У Рожищенському районі – перші пацієнти з підозрою на Covid-19

04 Квітня 2020, 13:30
8925

Три проби з підозрою на коронавірус Covid-19 з Рожищенського району відправили на дослідження до лабораторії.

Про це Район.Рожище у коментарі розповів головний лікар Рожищенської центральної районної лікарні Віктор Редзій.

За словами посадовця, станом на 12:40 4 квітня три зразки біоматеріалу пацієнтів відправили до Волинського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України. Очікують на результати дослідження методом полімеразно-ланцюгової реакції.

За інформацією Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації, станом на 10:00 4 квітня, на Волині – 15 осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Читайте також:

Коментарі
04 Квітня 2020, 17:50
А пацієнти ізольовані? І чому вони попали в коло потенційних носіїв? Це треба знати всім, тоді буде ефект, а так це просто базікання.
04 Квітня 2020, 18:11
Прізвища!?
04 Квітня 2020, 18:40
Ну прізвища, то занадто. Такого не варто писати, а от вік треба вказувати. Маємо знати, хто найбільше хворіє. Тому, будь ласка, пишіть трохи інформативніше, а то це дуже сухо.
04 Квітня 2020, 19:04
Прізвища теж потрібні!!!!! Люди хоч будуть знати чи контактували вони з ними чи ні!!!
04 Квітня 2020, 19:16
Не всі ж мають змогу посидіти в карантині! Наприклад підприємство "Цунамі" працює а там скупчення людей велике, зміни по 40 людей як мінімум!!! Тому мені здається повинні люди знати прізвища потенційно небезпечних людей!!!
04 Квітня 2020, 19:49
Прізвище однозначно
04 Квітня 2020, 20:06
Підприємство "Цунамі" працює за рахунок знищення лісових ресурсів України. Виздихаєте всією зміною у 40 чоловік, тоді інші матимуть змогу піти ліс грибів та ягід позбирати.
04 Квітня 2020, 20:29
Коронавірус це не військомат і не повістка на мобілізацію. Ні раби, ні рабовласники не відкупляться. Вєєєчная память....
04 Квітня 2020, 22:08
Дивись щоб ти падло не здох.
04 Квітня 2020, 23:10
Закривають всі заклади.А чому ніхто не закриє точок з продажу самогону, в сільського голови сусід торгує горілкою, алкаші ходять туди табунами і хоть би що.про який карантин тут можна говорити?
04 Квітня 2020, 23:24
Ми не купуємо алкогольні напої. Ми купуємо спиртовмістний антисептик. Невірите, приходьте і Вам нальємо.
04 Квітня 2020, 23:25
а чому не кажуть за жінку яку знайшли у Стиру(Дубище)?чи теж будуть казати,що від Covid-19 померла?
04 Квітня 2020, 23:39
Рот закрий, боєвой ти гамасєк. Неперди, некашляй
04 Квітня 2020, 23:53
Що ти маєш проти людей які працюють на Цунамі???це звичайні люди як і ми всі, які хочуть заробити копійку якусь, і я не думаю якби ти там робив що ти добровільно пішов з роботи як почався карантин!!!!!
05 Квітня 2020, 03:13
сидіть дома і дотримуйтесь карантину, що сирзавод що цунамі
05 Квітня 2020, 15:04
До редакції - Коли будуть опрелюднені дані про аналізи?
05 Квітня 2020, 19:17
А людям з «Цунамі» звільнятися чи що? Чи ви думаєте,що в них вільне відвідування? Якби могли, то давно вже б вдома сиділи((( в них теж є сім’ї!! А чого не згадуєте тих, що «тиняються» без діла і сидять по різних різних «генделиках»? Чи вони ходячі антисептики?