМ ПРИКЛАДОМ, ЧУДАСІЯ,,,,,,,,,,,,,,
26 Лютого 2017, 16:13
ВИБАЧТЕ --- пропАгуть,,,,,,,,,,,,
26 Лютого 2017, 17:51
А відколи це в рентгенкабінеті перестали накривати тим брезенякою? Кілька разів робила рентген зуба і ніхто не запропонував затулитися. Зато 10 гривень лікар- комік не забув взяти... Це що зараз вже рентгенівські промені не небезпечні? Чи вже взагалі наплювати на людей? Питання до головного лікаря?????????????
26 Лютого 2017, 22:12
колись як головним лікарем був ковальовець ото і був порядок
26 Лютого 2017, 22:41
Почали з диму, закінчили рентгеном. Все як завжди, шановним землякам все не так.
28 Лютого 2017, 01:49
В ренгені ніколи порядку не було,грошенята люблять,випіть ,покуріть,то дааа,а от <br/>кому дуже треба зачекає