На шоу-програмі «Стосується кожного» говорили про сім'ю Зубаль з Топільного

23 Лютого 2017, 19:35
16525

Нещодавно Рожищенський район сколихнула страшна новина – 13-літня дівчинка з Топільного хотіла вкоротити собі віку.

Нагадаємо, в матеріалі «Мамо, я вас люблю, але жити не хочу» авторства журналістки Ірини Бурої з видання «Волинська служба новин» йшлося, що дитина написала «передсмертну» записку, а тепер за її життя боряться лікарі»мама дівчинки звинувачує у тому що сталося педагогів, працівників притулку та лікарів. Нібито, саме через побої однокласників, дитина вирішила покінчити життя самогубством.

Мама Лариса Зубаль, представники школи та громади села Топільне побували в столиці на програмі «Стосується кожного» (ІНТЕР), де спробували розібратися в ситуації.

Як це було, дивіться відео з анонсом та програмою.

 

Коментарі
23 Лютого 2017, 22:56
Дуже шкода діточок, нехай оберігає їх Бог!
23 Лютого 2017, 23:12
діти стали заручниками у всіх
24 Лютого 2017, 00:00
В цієї "мами" навіть паспорта закордонного немає, яка Польща?!!!!
24 Лютого 2017, 00:43
рятувати дітей треба ось певно одна з доньок грає у синього кита інфа для поліції //vk.com/id349310062 можливо там все ще складніше ніж здається
24 Лютого 2017, 00:55
хай береже бог цих дітей,це не мати а якесь чудо.зробіть щось.
24 Лютого 2017, 01:00
Чого дитина не хоче йти в школу?
24 Лютого 2017, 01:05
Хіба так трудно перевірити,чи була людина в Польщі.І ЧИ В ЇЇ Є ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ .
24 Лютого 2017, 01:06
Треба слідкувати за ціею сімею.
24 Лютого 2017, 01:45
а кому воно треба, зараз поговорять і знову забуть. Проблема велика тут є і не тільки в "мамі".
24 Лютого 2017, 08:29
ТАК, ТАК! РОБОТИ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ, СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ, ПОЛІЦІЇ ТУТ Є.СТАРШУ ЗГВАЛТУВАЛИ, ДРУГА ПІШЛА ПО КРИМІНАЛУ, ТРЕТЯ ІНВАЛІД, ЧЕТВЕРТА ДИТИНА ХЛОПЧИК ПОМЕР У ВІЦІ 2- Х РОКІІ. І ТИХ ДВОХ СКАЛІЧИТЬ ПАСКУДА ЯКЩО НЕ ПОЗБАВИТИ . ЗАРОБЛЯЄ НА ДІТЯХ БЛИЗЬКО 9 тис. В МІСЯЦЬ ЯКОГО МИЛОГО ДЕСЬ ЇХАТИ. АЖ 6 тис. ЗАРОБИЛИ ДВОХ ЗА ДВА МІСЯЦІ СИДІЛА В ГОЛОБАХ ДИТЯЧІ ФУКАЛА А НЕ В ПОЛЬЩІ.
24 Лютого 2017, 09:54
Цікаво і як тепер цій дитині йти до школи, після того що батьки прийшовши додому розказують своїм дітям відношення до неї буде ще гірше, неправильно вони роблять, йти на шоу і розрепенюватись на всю країну що хтось в чомусь винен....де ви раніше були, і де ви зараз????? На шоу????? Наврядче це допоможе дитині зі здоров'ям....
24 Лютого 2017, 11:02
Я не знаю чим та жінка думала, але я би на її місці пішки би йшла з Польщі ( якщо це правда), з грішми без грошей. Але вона думала про що завгодно, а не про дітей. Та ще й попхалася позоритись на всю країну. Але що для неї діти? Джерело доходу!!! Тут є над чим працювати соціальним службам і правоохоронним органам. Все легко перевіряється і наявність паспорту і перетин кордону і де знаходилась ця горе мати. Як би там не було, але гріш їй ціна.
24 Лютого 2017, 11:12
А У ХАТІ МАРТИНЯК-ДЕПУТАТ РЕМОНТ ЗРОБИВ!! РЕШТА КІМНАТ _ ВАЛИТЬСЯ!!
24 Лютого 2017, 11:15
Мама вже більше 10 років в селі шоу строїть. Тепер захотілрсь на всю країну прославитись. А що до дітей ,якщо ви їх маєте то вони 10 раз посваряться іпомиряться але таж робить все щоб було так як ви говорите і знає для чого. Аферистка
24 Лютого 2017, 12:00
МАти тут не права в цій ситуації однозначно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! і калічить життя своїм дітям , але є одне но вона в притулку пробула 2 міс в неї той кишечник заживо гнив біль страшна !!!!!!!!!!!!! а скору визвали, як вже не могла встати !!!!!!!!!!!!!
24 Лютого 2017, 12:04
Відповідні органи повинні дати запити на кордони чи перетинала них горе- мама.Для чого платити такі великі кошти на дітей, коли "мамаша" використовує них суто для себе? Невже не можна позбавити її батьківських прав?, забрати картку банку, щоб немала доступу до людей.Два місяці не зніме і буде 20 тисяч на операцію Марійці.
24 Лютого 2017, 13:23
Мама нанимает уборку на дом из Луцка тарелку спутниковою пакупает! А на больном рибенке деньги заробатывает МРАЗЬ
24 Лютого 2017, 15:30
У нас як завжди-поки грім не вдарить...Тепе всі забігали всі пееживають а де аньше були чому ця афеистка яка рахуеться матірю гроші дитячі на себе тратить? чому служба у справах дітей так погано спрацювала не контолювала цю сімю? Там же проблеми тягнуться не один рік
24 Лютого 2017, 15:40
шанговна редакція!викиньте фото ціеі матері яка плаче крокодилячими сльозами...як вона вела себе на шоу...так само як і в житті
24 Лютого 2017, 16:12
Телеканал "Інтер" - мамі Надійки за програму ми заплатили 22000 грн. Хай видужує.
24 Лютого 2017, 16:23
Немає об'єктивного висвітлення ситуації. Дарма гроші перечислили мамі, потрібно було в медичний заклад або директору школи, який би гроші направив по призначенню і проконтролював їх використання. А ця "мати" протринькає гроші на своїх кабелів.
24 Лютого 2017, 16:28
Так матерів як вона ,треба катувати... Так як катує тих дітей життя яке вона їм дала.. Бідні діти... Заберіть їх в притулок всіх поки не пізно..
24 Лютого 2017, 21:27
Цю Зубаль навіть матір'ю не можна назвати.Наскількі я знаю у її колись померла новонароджене дитя.Казали ,що вона йому їсти не давала. Це одне , а даліі люди - дитину малу співмешканець згвалтував тих менших дівчат розбещував,цього ублютка посадили ця мамаша не думала за майбутнє цих зламаних морально дітей,а возила передачкі в тюрму( за їхні гроші) , а діти виживали.Для цієї баби немає ціннішого як ці зековські збоченці, а цей теперешні сожитель кращий попереднього, вона прикриває його.Запам'ятайте люди для її діти це заробіток. Вона всіх звинувачує школу, притулок але цим дітям краще булоб там ніж з такою твариною як вона і її збоченцями.Хочу написати прохання для Зубаль скоро почнеться великий піст підіть до церкви і попросіть прощення за ваше аморальне житя зату біль істраждання яке ви принесли своїм дівчаткам.А Надійці я бажаю видужати
25 Лютого 2017, 16:49
Засуджую цю істоту бо словом мати=жінка назвати не можу, вона навіть не знає людських слів ="дякую" "вибачте". А ДИРЕКТОР школи= дійсно=КЕРІВНИК,БАТЬКО,ДОБРОДІЙ і глядачі висловлюють ВАМ п. ВАЛЕНТИН щиру вдячність за порятунок Надійки, хай Бог сторицею віддячить ВАМ за піклування,доброту,прийняття мудрих,виважених рішень у порятунку дитини-односельчанки. Видужуй,Надійко,
26 Лютого 2017, 14:57
У меня притэнзии к програме Касаеца Каждого как можна дать такие деньги за шоу если мать ище ни капейки ни дала на личение рибенка? Все кто может на картачку пересылают деньги,а ана тратит на этого наркомана! И он гаварит компютера детям купил! Зачем если деньги нужны на личение рибенка? Харошая мама все что можна будет продаватб и благодарить людей за их помащь! Ставить в цэркве свечи за здоров^е! Мама одумайся какой донор что ты нисеш? Как дети могли так побить что удалили кишку? Нада научица роботать а не кливитою заробатывать! АНДРЕЙ ДАНИЛЕВИЧЬ прозьба к вам приижайте в диревни ДЕНЕГ НЕНАДО и снимите програму что пра эту маму гаварят однамельцы!
26 Лютого 2017, 15:27
Мама сама з неблагополучної родини,колись не одна лінійка не проходила без "овацій!Борковим-це її дівоче прізвище...вона сама не знає від кого ті діти...от пише всіх на першого чоловіка-Зубаля,кий давним-давно помер...От винні всі,та тільки не вона...вона уже й у вірі була(там вже всіх приймають)і її звідти наперли,бо кому потрібно мати діло з аферистом??Діти невиховані,одна Ліана чого варта...Напевно,батькам,діти ких від цієї Ліани постраждали,потрібно було в свій час взятись за цю"сердобольну" матір...надалі наука буде...Гріш ціна такій матері...З листопада і до січня...Це тільки хвора людина повірить в цей брєд...і нічого не заробила...клоунеса тополенська...Думаю,компетентні органи займуться цією матір'ю,і дістане вона те,що заслужила...Дитину шкода...хіба дитина винувата,що мати дурнувата..
27 Лютого 2017, 13:11
Приїхала додом після передачі побила бабу.
28 Лютого 2017, 02:25
Чесно кажучи я в шоці від вашого повідомлення. Які причини можуть виправдати удари дівчині в живіт? Насправді, якщо так били має бути суворе покарання незалежно від причин. Наше суспільство тупішає і звіріє від несправедливості та безкарності. Такі "маленькі бандитики" мають сидіти в колонії а не будуть прикриватися Ларисою(всі знають що вона не з кращих мам). Але хіба мами які виховують таких бандитів що дозволяють знущатись над слабшим чимось кращі?
28 Лютого 2017, 09:22
Послухай, житель планети Пандора, ти або проснись, або проспись. А краще, візьми свою подругу, мать-гєроїню, Лорку і катніться в Ліпіни - обстежтесь.
09 Березня 2017, 23:32
Де дівчинка зараз? Як проходить розслідування?
11 Квітня 2017, 01:25
Читаю комменты и понимаю, что их пишет директор и его компания под одну копирку. Мама виновата? Виновата! Но извините, но она не пьёт и не курит. Детей бросила? Но она уехала бабло для семьи зарабатывать. Детей у неё 5(!!!)Сводят концы с концами. У нас к сожалению государство вынуждает людей на такие крайности. Ребёнка в школе пресуют, а директор и учителя чем занимаются? Я в этой ситуации верю ребёнку.
17 Листопада 2017, 22:29
Як звати тіх хлопців що зробили здівчиною