Благодійники переказали на рахунок Рожищенської лікарні понад 175 тисяч гривень

26 Березня 2020, 15:25
5343

Рожищенська центральна районна лікарня висловила вдячність за свідомість та матеріальну підтримку громадян у запобіганні поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Завдяки небайдужості місцевих жителів станом на 26 березня на благодійний рахунок лікарні надійшло 175 750 гривень. Про це Район.Рожище повідомили у медзакладі.

«Щиро дякуємо усім, а особливу подяку за вагомий внесок хочемо висловити керівникам ТзОВ СП «Гірсам» за перерахунок 100 тисяч гривень та ТзОВ «Чебені Плюс» за підтримку в сумі 50 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Частину коштів, а саме 12 190 гривень, уже спрямували на придбання засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих та миючих розчинів.

Накладна
Накладна

Нині є нагальна потреба в закупівлі двох апаратів штучної вентиляції легень, кисневих концентраторів, приліжкових моніторів відстеження стану пацієнтів, респіраторів типу FFP3 та ізоляційних костюмів для персоналу.

У лікарні вказують й на деякі проблеми, з якими зіткнулись під час закупівлі обладнання. Зокрема, частини обладнання та матеріалів немає в наявності; фірми, які займаються реалізацією медичної апаратури та засобів індивідуального захисту обіцяють здійснення поставок лише на кінець квітня – початок травня; протягом місяця деякі постачальники завищили ціни на 30-40%.

Рожищенська центральна районна лікарня зробила попереднє замовлення на придбання декількох концентраторів кисню та приліжкових моніторів, які вкрай необхідні для надання медичної допомоги хворих з COVID-19.

Усіх охочих закликають долучитися до збору коштів та нагадують благодійний рахунок:
№ UA 213034400000026007055522660
Волинське ГРУ АТ КБ «Приватбанк» у м.Луцьк Код ЄДРПОУ – 01982910
КНП «Рожищенська ЦРЛ» Телефон/факс: (03368) 2-28-37 ; 2-22-76
E-mail – [email protected].

Щоб перерахувати благодійний внесок через додаток Приват24, треба вибрати розділи Мої платежі – Новий платіж – Заповнити реквізити. Далі ввести номер розрахункового рахунку разом з літерами UA без пробілу, вибрати суму, яку хочете пожертвувати, підтвердити платіж.

Коментарі
26 Березня 2020, 22:03
Щоб робила лікарня без милосердний людей? До початку епідемії Редзій не хотів підняти свій зад і хоч що небудь зробити для людей , які там працюють і лікуються.
27 Березня 2020, 00:21
В кожного на совісті хто і що робить, чи не робить!<br/>Але щиро вдячна тим хто переказав добровільну допомогу, адже не знаємо що нас завтра чекає!<br/>Щиро дякую небайдужим,свідомим, жертовним підприємцям!!!
27 Березня 2020, 00:24
Сила правди проковтнула язик???<br/>Чому Зелінський не дасть грошей на Рожищенську лікарню?<br/>Заказушні писаки, мля...<br/>Не соромно за свою псевдопорядну діяльність, мерзота???
27 Березня 2020, 01:37
Шось затіхарилися місцеві депутати, флешмобісти, великі патріоти, активісти, та інша срань, яка багато розказує розумних фраз, вміє одягнути вишиванку і зробити розумну пику, особливо перед виборами до міських та районних депутатських рад.
27 Березня 2020, 08:36
Щось не чути про пожертви основного рожищенського олігарха Безверхого. Чи так вже тішиться ростом долара та євро, що йому вже все пофіг? Експортер хрєнов...
27 Березня 2020, 10:20
Допомога це добре люди, але тоді таке питання до головного лікаря Редзія де він подів гроші ? Якщо кошти вилілені з резервного фонду . Чи вони разом з Моргуном і Гайворонською собі переділили, що ж тоді буде з тим головним лікаром? Лікарня точно не простить, божий суд? Чи візьмуть на контроль відповідні внутрішні органи, журналісти приїдуть?
27 Березня 2020, 10:55
Журналісти? Які такі журналісти???<br/>Вже журналісти їздили до Еріка, показали свою суть. Кисень хотіли йому перекрити: <br/>https://rozhyshche.rayon.in.ua/topics/3399-shkurne-pitannia-komu-vigidna-norkova-ferma-bilia-rozhishcha<br/>Але &amp;quot;сніг зійшов і зразу стало зрозуміло, хто де гадив&amp;quot;.<br/>Ерік ВКОТРЕ підтвердив свою порядність.<br/>Де журналісти?<br/>Написали, скільки дали грошей на благе діло???<br/>Не згадуйте журналістів.
27 Березня 2020, 11:16
Можете задавати 100500 питань, але де Ви тут Редзія бачили? Кошти в резервному фонді райбюджету, та це не значить що всі для лікарні... Вони виділяються по потребі розпорядженнями голови РДА.
27 Березня 2020, 12:58
А ти незнаєш чому так смердить в Підгірному?!Мабуть журналісти нагадили зарази!!!
27 Березня 2020, 13:16
Цікаво скільки перерахували коштів зоозахисники, або скільки масок передали для населення. Біда спільна а помагають тільки ті кому палки в колеса вставляють.
27 Березня 2020, 14:10
Кому смердить в Підгірному???<br/>Тобі, інкогніто, смердить???<br/>Смерділо тоді, коли ти, чудо, заказуху писало.
27 Березня 2020, 14:32
Йолуп ти ,тепер можна писати результат вже очевидний!!!
27 Березня 2020, 16:41
Очевидно те, що заказуха не проканала.<br/>Але!..<br/>Це попаде в комірку історії!..)))
27 Березня 2020, 16:41
Скоро перевіримо фінансову діяльність лікарні .В 2015 вкрали більше 1 мільйона. А скільки вкрадуть зараз.
27 Березня 2020, 20:16
То чого ніхто не наказаний - якшо ви так все знаєте