Українців просять «здавати» сусідів, які не дотримуються самоізоляції, повернувшись з-за кордону

29 Березня 2020, 14:42
7563

Міністерство охорони здоров'я України закликає допомогти сусідам, які повернулися з-за кордону, залишатись удома. Медики просять відвідувати замість них магазин чи аптеку та залишати пакунок під дверима, бути доброзичливими та уважними до них.

Про це повідомили на офіційних сторінках міністерства у соціальних мережах. 

Фахівці нагадують, що самоізоляція протягом 14 днів є обов’язковою для всіх громадян, котрі повернулися з-за кордону. Це допоможе знизити ризик поширення коронавірусної інфекції.

«Якщо ви бачите, що людина під час самоізоляції системно порушує санітарно-гігієнічні норми та наражає тим самим на небезпеку оточуючих, повідомте про це правоохоронні органи. Нагадуємо, штраф за порушення режиму самоізоляції складає від 17 тисяч до 34 тисяч гривень. Це – турбота про ваше здоров'я і здоров’я ваших дітей, батьків та оточуючих», – наголошують у МОЗ.

Коментарі
29 Березня 2020, 19:16
Я згідна!
29 Березня 2020, 19:51
Андрій Кобач.<br/>Вжийте заходів.
29 Березня 2020, 21:43
Андрій Кобач
29 Березня 2020, 23:02
Приїхав з польщи не шастай #адло
29 Березня 2020, 23:45
Це дійсно так. Андрій Кобач проживає на вулиці Чехова . Дуже часто бачу його на вулиці. Сиди будь ласка дома
30 Березня 2020, 01:35
Грушевського,1,перший під'їзд,мудак появився в п'ятницю,на самоізоляції не сидить.
30 Березня 2020, 03:14
Чому в Хачика пацани кожен ранок каву п'ють толпою без масок і дотримання дистанції , причому деякі з них тільки недавно приїхали забугра????? Куди міліція дивиться? Як же карантин?
30 Березня 2020, 03:47
Там ще Бурий часом треться,йому на зону пора ,а він біля кіосків вистоює
30 Березня 2020, 05:18
Підтримую на 100 відсотків &amp;quot;Свідомого рожищанина&amp;quot; каву п'ють лице до лиця......Який то карантин?????закрити нахрєн!!!!яТоже мені стратегічний продуктовий магазин. Де справедливість????І головне розум????
30 Березня 2020, 12:48
Чому не спалось вам у ніч глуху-у-ую?
30 Березня 2020, 17:40
это не карантин- вас просто решили еще больше нагнуть и обанкротить. Если так дальше пойдет готовьтесь к погромам. Швеция послал на... это все, и сказала что в это не верит, Лукашенко тоже. А вы сидите на карантине, сейчас под шумок рынок земли введут, еще какую то хрень проголосуют что МВФ бабок дал, доллар полезет, а вы в жопе будете.
30 Березня 2020, 21:08
Горланили &amp;quot;Бандера прийде - порядок наведе!&amp;quot; Бандера не почув, прийшов коронавiрус. Накликали...
30 Березня 2020, 21:08
Горланили &amp;quot;Бандера прийде - порядок наведе!&amp;quot; Бандера не почув, прийшов коронавiрус. Накликали...
30 Березня 2020, 22:42
О стукачі намалювались. От вам і послідовники бандери у всій красі) Здавайте, стучіть, клевещіть, пишіть доноси, то ваше, ви ж по іншому робити не вмієте. Буде вам нагорода від Бога не переживайте
30 Березня 2020, 23:11
Який текст написали організатори мітингів - такі коломийки і кричало стадо. Рожищенські крикуни кричали: &amp;quot;Україна понад усе!&amp;quot;. Потім зробили пісь-пісь і стали великими волонтерами, а повістки на війну втуляли сільським хлопцям. Хто ж дурний йти туди де вбивають?
31 Березня 2020, 13:16
Доскакались на майдани патриоти хренови !
31 Березня 2020, 18:34
Та які патріоти нахрен. Звозили зі всіх закаулків і переулків стадо зброду, дали гречаної каші і по сто гривень, розказали що робити і як правильно кричати. А в кінці ще й умудрилися з гівна подвиг зробити. Америка уміє кольорові революції по всьому світу організовувати.
31 Березня 2020, 20:31
У вас навіть свої думок немає,ретранслюєте з кацапського телевізора. Хоча ви звикли дивитись на обдриставшого ляшки янучару і думати коли він вас забере на рашку
31 Березня 2020, 21:15
Вже ти наробив, веееликий патріот. Як кінь на глині.
01 Квітня 2020, 16:16
тобі цю геніальну цитату янук передав