У Рожищі почали шити маски для медиків

27 Березня 2020, 09:15
5358

У райцентрі започаткували благодійну ініціативу для збору допомоги для Рожищенської центральної районної лікарні.

26 березня волонтери розпочали пошиття захисних профілактичних масок для медиків. Про це Район.Рожище розповіла одна з ініціаторок благодійності Ірина Ющук.

Рожищенські підприємці Олександр Кучірка та Віра Шварцкоп надали матеріал для масок. Валентина Клімчук, Наталія Кротюк та Ірина Давидюк зголосилися їх пошити.

Окрім того, волонтери уже закупили кілька десятків стерильних рукавиць, замовили п'ять упаковок звичайних одноразових рукавиць. Також купили декілька захисних окулярів.

Усіх, хто хоче і може долучитися до благодійної ініціативи, просять зробити це у фейсбук-групі Допомога Рожищенській ЦРЛ.

Читайте також: Благодійники переказали на рахунок Рожищенської лікарні понад 175 тисяч гривень





Коментарі
27 Березня 2020, 14:57
Молодці! Приклад для наслідування!
27 Березня 2020, 19:10
Якщо волонтери шиють маски і т.д. навіщо нам така влада в районі ?
27 Березня 2020, 23:25
а хто бюджнт буде дерибанити
28 Березня 2020, 21:46
Пока жареный петух в ж@пу не клюнул, ничего не происходит. Не забудьте отправить десяток масок для Доктора Смерть Супрун, которая обрекла страну на вымирание.
29 Березня 2020, 13:03
Хай Редзій трохи свого відмитого бабла на це вса дасть. Він получає такі гроші!!!! Краще на сімейну мидицину дайте. Вони самі першізтикаються з різними хворими. А те ЦРЛ поховалось по норах і сидить, щоб ніхто небачив. Перечікують епідемію!!!!
29 Березня 2020, 22:17
Шийте шийте приїде сибиу і конфіскує як і дезінфектор, скаже контрафас. А моя хата скраю, в мене зеленський презедент
02 Квітня 2020, 00:34
80 відсотків в ситуації яка виникла в лікарні винні самі праціникі лікарні, хто забувся нагадаю, що керівника вони вибрали самі методом голосування, хотіли мягкотілого керівника для того щоб робити, що хотіти маєте і нескигліть, працюйте і мовчіть що хотіли те й маєте, ніхто ван не винен.